Zmiany w ofercie VPS OpenVZ PL - 14.06.2016

Archiwum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Z lokalizacji PL (Olsztyn, SDC) zostały usunięte pakiety VPS OpenVZ:

  • 1GB RAM
  • 16GB RAM

Powodem jest robienie zamieszania przez użytkowników tego mniejszego pakietu a także niską opłacalność z perspektywy hostingu. Ten największy pakiet zaś nie cieszył się wystarczającym zainteresowaniem więc też został zdjęty z oferty.

Zmiana dotyczy zakupu nowych VPS, obecni użytkownicy mogą zachować VPSy w tych pakietach oraz przedłużać ich ważność.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Cóż, oferta z lokalizacji PL troszeczkę podupada - są usuwane mniejsze oferty [ 512 MB RAM też został wycofany ] - szkoda :/ .

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Oferta VPS PL zawsze była na granicy kosztów.

Stworzyłem ją po to aby każdy mógł bardzo tanio sprawdzić czy VPSy to coś czego potrzebuje i czy sprawuje się lepiej niż wykupiony serwer poszczególnej gry. Dochód nie był tu za bardzo dla mnie istotny ale w pewnym momencie gdy jest wizja dopłacania i jednocześnie jest sporo nadużyć (czyli sporo mojego czasu) to jest właśnie moja odpowiedź na to :slight_smile: Dodatkowo SDC słabo radzi sobie z atakami (miałem okazję to testować już 3 lata) co źle wpływa na wszystkie serwery a ja chcę możliwie sprzedawać jak najlepsze usługi.