Zablokowany serwer VPS

Zombie
CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

Wczoraj rano o 8:00 wbilem na konsole na lvlup.pro i zobaczylem ze moj serwer vps jest zablokowany przeczytalem regulamin i zrozumialem ze zostal zablokowany przez duzy ping?

Kukubaczek
Kukubaczek

Pewnie za wykonywanie ataków typu flood z VPS :P

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

tak wykonalem atak na swoj serwer cos z tym nie tak?

Kukubaczek
Kukubaczek

To masz juz problem rozwiązany ;) Do zamknięcia, ataki są zabronione.

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

jest jakas szansa na odblokowanie vps?

Kukubaczek
Kukubaczek

Musisz czekać na odpowiedz @SystemZ, ale według mnie powinien VPS pozostać zablokowany - kto wie, co Ci jeszcze przyjdzie do głowy, a potem lvlup będzie miało przez Ciebie problemy :/

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

Jak bym wiedzial ze nie mozna floodowac to bym tego nie robil poprostu nie przeczytalem regulaminu teraz juz wiem

Kukubaczek
Kukubaczek

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania :)

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

Dobra nie widzialem, o tym ze nie mozna floodowac i tylko pieniadze stracilem powinni odblokowac? ponad 150 zl tele poszlo sie je**c

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

@SystemZ Odblokujecie mi serwer vps? nie bede juz floodowac?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wyglada na to, że tak. Kupując usługę akceptujesz jej regulamin. Jako, że go złamałeś VPS został zablokowany.

Mozesz ewentualnie liczyć na serce Wlascicela hostingu- pana Michala

Kukubaczek
Kukubaczek

Rejestrując się zaakceptowałeś regulamin - jak dla mnie jest to uczciwa kara za łamanie nie tylko regulaminu lvlup ale także po części polskiego prawa ;)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ktoś kiedyś powiedział że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, co też zauważył wcześniej @Kukubaczek . Regulamin jest, zapoznać się z nim powinno, a że tego nie zrobiłeś - no cóż, Twoja strata.

Najwidoczniej w oczach admina wyglądało to jak atak a nie testowanie. Admin to tylko człowiek, a nie wróżka ze szklaną kulą, skąd ma wiedzieć że to właściciel danego VPSa się nim bawi. Zawsze trzeba założyć najgorsze - atak, włamanie na konto, a nie spodziewać się "szalonego testera" co nie czyta regulaminu i chce się zabawić ;d

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@CzarnySkate1337 Za wysyłanie floodów jest usunięcie serwera, regulamin wyraźnie tego zakazuje. Następnym razem rusz głową zanim będziesz chciał komuś coś zniszczyć. Jeśli dla Ciebie byłoby to nieprzyjemne to nie czyń tego innym. Hosting też ma problemy przez sytuacje tego typu, nie wspominając że jest to nielegalne.

Odpalając takiego flooda lagujesz serwery innym klientom na tej samej maszynie (albo w ogóle je odcinasz od sieci) i odciągasz mnie od innych ważnych prac. Nie muszę mówić że nikt nie jest zadowolony z takiej sytuacji oprócz spełnienia jakichś twoich dziwnych fantazji o destrukcji.

Świadomie złamałeś regulamin więc nie wiem co tu jeszcze mogę dodać, sądzę że przebieg sprawy jest jasny w tej sytuacji.

Wiem że uzyskanie odpowiedzi jest dla Ciebie bardzoooo^2 istotne, rozumiem jeszcze napisanie o tym na forum po założeniu ticketa ale Ty zrobiłeś tak:

  • utworzyłeś ticket
  • napisałeś wiadomość na FB
  • napisałeś na czacie który jest tylko do zapytań o ofertę
  • założyłeś wątek na forum
  • umieściłeś post w totalnie innym, niezwiązanym z tym tematem z proszeniem o odblokowanie

Dodatkowo nie poprzestałeś na jednym zgłoszeniu, to już chyba jest trzecie. Zamiast poczekać po prostu na odpowiedź na jedno zgłoszenie to zamykasz obecne zgłoszenie i trafiasz na koniec kolejki, potem się jeszcze dziwisz czemu nie została Ci udzielona odpowiedź. Tak jak jest napisane w wielu miejscach, odpowiedź jest udzielana w 24h robocze czyli jak odpisałbym w poniedziałek wieczorem to nadal wywiązuje się ze swojego obowiązku. Jak widzisz moja firma i jej klienci są dla mnie ważni bo piszę ogromny post tłumaczący każdy aspekt tego zagadnienia z VPS zamiast robić to co mam w planie lub po prostu odpocząć bo jest sobota.

Osobiście wydaje mi się że to jest naprawdę przesada i proszę to potraktować jako moje oficjalne - pierwsze i ostatnie ostrzeżenie reprezentując firmę lvlup.pro. Wykorzystałeś całą moją cierpliwość i gościnność. Nie będę tolerować takiego utrudniania mi pracy i zaśmiecania forum. Są tu ludzie którzy chcą dyskusji na poziomie i ja o to dbam.

Jeszcze jeden wątek/post/ticket na temat tego VPSa a otrzymujesz bana, nie tylko na forum ale także w systemie ticketów. Wtedy pytania możesz kierować drogą reklamacyjną zgodnie z regulaminem. Pamiętaj że forum i system zgłoszeń jest udogodnieniem dla klienta a nie obowiązkiem firmy. Stworzyłem je aby było każdemu przyjemniej i szybciej rozwiązać problem ale dotyczy to klientów którzy są fair wobec mnie.

Odpisałem na twoje zgłoszenie, VPS został usunięty a sprawa zostaje definitywnie zamknięta, naprawdę. Nie istnieje inne rozwiązanie tej sytuacji wiec proszę nie pytać nawet o ponowne rozpatrzenie.

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

a moze teraz oddanie moich pieniedzy?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Umiesz czytać? To wykorzystaj tę umiejetność:

SystemZ:

Odpisałem na twoje zgłoszenie, VPS został usunięty a sprawa zostaje definitywnie zamknięta, naprawdę. Nie istnieje inne rozwiązanie tej sytuacji wiec proszę nie pytać nawet o ponowne rozpatrzenie.

CzarnySkate1337
CzarnySkate1337

mam to gdziesz chce moje 150 zloty ktory wyjebalem na ten hosting

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Przykro mi, jak to już ludzie wyżej ujęli "nie znajomość prawa szkodzi".

Ciesz się, że tylko tak się skończyło...

ps. Jeśli przeczytałeś post wyżej, wiesz co teraz dostaniesz. Jeśli nie to powiem Ci - bana.

Nie będę sie juz dłużej wypowiadał.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Teraz to już w ogóle przesadziłeś, nie dość że przeklinasz łamiąc regulamin forum to jeszcze mi grozisz (?!), nie czytasz tego co napisałem i jeszcze wycofujesz swoje posty wprowadzając innych w błąd. @CzarnySkate1337 Zostajesz nagrodzony permbanem. Pierwszy w historii tego forum, możesz czuć się wyróżniony...