XPVP - autorski serwer ChestPvP na 1.9

Zombie
współpraca-odrzucone
McBlui
McBlui

PS: Przepraszam za błędy ,ale mam jedną ręke w gipsie i trudno mi pisać itd...

####Nazwa projektu:

XPVP

####Cel:

Utworzenie najlepszego serwera ChestPvP [1.9] w Polsce. Całkiem innego od reszty.

####Co udało nam się zrobić:

Praktycznie serwer jest skończony. Teraz wystarczy tylko zrobić małe testy.

####Plany:

Ciągle mam wiele nowatorskich pomysłów na serwer. Będzie on cały czas rozwijany i udoskalany. Jeżeli by serwer "wypalił" i byście byli zadowoleni z współpracy to moglibyśmy stworzyć kolejny serwer RPG. Serwer RPG na 1.7-1.8 jest już skończony tak z 70%

####Osoby/organizacje biorące udział (linki):

TYLKO JA

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Prawdopodobnie nikt

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Aby móc prowadzić prace w warunkach sprzyjających rozwojowi serwera potrzebowałbym serwera ulokowanego w Polsce. Wystarczyły by 4 GB ram

####Co mogę zaoferować w zamian

Oczywiście reklamy państwa hostingu. Na stronie WWW /TeamSpeak'u{w przyszłości} / Na serwerze ,w grze oraz na facebook'u. Oraz Zyski z ItemShop'u

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Uważam że ten projekt jest unikalny jedyny w swoim rodzaju. Posiada wiele nowości ,których nigdzie nie znajdziecie. Myślę że słowa nie opiszą tego tak dobrze jak zdięcia. Link do Prezentacji serwera: http://www.mpcforum.pl/topic/1536032-zapowied%C5%BA-xpvp/#entry12989415

Znajak
Znajak Pionier

Serwer jak dla mnie jest zwykłym serwerem bynajmniej nie najlepszym, popraw skączony na skończony (błędy nawet są podkreślane) oraz państwa z wielkiej litery. Skąd masz pewność że Twój serwer jest najlepszym serwerem pvp w Polsce?

McBlui
McBlui

Wiesz że w Polsce jest tylko jeden serwer ChestPvP na ,którym gra +30 osób {corepvp}. Więcej nie ma. A mój serwer wyróżnia się prawie wszystkim od serwera corepvp. I dodatkowo jest na 1.9 ,a ta wersja wprowadza bardzo dużo nowości związanych z PVP. Oglądnij sobie prezentacje serwera: http://www.mpcforum.pl/topic/1536032-zapowied%C5%BA-xpvp/#entry12989415

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Może tryb nie jest aż tak popularny jak dajmy na to EasyHC, ale występuje na polskiej scenie minecraft'a.

Jestem neutralny. Dla mnie to taki typowy serwer, który mozesz śmiało tworzyć z "własnej kieszeni".

Fallen
Fallen Pionier

To samo co napisał adminek

adminek153:

Może tryb nie jest aż tak popularny jak dajmy na to EasyHC, ale występuje na polskiej scenie minecraft'a.

Jestem neutralny. Dla mnie to taki typowy serwer, który mozesz śmiało tworzyć z "własnej kieszeni".

McBlui
McBlui

A serwer RPG Tak z 3 miesiące temu tworzyłem serwer RPG jest on skączony tak na 70 % jest wiele autorskich żeczy itd... Może nim byli byście bardziej zainteresowani?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

*skończony

Jeśli rezygnujesz z tej prośby o współpracę powiedz to otwarcie, nie miedzy wierszami. 😑 Jak zaprezentujesz ten serwer RPG w fajny sposób nikt nie będzie szukał pretekstów, by nie współpracowac z Tobą.

Nie do końca rozumiem ludzi, którzy podkreślają AUTORSKOŚĆ(?), dlaczego podkreślasz ją aż tak bardzo? Prezentacja tego projektu nie powaliła mnie na nogi, na tym forum były bodajże 3 takie wątki, ciekawie opisane pomysły.

Pozdrawiam

McBlui
McBlui

Mam rozumieć że ocenia cie serwer wyłącznie na jego opisie. A nie na tym jak się na nim gra ,czy jest coś nowego itd...

