Zmiana czasu odpowiedzi

Opinie
DoreK
DoreK α-tester v3

Witam, ponieważ... image|690x159 proponuję by w panelu zmienić informację dot. czasu odpowiedzi z

Prosimy o cierpliwość, odpowiedź może potrwać do 48h.

Na

Prosimy o cierpliwość, odpowiedź może potrwać do miesiąca.

A jak miesiąc to za dużo to chociaż tydzień :Kappa:

Jebanany
Jebanany

Skąd u Ciebie taki pretensjonalny ton? :(

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Faktycznie tickety troche poleciały, pewnie przez te błędy z node-ami.

DoreK
DoreK α-tester v3

Od 2, prawie 3 dni tickety nie są robione (a node-y padły wczoraj w nocy) chyba w ogóle (obserwuję grafanę cały czas). Mój VPS leży tydzień, z czego około 3-4 dni przez dość długie czekanie :]

anon10657637
anon10657637

Zawsze jak się nie podoba to możesz zmienić dostawcę usług.

DoreK
DoreK α-tester v3

Wow, nie widziałem, dzięki za podsunięcie pomysłu. :kappa:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Już mnie to zaczyna irytować. :thinking:

DoreK
DoreK α-tester v3

Szczerze mówiąc mnie też. Może da się jakoś zablokować ten wątek?

luxDev
luxDev Pionier

Ja mimo że lubię Dorka, bo da się spoko porozmawiać przynajmniej takie wrażenie miałem gdy z nim pisałem to strasznie nie nawidzę takiego plucia jadem, człowiek robi co może a ktoś ci jeszcze mówi co on by zrobił żeby to lepiej było i jak bardzo chujo*y w tym jesteś ;d

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ode mnie @DoreK dostaje oficjalne ostrzeżenie. Mam już dość czytania Twoich postów.

DoreK
DoreK α-tester v3

Plucia jadem? Przecież jedynie gdzie rozmawialiśmy to na PW w celu uzgodnienia kwestii pluginu do serwera MC i kwestię pana LordLiptona który jako pierwszy pluł jadem w moją stronę :thinking: A co do ticketów, co najmniej 3 osoby (tak, z tego forum, nicków nie powiem - od razu mówię) miały też problem z czasem odpowiedzi. A propozycja ma sens, skoro @SystemZ nie może na czas zrobić ticketów, to zmiana wiadomości jest jak najbardziej na miejscu, by klienci nie mieli pretensji. @Aylin rozumiem że masz dość, zachowaj to dla siebie, ale nie widzę sensownego powodu ostrzeżenia. Pozdrawiam.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Chyba nie widzisz, że nie chodzi już o samą propozycję, ale o sposób w jaki udzielasz się na forum.

luxDev
luxDev Pionier

DoreK:

Plucia jadem? Przecież jedynie gdzie rozmawialiśmy to na PW w celu uzgodnienia kwestii pluginu do serwera MC i kwestię pana LordLiptona który jako pierwszy pluł jadem w moją stronę :thinking:

Rozmawialiśmy chwilkę na serwerze, na forum czytam twoje wypowiedzi czy chcę czy nie od 300 dni i tak wyszło że miałem osobistą opinię nt. twojego zachowania i ogólnie :P

MentosPL
MentosPL

DoreK, jest jeszcze nie dojrzały, dojrzewa, zdarza mu się być niestabilny emocjonalnie, raz kolega, raz wróg, Znam go ponad rok, i większość wspomnień z nim, to negatywy, raz jak się przeprosiliśmy na wzajem, to na MPC pod reklamą wypowiedział się pochlebnie i pozytywnie ;)

Co do problemów z supportem, branie się za VPS'y czy Dedyki, wymaga jakiejś wiedzy, są one o wiele wiele wiele (and 3465 more) lepsze od hostingów współdzielonych, np enderchest. Dla tego ostatnio popularność wzrosła. przez co Support nie nadąża z odpowiedziami. gdyby każdy użytkownik myślał sam za siebie, i używał pomocy wujka google, i cioci wikipedii, i zadawał pytania na forum zamiast w supporcie, to życie by było łatwiejsze i dla innych userów i dla samego supportu. a tak, support musi odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Pierwszych linijek nie skomentuję, choć przydałoby się :)

U mnie sytuacja spowodowana była niedopatrzeniem ze strony SystemZ i mojej (nierobienie ticketów), ale temat zamknięty, serwer również. Jest wiele sytuacji na które musi po prostu odpowiedzieć support, tak było w moim przypadku.


notka od autora:

napisałem “nierobienie ticketów” zamiast “nierobienie kopii zapasowych”

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ta dyskusja chyba odchodzi nieco od tematu.

Pantoflarz
Pantoflarz

Powiem krótko. Klient płaci, to wymaga. Wasze podejście, "stara się jak może" jest tak samo dobre jak wytłumaczenie Apple'a na spowalnianie telefonów. Biznes is biznes - każdy z nas ma swoich użytkowników, swoje projekty, i to my odpowiadamy przed tymi ludzmi. Skoro biznes is biznes, nikogo nie interesuje to, że support ma problemy - pomoc ma być, i tyle.

Nikt nie robi nikomu łaski że odpowie mu na czas, tym bardziej skoro firma lvlup oczekuje wpłat na czas i dostaje wynagrodzenie za swoją pracę.

A wogóle, teksty typu "to zmień firmę" nie wróżą dobrze na przyszłość. Podejście gimbusowe, to za mało powiedziane.

