Wymiana pomiędzy porcesorami płatniczymi

Pytania i problemy
Jakub
Jakub

Cześć!

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy działalność typu (wymiana/skup kodów psc) jest legalna(Np.: PSC->PAYPAL).

Co sądzicie na ten temat?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Temat na tyle skomplikowany, że takie forum to ostatnie miejsce, gdzie szukałbym informacji. 😎

Osobiście nie widziałem żadnej większej firmy zajmującej się taka dzialalnością, wszystko odbywa się zazwyczaj p2p na bazarkach gdzie zazwyczaj też obraca się krypto.

Te polskie stronki, które wymieniają za prowizją, to wszystkie wydają się działać w jakiejś szarej strefie.

Jakub
Jakub

Nieznajomy11:

Osobiście nie widziałem żadnej większej firmy zajmującej się taka dzialalnością

Była i to dość spora, fasturn.eu - ale raczej każdy wie co się z nią stało więc stąd moje pytanie.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jakoś mało informacji o tym tworze. Szybkie wyszukiwanie w Google wskazuje, że za stroną stał pojedynczy użytkownik. Nie jestem przekonany co do tego, żeby była to "większa firma zajmująca się taką działalnością".

Jakub
Jakub

Działali na dość sporą skalę, szczególnie w 2k19, a teraz https://make-cash.pl/fasturneu-wezwanie-na-policj%C4%99-t47110/

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.