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Niestety (a może właśnie stety), pomysł trzeba dobrze sprzedać. Ładnie, przejrzyście opisać, tak żeby czytającego zainteresować. Pisanie co linijkę "jestem zajebisty, bo zrobiłem to sam" w sumie nie nastawia mnie pozytywnie do dalszego wgłębiania się.

A, no i litości - błędy już nawet są podkreślane na forum, błagam, żadnego tłumaczenia o dysmózgowiu czy innych brakach natury fizjologiczno-mózgowej.

McBlui
McBlui

To jak nie chcecie podjąć współpracy?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Decydujący głos należy do pana Michała [@SystemZ], to że My się nie zgadzamy, to tylko nasza opinia, On nie musi brać tego pod uwagę. Cierpliwie poczekaj :)

luxDev
luxDev Pionier

Ja bym dopisał, do wątku Pana Michała, że do współpracy trzeba posiadać minimum, 15 lat.

Aktualnie po Twojej ortografii rozumuję że masz minimum 12-13. Od razu mówię, jest to tylko moja Opinia, więc nie obrażaj się na mnie.

Co do @topic Jestem bardzo na Nie, ponieważ serwer do współpracy powinien robić coś czego inne serwery nie robią, takie pvp, hardcore, easyhc, survival, freebuild, skyblock, cokolwiek innego co znajdziemy na Polskich serwerach, Nie nadaje się do Współpracy chyba że Posiada innowacyjne Pomysły oraz Ekipę..

Powiedzmy dostaniesz serwer, wrzucisz Pliki, i liczysz że będzie tam +25 osób, bez nikogo, tzn. Administracji, Youtuberów... Dam Ci radę bądź komuś innemu kto chcę stworzyć wątek o Współpracę, Współpraca nie wypali bez Administracji...

To na tyle, nie wiem po co się tak rozpisałem ale... Cześć :)

McBlui
McBlui

To tak Po: 1.Ja nie pracuje z nikim ,ponieważ jak mam jakiś pomysł na serwer to sam go realizuje. 2.Po co mi np.administracja skoro pluginy wszystko zrobią za nią. 3.Mamy już stworzone 2 reklamy serwera. 4.W Polsce jest tylko jeden serwer na którym gra +30 osób poza nim są może 1 czy 2 serwery ,które są puste. Więc nie wymieniaj mojego serwera do grona "Pospolitych" ,ponieważ on taki nie jest. Nie ma drugiego serwera nawet w 1/5 podobnego do mojego. 5.A jeżeli on nie pasuje bo ma w nazwie: "ChestPvP" to posiadam też pliki na Rpg 1.7 Ps: Co masz do mojej "ortografi"

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

McBlui:

PS: Przepraszam za błędy ,ale mam jedną ręke w gipsie i trudno mi pisać itd...

Potrafisz rozśmieszyć mnie już od pierwszego zdania 😆 Niewielu osobom się to udaje. Gratulacje.

To nie jest żadne wytłumaczenie na robienie błędów. Skoro masz jedną rękę to jeśli się starasz to napiszesz wolniej ale poprawnie. Jeśli nie miałbyś sprawnych obu rąk to faktycznie byłoby to już dobre uzasadnienie. Chociaż wtedy osobiście po prostu użyłbym klawiatury ekranowej, ust i rysika ale nie wymagam swojej upartości u innych :slight_smile:

Tu mam negatywne odczucia bo to może oznaczać że nie postarasz się również w projekcie skoro nie starasz się w takich błahych rzeczach.

Na moim przykładzie. Miałem całą jedną rękę w gipsie i nie było to dla mnie żadnym wytłumaczeniem. Grałem w strzelanki i robiłem sobie kanapki. Nawet na WF trochę ćwiczyłem co mogłem, bo chciałem :slight_smile:

adminek153:

Nie do końca rozumiem ludzi, którzy podkreślają AUTORSKOŚĆ(?), dlaczego podkreślasz ją aż tak bardzo?

