Zmiana wyglądu paska górnego forum

LVL UP - forum
frontend
luxDev
luxDev Pionier

Cześć, co myślicie o propozycji zmiany górnego paska(bądź całego forum[nie wiem czy to akurat możliwe]) na ciemny kolor?

Sam nie wiem czy to jest w opcjach samego forum, czy jakiś dodatek(wtyczka) ale na https://forum.dobreprogramy.pl/ to jest możecie sobie sprawdzić i napisać co o tym myślicie, mi osobiście bardziej by to pasowało :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Całego frorum na czarno to lepiej nie, ale można dać zielony pasek :slight_smile:

[code].d-header { background-color: rgba(122, 181, 92, 0.98); }

#search-term { border-radius: 0; border: solid 1px #0941114d; }

.icons > .header-dropdown-toggle > .icon { color: #e9ffbe; }

.search-context > label { color: #ffffffb3; }[/code]

690x332 690x332

Chociaż mam takie dziwne wrażenie mniejszego okna forum z przyzwyczajenia do tego, że kolor był jednolity D:

koweq
koweq

nie, byle nie zielony :<

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jakie masz problemy z zielonym? :kappa:

koweq
koweq

Akurat tu źle wygląda :v

koweq
koweq

Chciałbym by całe forum było ciemne :>

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

Chciałbym by całe forum było ciemne :>

To by było straszne D:

luxDev
luxDev Pionier

Koweq ma poniekąd racje, zielone fuuj :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Moim zdaniem zielone albo takie jakie jest teraz, inne jakoś mi tutaj nie pasuje D:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Przywykłem do tego, jakby zrobić coś jak Stylish do YouTube to fajnie by nawet było - tylko z opcją powrotu do poprzedniej wersji.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Stylish nie jest tylko do youtube? Chyba, że yt ma wbudowaną funkcje o której nie wiem. Ten styl który wyżej wklejałem aplikowałem właśnie używając dodatku Stylish na firefox.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Stylish jest po prostu do przeglądarki i nie wiem jak on działa, coś tam trzeba poklikać żeby go ustawić, są gotowe skrypty w nim do YouTuba - nie jest w żadnym stopniu powiązany z układem graficznym youtuba, pewnie zmienia CSS.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Banalnie działa: 690x329 690x329

LinGruby
LinGruby Pionier

Od siebie dodam że Stylish to taka jak dla mnie proteza, a nie każdy lubi takie rozwiązania.

@luxDev A co do DP to tamte motywy co są to ( społeczność robiła ) i nawet jakiś konkurs był ;-)

Ale nic nie stoi cobyście zrobili parę motywów ( a jest tylu programistów na forum ) że można by potem poddać pod głosowanie etc. itp. i wybrać jakieś motywy np: ciemny coby po gałach w nocy nie dawał jasny z kolorami flagowymi LVLUP itp.


Panowie pole do pokazania inwencji twórczej ;-)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Teraz w ustawieniach interfejsu użytkownika można wybrać drugi ciemny motyw bazujący na domyślnym ciemnym motywie Discourse. Dla mnie osobiście jest trochę zbyt ciemny, bardziej wolałbym taki jakby to powiedzieć, grafitowy jak ma IntelliJ, może chwilę się pobawię kolorami to uda mi się uzyskać coś pomiędzy super jasnym a super ciemnym.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok, dodałem schemat Dracula oprócz Standard i Pro. Jakbyście mieli jakieś uwagi lub gotowe zmiany kolorów dla elementów to wypisujcie, dodam do listy :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

O kurde i to ja rozumiem, świetna sprawa :D

Tylko w motywach widzę Pro Standard i Pro++

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Discouse chyba potrzebuje czasu aby się odświeżyło. Dracula poprzednio przez chwilę była nazwana Pro+

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ten Pro+ przypomina mi trochę opcje "wysoki kontrast" 😄 szczególnie na głównej

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Pro+ wygląda fajnie, ale mimo wszystko zostaje przy Standard - lepiej wygląda strona główna forum oraz ogólnie przyzwyczaiłem się ;)

koweq
koweq

Pasuje mi ten Pro+, śmieszny jest alee...

Pantoflarz
Pantoflarz

Dziwnie wyglądają, zostane przy Standard XD

anon10657637
anon10657637

Używam Pro+ i mi się podoba 😛

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Przez chwilę zmieniłem na PRO+ i to niestety nie mój klimat. Chyba przyzwyczaiłem się do domyślnego STANDARD, którego używam już od ponad roku :) .

LinGruby
LinGruby Pionier

Pro+ jest na noc super na dzień też ujdzie ;-) ale jednak Pro jest na stałe najlepszy ( dzień/noc )

NitroFuN
NitroFuN

Pro+ fajny jest (lubię ciemne fora), ale znalazłem w nim bug np. w shoutboxie jak najedziemy na post to nie można tekstu odczytać. 333x331