Zapomniane Hasło

Zombie
admin
potworek78
potworek78

Czy istnieje możliwość zresetowania hasła na serwerze bo niestety wpisywałem komende /changepassword gdy bylem zalogowany i pewnie wpisałem coś źle PROSZĘ O POMOC :'( .

luxDev
luxDev Pionier

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi, może serwer używa innego pluginu? opisz dokładniej

potworek78
potworek78

Chodzi o to że zmieniałem hasło bo tamte było tego typu ssijbanana czy coś xD i gdy je zmieniłem musiałem coś źle napisać w moim haśle które używam na co dzień i chciałbym żeby Admin mi zresetował te hasło (bo ma taką możliwość)

luxDev
luxDev Pionier

Teraz już nie rozumiem mówisz o jakimś serwerze, temat jest w kategorii Forum,

potworek78
potworek78

I nie posiadam żadnego kontaktu z Adminem. Dla tego jestem na forum może ktoś pomoże xd

potworek78
potworek78

No wiem trochę dziwne ale nie wiem jak mam to zrobić bo na serwie nie mg nic pisać itd.

luxDev
luxDev Pionier

Jakim serwerze? To Forum to forum hostingowe nie dotyczy ono żadnego serwera Minecraft, jeśli o to chodzi.

potworek78
potworek78

Tooo w takiej razie gdzie powinienem się zgłosić w takiej sprawie?

luxDev
luxDev Pionier

To własciciela serwera żeby Cię odrejestrował, lub jakiegoś Administratora. Stwórz tam nowe konto i sie dogadaj, zastanawiam sie czy to nie jakiś fake-thread :P

potworek78
potworek78

Niee xD z kumplem tam grałem i wgl za multi konto jest ban XD

potworek78
potworek78

Ale spróbuje xD

potworek78
potworek78

Siema! Jak widać po Temacie zapomniałem swego hasła do serwera Minecraft które zmieniałem za pomocą /changepassword . Chciałbym je odzyskać albo zmienić by móc dalej się cieszyć nowymi przygodami z kolegą miałem tam już dużo itemów i fajnie tak czasem powrócić do MC proszę o pomoc!!!

                                           Z góry dziękuje

/potworek78

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Prosiłbym na przyszłość o nie tworzenie kilku wątków z tą samą sprawą. Przez chwile miałem wrazenie, że jest to fake... 1 sprawa = 1 wątek

luxDev
luxDev Pionier

Ja tak samo, wyglada jak fake :P