Zauważyłem tą tendencję na MPC. Tendencja ta jest dziwna bo każdy serwer ma autora. Każda implementacja ma swojego twórcę. Sporo osób też ciągle majaczy o pasji. Wszystko robią dla pasji, i w ogóle całe ich życie to pasja. Dopisują to wszędzie jak jakiś wypełniacz. Może to takie lorem ipsum v2 made by mpc?

Moja praca to moje hobby - to powiedziałbym ja ale wtedy to nie brzmi już tak fajnie 😃

luxDev:

Ja bym dopisał, do wątku Pana Michała, że do współpracy trzeba posiadać minimum, 15 lat.

Nie chciałbym skreślać osób za wiek. Rozmawiałem z kilkoma 13 latkami którzy kulturą i ortografią pobijają nie jednego dorosłego :slight_smile: Wolę przeczytać 2x więcej postów ale mieć pewność że nie pominę żadnej perełki.

McBlui:

1.Ja nie pracuje z nikim ,ponieważ jak mam jakiś pomysł na serwer to sam go realizuje.

Skoro wszystko realizujesz sam to nie potrzebujesz współpracy z lvlup.pro. Musisz zrozumieć że jeśli ktoś płaci za twoje narzędzia to musisz się po części dostosować. W tym wypadku jestem to ja i widząc że walczysz ze społecznością która konstruktywnie krytykuje twój pomysł (bo po to jest ta kategoria i robią to dla twojego dobra) nastawia mnie to negatywnie. Nie widzę logiki w tworzeniu negatywnego nastawienia u twojego potencjalnego sponsora, ale ok.

McBlui:

2.Po co mi np.administracja skoro pluginy wszystko zrobią za nią.

Jak rozumiem wszystko masz tak zautomatyzowane, łącznie z pluginem na sztuczną inteligencję i bota że nie widzisz potrzeby odpisywania graczom i kontroli co się dzieje na serwerze przy powiedzmy wypełnionych chociaż 40 slotach?

Zakładasz też że będziesz 24h/7 na serwerze oraz że żaden plugin nie będzie miał błędów oraz że wszystko przewidziałeś w konfiguracji np. uprawnień.

Nie uczestniczyłem w prowadzeniu serwera MC na ~80 graczy dłużej niż kilka miesięcy ale wydaje mi się że to błędne podejście i skutkowałoby to obniżeniem pozytywnych doznań graczy a w efekcie mało osób by tam grało o ile by tam ktoś grał

McBlui:

Więc nie wymieniaj mojego serwera do grona "Pospolitych" ,ponieważ on taki nie jest. Nie ma drugiego serwera nawet w 1/5 podobnego do mojego.

To jego zdanie i ma do niego prawo. Tak samo jak ty masz prawo nie zgadzać się z jego opinią na ten temat.

Na twoim miejscu starałbym się bardziej przekonać do siebie lub lepiej sprzedać twój pomysł zamiast brzmieć jakbyś go atakował. Metoda na siłę nie działa i powoduje zbędny shitstorm.

McBlui:

Ps: Co masz do mojej "ortografi"

Widzę że robisz mnóstwo błędów, nie reformujesz się - poprawiłeś ten błąd który Ci wskazano ale ten sam błąd w późniejszym poście już nie. Tu można zarzucić Ci ignorancje i IMHO będzie miało to podstawy.

McBlui
McBlui

Bardzo dziękuje! Za ostrą krytyke. Ps: Mój serwer jest bardzo "zmechanizowany". I nie posiada żadnych błędów (testowane). A jeżeli gracz miał by już jakiś problem którego nie mógł by rozwiązać to zawsze może zgłośić to komendą. I "ja nie pracuje z nikim" chodziło mi o to że nikt nie zrealizuje mojego pomysł tak dobrze jak ja sam. I jeżeli miałbym przyjąć na stanowisko jakąś osobe ,którą nie znam lub która jest w młodym wieku to wolę pracować sam. Wiem że to pierwsze zdanie było troche "OP" ,ale nie oceniajćie człowieka po ortografi. Ja mam "dysleksję".

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Widzę że moje słowa poszły na marne.

Nie udało Ci się nikogo przekonać w tym mnie więc odrzucam ten projekt.