Więcej sie nie wypowiem, ot takie wypociny po przeczytaniu waszych mądrości.

anon10657637
anon10657637

Pantoflarz:

A wogóle, teksty typu “to zmień firmę” nie wróżą dobrze na przyszłość. Podejście gimbusowe, to za mało powiedziane.

Ten tekst rzuciłem tylko ze względu na to, że zobaczyłem kim jest autor tematu.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Widzę, że z tego wątku zaczyna się robić śmietnik wielu różnych spraw i wycieczek osobistych. Aby uniknąć niepotrzebnych sankcji uprasza się o wypowiedzi tylko i wyłącznie na temat.

Czas oczekiwania na odpowiedź czasami może się wydłużyć. Zauważ, że LVL UP to jest firma jednoosobowa, a na tapecie jest teraz sporo rzeczy oraz zmian, o czym doskonale wiesz(...). Jeśli się pali zadzwoń pod 998 lub 112 ;)

MentosPL
MentosPL

W BOK LvL UP'a pracuje jedna osoba?

MentosPL
MentosPL

Szacunek dla gościa, wyjątkowa osoba, ogarnia tyle spraw na raz ;-;

Pantoflarz
Pantoflarz

adminek153:

Zauważ, że LVL UP to jest firma jednoosobowa

cóż, jak to już mówią, to nie mój problem. Jako człowiek, myślę że każdy to rozumie, jednak jako osoba która ma swoje projekty i podchodzi bardziej biznesowo do sytuacji, nie jest to wcale mój problem, czy to firma taka czy siaka. Skoro ktoś oczekuje zapłaty, to jako klient mam prawo wymagać czasu podanego w regulaminie.

DoreK
DoreK α-tester v3

Tu się zgadzam. Przez czas odpowiedzi (ale nie tylko, nie zwalajmy całej winy już na te tickety) mam dość spore straty. Gdyby sprawa rozwiązała się z 1-2 dni temu, być może byłoby wszystko ok. No cóż, trzeba się z tym pogodzić.

LinGruby
LinGruby Pionier

Pantoflarz:

Jako człowiek, myślę że każdy to rozumie, jednak jako osoba która ma swoje projekty i podchodzi bardziej biznesowo do sytuacji...

Jakbym podchodził biznesowo ( a nie hobbystycznie do swoich projektów ) - to już dawno bym miał swojego dedyka lub nawet dwa i wszelkiego typu czasy odpowiedzi etc. itp. miałbym gdzieś...


No ale nie każdego stać na 4-5 stów miesięcznie za dedyki ( a posiadając swego czasu serwer produkcyjny w domu przez ponad 6 lat to koszty zmusiły mnie do tego co mam teraz od prawie półtora roku ;-) )


A przez te półtora roku nigdy nie miałem problemów z czasem odpowiedzi fakt było to może tylko z 4-5 razy ale zawsze.


DoreK:

Przez czas odpowiedzi (ale nie tylko, nie zwalajmy całej winy już na te tickety) mam dość spore straty.

tu nasuwa mi się myśl mało wydać ale dużo zyskać ;-)

Pantoflarz
Pantoflarz

nie korzystam już z maszyn lvlupa pod ważne sprawy. trzymam na nich backupy, często gęsto tylko używam do testów. więc ogólnie nie obchodzi mnie to ile wynosi czas reakcji, tak bardzo jak kiedyś. Ale skoro klient płaci, to ma prawo wymagać.

OnQuey
OnQuey

Odpowiadają bardzo słabo nawet, źle traktują jak chcesz u nich domene kupić. Teraz żałuję kasę którą przelałem na hosting...

skilx
skilx

Już czekam 10 dni na rozwiązanie problemu :/

anon10657637
anon10657637

skilx:

Już czekam 10 dni na rozwiązanie problemu

Nie no, to już jakaś przesada. Rozumiem - spóźnienia spóźnieniami, jesteśmy tylko ludźmi. Ale no, jak 10 dni to już lekka przesada.

Toranktto
Toranktto

Czy mógłbyś udostępnić nam zrzut ekranu z panelu zamazując wrażliwe dane? Myślę, że mogłoby to pomóc przyszłym klientom, jeżeli taka sytuacja rzeczywiście ma miejsce.

skilx
skilx

undefined

DoreK
DoreK α-tester v3

Witaj w klubie, tyle że u mnie to trwało około tydzień, więc chyba mam szczęście :thinking:

skilx
skilx

LVLUP i 9 dni bez Pana Michała, tak się serial powinnien nazywać

DoreK
DoreK α-tester v3

LVL UP: wyższy poziom (nie)odpowiadania na tickety :kappa:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Niestety, ale staje w linni obrony (:kappa:)

Odpowiedź w przeciągu 10-12h ;)

Screenshot_20180204-004626|281x500 (Utworzenie)

Screenshot_20180204-004619|281x500 (Odpowiedź)

Jeszcze nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż 48h czy 72h.

DoreK
DoreK α-tester v3

Jesteś traktowany priorytetowo, VIP!!! :kappa: Niestety, ale raczej większość ma jakiś problem :thinking:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ogólnie "bezpodstawnie i [c]hamsko" dla każdego ticketa daje priorytet "Normalny" i tyle :kappa:

DoreK
DoreK α-tester v3

No mój ticket właśnie ma ten priorytet, przez pewien czas zastanawiałem się czy nie ustawiłem "Najniższy" ale takiego nie ma :kappa:

skilx
skilx

Ja miałem ustawiony na "Normalny" undefined