Znajak

Zombie
Znajak
Znajak Pionier

Cześć, jestem vROOT'em na serwerze ts3 Eqipa.pl, serwer ma ponad 500 użytkowników online codziennie więc czasami sam widzę swoje podróbki na forach itp. Jak wspomniałem w temacie oraz jest to widoczne na forum mój nick to Znajak

345x136

luxDev
luxDev Pionier

Jak się, nazywa to co Ci poszerza informacje o użytkowniku po prawej stronie?

Znajak
Znajak Pionier

To jest autorski styl ts'a dla naszej Administracji trochę przerobiony przeze mnie :slight_smile: jak chcesz coś konkretnego zmienić w tym domyślnym to napisz mi na pw co dokładnie byś chciał ustawić a napiszę Ci gdzie i jak to zmienić 😉

luxDev
luxDev Pionier

Znaczy gdzie to wiem, tylko potrzebuję kodu ;)

Znajak
Znajak Pionier

To potrzebuje tutaj zgody autora czyli @Jebanany

Maaati
Maaati

Jeżeli by się nie ukazało to podpowiem bo sam używam. Tutaj masz wersje prosta

http://addons.teamspeak.com/directory/skins/stylesheets/Extended-Client-Info.html

Sa dwie metody zmiany:

  1. Zainstaluj i modyfikuj w C:/Program Files/TeamSpeak3 Clients/styles/default_extended
  2. Otwórz ten plik 7Zipem wypakuj pobaw sie zapakuj zainstaluj :slight_smile:

Instalacja jest opisana w linku powyżej. Myślę że osiagniesz taki efekt jaki ty chcesz. Kod jest prostym html wiec raczej nie powinno być problemu, a zmienne odnajdziesz z łatwościa w internetach :)

Znajak
Znajak Pionier

Ja edytuje pliki w katalogu default w styles, sprawdzę Twój sposób jak będę w domu

Znajak
Znajak Pionier

Ps. Mogę zrobić poradnik jak edytować style i wstawić przykładowy styl

Maaati
Maaati

@Znajak myślę że baza do zabawy może być ten skin co wstawiłem :) A tak swoja droga pamietasz jaka jest zmienna odpowiadajaca za wyswietlanie: Last connected?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wybacz ale stworzenie takiego serwera a wysoka ranga na nim to w ogóle inny świat i nie ma takiej możliwości Jakbym za to miał przydzielać to nie byłoby użytkowników bez oznaczenia.