Zostanę grafikiem!

Zombie
rynek-oferuję
happi
happi

Zostanę grafikiem!


Nie będę się rozpisywał, bo nie ma sensu, nikt i tak tego nie przeczyta, więc nie będę się trudził.

Jestem Kacper, mam 16 lat, pochodzę z Białegostoku. Tyle informacji powinno wam o mnie wystarczyć.

Grafiką (na poważniej) zajmuję się już prawie trzy lata, a swoją przygodę z grafiką zacząłem gdy nikt nie używał Photoshopa i kiedy Gimp nie miał tylu opcji jak ma teraz. Tworzyłem wtedy sygnaturki dla osób z pewnej sieci, która była swoimi czasy chyba nawet największa w Polsce. Używałem Photoscape czy jakoś tak to się nazywało, mega ulepszona wersja painta z której korzystało mało osób, bo nikt o niej nie słyszał.


Jeśli chcecie zobaczyć parę przykładowych moich prac to zapraszam do mojej galerii; https://lvlup.rok.ovh/t/graficzki/430


Nie robię za darmo chyba, że twój serwer stoi/jest na ukończeniu i dobrze się zapowiada.


Nie mam czasu by tworzyć graficzne, cuda wianki, prezentacje skoro wystarczy ładne napisać temat i też jest ok.

Kukubaczek
Kukubaczek

Co z moją grafiką? 😑

Tenwester
Tenwester

Proszę o kontakt. Pozdrawiam ;)

anon13729701
anon13729701

Można jakiś kontakt ? // Może jeszcze spytam , aktualne? :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

@anon13729701 najlepiej napisz do tego użytkownika prywatną wiadomość w profilu. :)

luxDev
luxDev Pionier

Na sto procent aktualne :D

happi
happi

Aktualne cały czas. Kontakt: GG: 47470378; Telegram: @hipcio i PW tutaj.