Zauważyliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie Google. Zablokowaliśmy je, by chronić Twoje dane

Pytania i problemy
Adii213
Adii213

Pomocy nie moge sie zalogować na Gmailia wyskakuje mi informaja

Zauważyliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie Google. Zablokowaliśmy je, by chronić Twoje dane. prosze o pomoc

anon58059726
anon58059726

Nie otrzymałeś przypadkiem wiadomości na twoją pocztą email o potwierdzenie logowania z nowego urządzenia?

Adii213
Adii213

dostałem ale jak kliknełęm zabezpiecz to każe mi sie zalogować loguje i i wyskakuje mi to . Nie udało się nam potwierdzić, że to konto jest Twoje.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wygląda jakbyś po prostu wchodził z nowego urządzenia.

Google wymaga od ciebie w tym momencie dwuetapowego zweryfikowania się. Masz powiązany z kontem jakiś drugi składnik? Na przykład czy jesteś na to samo konto zalogowany na telefonie, albo czy masz jakiś zalogowany już komputer?

Adii213
Adii213

mam nowy komputer i po prostu mam tylko email pomocniczy

anon58059726
anon58059726

Na smartfonie nie jesteś zalogowany na to konto Google?

Adii213
Adii213

niestety nie

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Na konto pomocnicze przyszedł ci jakiś email o nieudanym logowaniu?

Możesz też spróbować resetu hasła, wpiszesz ostatnio ci znane i potwierdzisz logowanie na zapasowej skrzynce.

anon58059726
anon58059726

Wydaje mi się, że możesz rozwiązać problem przez zresetowanie hasła na pocztę. Otrzymasz wiadomość na pocztę email, zresetujesz hasło i powinno działać (Czysty domysł, także nie wiem czy pomoże)

Adii213
Adii213

tylko jak probuje odzyskać to wyskakuje że nie można znaleźć takiego konta

anon58059726
anon58059726

Musisz wpisać poprawny adres email do którego przypisane jest konto Google. W moim przypadku posiadam konto na poczcie WP do którego posiadam przypisane konto Google

Adii213
Adii213

wpisuje poprawny email i imie i nazwisko i nic

anon58059726
anon58059726

Spróbuj wpisać adres email poczty Gmail jaki posiadasz przypisany do konta Google Na przykład: adiik21333@gmail.com

Możesz spróbować z końcówką gmail.com, ponieważ wtedy znajdzie twoje konto i najprawdopodobniej otrzymasz wiadomość na własną pocztę

Adii213
Adii213

udało sie dziękuje

Adii213
Adii213

jendak nie

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty po 7 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.