X-Guns

Zombie
współpraca-odrzucone
Zenez
Zenez

Nazwa projektu X-Guns

Cel Celem jest stworzenie serwera do którego będzie chciało się wracać ponieważ będzie jedyny taki w Polsce Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy pluginy do gry Autorski TexturePack/Resource Pack

Plany Planem na nasz serwer jest to by każdy gracz który wejdzie na serwer ponownie do niego wracał tzn. By na każdą edycje dodawaliśmy coś innego np inna bron , edycja resourcpacka, chcieli byśmy jeszcze zaoferować gracza gre na wysokim poziomie i miłą atmosferą na serwerze gdyż wiek naszych Administratorów jest powyżej 18 roku życia. Nasz serwer będzie wyróżniać się tym że u nas znajdziecie Gildie + Bronie tzn. Serwer z średnim wydobyciem materiałów (złoto,żelazo,diament) do tego dochodzą bronie czyli zmiany texurek na bronie z których można strzelać i zadawać obrażenia innym graczom , granaty podpalające i wiele innych

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

ZenezPL1 : https://www.youtube.com/user/ZenezPL1

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Fabek: CzesiekPlayGames: InvaczeG:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 9GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit. Serwer TS3 50 slotów Bardzo pomogło by nam to w komunikacji z innymi graczami na serwerze Hosting WWW pakiet Standard Prawdopodobnie nasza strona będzie rozpoznawana przez innych użytowników również na niej znajdował by się itemshop bardzo nam by to ułatwiło gdy byśmy mieli wszystko na 1 hostingu (Stronie Nie Konieczna )

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Gdyż raz prowadziłem taki serwer niestety upadł ponieważ nie miałem na niego czasu i chęci do dalszej pracy dlatego żałuje do dnia dzisiejszego był średnio rozpoznawany w Polsce nazywam się "DolarCraft" , "MelinaGier", "X-Guns" wiele filmów można znaleźć na serwisie YouTube serwer był prowadzony tylko przeze mnie , Tak jak u góry napisałem na serwerze będą unikalne/autorskie Textury Broni,Obrazów na serwerze będą częste eventy np Areny często wzorowane mapy z Counter-Strike 1.6 tak jak również wymieniłem na na naszym serwerze będzie można założyć własną gildie dlatego będzie można rywalizować z innymi graczami / Podbijać zamki I aktualnie w Polsce nie ma takiego serwera dlatego chciał bym go stworzyć

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Prezentuje się ciekawie, to takie survival + gildie + RPG? W sumie ciekawy pomysł, te bronie w mechanice podobne do jakiegoś Guns Mod, czy zupełnie inne? PS. Oferta TS3 została chyba wycofana z lvlupa, ewentualnie możesz na VPS KVM Game 12GB postawić serwer 9gb + stronka www + ts3 - do którego we własną rękę musiałbyś załatwić licencję, np. NPL .

Zenez
Zenez

Jeżeli chodzi o bronie jest to plugin miał by być to serwer Survival+Gildie+Bronie i texturki są zmienione na bronie daj my na to płyta minecraft jest zamieniona na bron

anon82750602
anon82750602

Serwer MC 9GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit.

Istnieje coś takiego jak AsyncWorldEdit... Bez przesady, jadę na 6 GB przydzielilem 4 a serwer z budowniczymi zużywa 2-3 GB...

Serwer TS3 50 slotów Bardzo pomogło by nam to w komunikacji z innymi graczami na serwerze

Masz w .... serwerów TS3... Poza tym @SystemZ wycofał ofertę ts3.

wiek naszych Administratorów jest powyżej 18 roku życia.

Nie byłbym pewien patrząc na to jak jest napisana prezentacja... Poza tym jest mnóstwo błędów i jestem na 60% pewien że masz 12-13 lat...

NIE.

kacper_o
kacper_o
  1. Przydałoby się popracować nad interpunkcją.
  2. Zenez:

Celem jest stworzenie serwera do którego będzie chciało się wracać ponieważ będzie jedyny taki w Polsce

Wybacz, ale grałem już na przynajmniej pięciu polskich serwerach, zawierających bronie i elementy survivalu 3. >Zenez:

Serwer TS3 50 slotów Bardzo pomogło by nam to w komunikacji z innymi graczami na serwerze

lvlup nie hostuje już teamspeak'a

Zenez:

Serwer MC 9GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit.

