Zmiany w wyglądzie dla panelu 3.0.0-beta.11

Rozwiązane
odrzucone, panel-v3-propozycje
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W tej wersji sporo elementów wygląda inaczej niż poprzednio. Dzieje się to ze względu na aktualizację biblioteki odpowiedzialnej za wygląd (vuetify). Nie będę uwzględniał tych zmian w wyglądzie jako błędów prosiłbym najpierw o dyskusje na ten temat tutaj.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wszystko (to co było np. po wejściu w statystyki serwera) jest wyświetlane po środku, koszmarnie mi się to nie podoba. Według mnie jest to zmiana na gorsze. Poprzednie, "wyśrodkowane do lewej" kolumny były lepsze. Dodatkowo jest jakby węższe niż wcześniej, co leciutko denerwuje bo jest po prostu mniejsze. Tutaj porównanie: kiedyś teraz

luxDev
luxDev Pionier

No ogólnie to zmiana w wyglądzie na gorsze - nie da się nic zrobić z tym wyśrodkowaniem ?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Zgodzę się z przedmówcami - zmiana na gorsze 😕 Najlepszy wygląd był przed aktualizacją 😕

DoreK
DoreK α-tester v3

U mnie wygląda tak 690x326

SunNight
SunNight

U mnie również wygląda tak jak u @DoreK

DoreK
DoreK α-tester v3

Pewnie dlatego że mamy rozdzielczość 1366x768 :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

175x42 ;>

Pantoflarz
Pantoflarz

Przy logowaniu nie mogę używać Entera do samego zalogowania.

Niby nic dużego ale jak już ręce na klawiaturze to machinalnie walę Enter i spodziewam się że zadziała a tu lipa.

Najnowszy Chrome, jeśli to coś da 😛 Chyba że tak ma być to przepraszam.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ok więc widzę że te odstępy w zakładce VPS nie są przez was mile widziane. Dlatego właśnie pytałem zanim stwierdzę że to błąd, bo może akurat byłoby lepiej i zbędnie bym chciał poprzedni stan?

A co sądzicie na temat tych nowych odstępów w liście płatności, usług czy ticketów?

Pantoflarz:

Niby nic dużego ale jak już ręce na klawiaturze to machinalnie walę Enter i spodziewam się że zadziała a tu lipa.

Wygląda na kolejną regresję, sądzę że kwestia czasu aż zostanie załatane, mnie też to wkurza, enter ma działać i tyle :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Oprócz niedziałającego entera, to również przeglądarka nie zapamiętuje mi już loginu, w przeciwieństwie do hasła które już czeka na mnie wpisane :) Pomijając to że jest to nieodpowiedzialne, to chyba jest błąd - nie mam możliwości kliknięcia "zapamiętaj login i hasło", bo nie mam takiego okienka. Przeglądarka ewidentnie nie widzi tego pola jako login. Mozilla Firefox 52.0.2 (32 bity)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Chrome 56 (Android) też nie łapie pola z hasłem ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Panel v3 nie będzie już rozwijany, zamiast tego rozwijamy v4 więc ten wątek wrzucam do odrzuconych.