Duże operacje z wykorzystaniem worldedit'a wykonuje się na serwerach lokalnych, a jeżeli już to zaleca się używania pluginów, które dzielą zadania worldedit'a na części. Przykład: https://www.spigotmc.org/resources/asyncworldedit.327/

Co do samej prezentacji, jakoś mnie nie pociągnęła.

patryks
patryks Pionier

"DolarCraft" kojarzę... ale nie od tej dobrej strony 😉 Popraw trochę prezentację, bo niektóre zdania sensu nie mają 😛 Co do serwera... >Zenez:

u nas znajdziecie Gildie + Bronie

Zenez:

będzie można założyć własną gildie dlatego będzie można rywalizować z innymi graczami / Podbijać zamki I aktualnie w Polsce nie ma takiego serwera dlatego chciał bym go stworzyć Nie ma w Polsce serwera, gdzie są gildie i można je podbijać? :O Zenez:

wiek naszych Administratorów jest powyżej 18 roku życia

A prezentacje pisał ktoś spoza administracji?

Mój głos na nie.

kacper_o
kacper_o

ktoś mnie wyprzedził w wielu aspektach :D

koweq
koweq

Fabek i invi? Nie widzę tego. (btw. Czy inviaczeG nie prowadzi bodajże MC4U? Bądź czegoś takiego?) A i jeszcze temat 9GB RAMu. Postaw się w sytuacji @SystemZ. Dałbyś randomowi 9GB za darmo? Nie? No właśnie.

AutomattPL
AutomattPL

Od czego by tu zacząć...

Nasz serwer będzie wyróżniać się tym że u nas znajdziecie Gildie + Bronie

Motyw podobny do zwykłego Survival + Gildie, dodajecie tylko bronie, co w praktyce nie niosło ze sobą fali chętnych graczy, jeśli popatrzeć by na próby tworzenia tego typu serwera (tak, nie jest to pierwszy serwer gildie + bronie, o którym słyszę).

Serwer z średnim wydobyciem materiałów (złoto,żelazo,diament)

Wnioskuję zatem, że wydobycie tych surowców jest możliwe poprzez kopanie kamienia. Średnie wydobycie, czyli jakie? Takie, jak na typowych easyhc? Na to się niestety zapowiada...

chcieli byśmy jeszcze zaoferować gracza gre na wysokim poziomie i miłą atmosferą na serwerze gdyż wiek naszych Administratorów jest powyżej 18 roku życia

Zawsze myślałem, że gra na wysokim poziomie oraz jest możliwa dzięki odpowiedniemu skonfigurowaniu serwera, napisaniu dobrze działających pluginów, zbudowaniu ładnie wyglądających map; a tu się okazuje, że wystarczy... wiek adminów +18? Miła atmosfera zależy bardziej od nastawienia administracji do graczy niż od ich wieku. Poza tym, po Twojej ortografii i (zwłaszcza!) interpunkcji, trudno mi uwierzyć w ten wiek 18+.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Fabek:

Strzał w kolano na starcie - Fabek jest znany z tego, że wstawia na swój kanał reklamy pierwszych lepszych serwerów easyhc, a filmy te w większości są negatywnie oceniane i komentowane. Film z reklamą Waszego serwera na jego kanale już na samym początku przyniósłby Wam niedobrą reputację. Zanim zdecydujecie się na współpracę z danym YTberem, to polecam najpierw sprawdzić, jakie filmy wstawia on na kanał, a nie sugerować się liczbą subskrypcji :slight_smile:

Tak jak u góry napisałem na serwerze będą unikalne/autorskie Textury Broni,Obrazów

Rozumiem, że w ekipie masz osobę, która zna się na tworzeniu Resourcepacków i własnych textur? Zakładam oczywiście, że nie będzie to TXT pobrany z neta.

Gdyby chociaż prezentacja była porządniej napisana, to mógłbym pokładać nadzieję w pomyślny start tego serwera. Niestety, przykłady wyżej i sama prezentacja zmusza mnie do powiedzenia NIE dla projektu.

@koweq Invi był na pewno adminem Doscrafta, mc4u zapewne też. Inviaczeg to jest chyba inna osoba, zwłaszcza że nie pamiętam, by Invi 2 lata temu miał głos przed mutacją... :D

koweq
koweq

Jednak wydaje mi się że invi i inviaczeg to jedna osoba. Szczególnie że inviaczeG na swoim funpage na facebooku sam nazywa siebie "invim"

AutomattPL
AutomattPL

@koweq uwierz mi, że z Invim współpracowałem ponad 2 lata temu i był to wtedy człowiek z wiekiem 18 lat minimum. Sądząc po głosie użytkownika inviaczeg na filmach sprzed 2 lat, nie wydaje mi się, by to była ta sama osoba.

Marcoral
Marcoral Pionier

Zenez XDDD Bez zbędnego rozpisywania się na temat jakże ciekawej kombinacji survivalu i karabinów, przejdę może do rzeczy, która we współpracy ma zgoła większe znaczenie.

@SystemZ, Zenez to oszust i złodziej. Zawsze jestem ostrożny z tego typu stwierdzeniami, ale możesz być pewien, że wiem, co mówię. Musicie wiedzieć, że DolarCraft to był mój serwer i po rozwinięciu go do dużej ilości graczy jednego dnia po prostu zostałem bez słowa zbanowany na własnym serwerze (korzystałem ze współpracy, podobnie jak na lvlup)

Jeżeli będzie to potrzebne poszukam dowodów. Swoją drogą, DolarCraft upadł miesiąc później 😂

Zenez to typ najgorszej Minecraftowej zakały, jaką można spotkać.

Przy żadnym EasyHC nie byłem bardziej na NIE, jak dla tego projektu. Silnie sugeruję wzięcie mojego ostrzeżenia pod uwagę.

Edit: Z ciekawości odwiedziłem jeszcze kanał. Polecam obejrzeć "niszczenie konkurencji" :slight_smile:

https://m.youtube.com/watch?v=5I66exdNngs

Edit2: Tak jak obiecałem, znalazłem pewien link. Nie usuwałem tematu, bo miałem przeczucie, że dojdzie to takiej chwili, jak ta. Przezorny zawsze ubezpieczony :)

http://www.mpcforum.pl/topic/946973-dolarcraft-survivalfrakcjebonus-autorskie-pluginy

Jak widać prezentację DolarCrafta wrzuciłem ponad 3 lata temu z tego samego konta na MPC, które dzisiaj jest kojarzone z MaRPG. pycio555 to nick Zeneza na MPC forum. Zresztą występuje też pod oryginalną nazwą, zobaczcie:

http://www.mpcforum.pl/topic/1102237-pycio555-zenezpl/?hl=%2Bpycio555

Ma ktoś więcej pytań?

koweq
koweq

Sorry, rzeczywiście invi i inviaczeg to różne osoby. Co do ukradnięcia dolarcrafta. Przykre. Projekt nie przejdzie.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Patrząc na prawdziwe oblicze osoby, która złożyła podanie o współpracę chce mi się wymiotować... Projekt nie powinien przejść ze względu na takiego (...) a nie innego autora, który w taki a nie inny sposób się prezentuje. Znając LVL UP i system oceniania takich zachowań przez p. Michała, mogę być przekonany, że projekt nie przejdzie.

BTW. Gracze nie zbyt gustują w oglądaniu EASYHC, ja jak gdzieś widzę taką propozycje, to zbiera mi się na wymioty. Nie ważne co dodasz do tego serwera i "jak tego kotleta odgrzejesz" ten serwer tak czy inaczej nie będzie udanym - zbyt duża "konkurencja".

Zenez:

gre na wysokim poziomie i miłą atmosferą na serwerze gdyż wiek naszych Administratorów jest powyżej 18 roku życia.

Jak już moje drobne doświadczenie pokazało - nie tyle wiek co kreatywność, bycie sympatycznym, otwartym na graczy, gotowym rozwiązywać nieszablonowe "spiny" się liczy.

Powodzenia :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony