Zrobienie strony internetowej

Zombie
Krzychu102
Krzychu102

Cześć czy dałby ktoś radę zbudować mi fajną stronę internetową ponieważ nie zabardzo ogarniam jak to się robi a chciałbym mieć własną stronę gdyby ktoś pomógł to będę wdzięczny LINK do strony http://www.pixelpoland.hostmc.pl/ chodzi mi głównie o grafikę.

WoZZowskY
WoZZowskY

Za darmo to raczej trudno coś dostać a tym bardziej za stronę przy które trzeba chwilkę przysiąść. Sypnij groszem i na pewno się znajdzie ktoś kto ci pomorze :slight_smile:

koweq
koweq

Pomorze to na północy Polski xD

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Na wstępie chciałbym Cię zaprosić do lektury tego wątku: https://lvlup.rok.ovh/t/nie-umiem-tworzyc-stron-internetowych-co-teraz/367 . Możesz sam zaprojektować witrynę używając bardzo prostego w obsłudze Kreatora Stron WWW.

Jest pełno darmowych szablonów, poszukaj sobie w googlach, jeśli chcesz być już trochę bardziej zawansowany.

Nie do końca zrozumiałem czy dobrze Ci odpowiedziałem i czy do dobrej kategorii przydzieliłem Twój wątek. Daj znać czy chodziło Ci o to, czy wolałbyś, żeby ten wątek było jak ogłoszenie w dziale #rynek .

Powodzenia

patryks
patryks Pionier

Za darmo nic nie ma, czas i umiejętności kosztują, nawet jak komuś pisanie sprawia przyjemność (jak się wie, co i jak zrobić to tak jest ;)), a jak chciałbyś sam popróbować swoich sił to na początek raczej mógłbym Ci polecić poradniki pana Mirosława Zelenta z kanału Pasja informatyki https://www.youtube.com/user/MiroslawZelent :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Tak jak @patryks polecam kurs od Mirosława Zelanta ! 3 dni i nauczyłem się podstaw html i css co pomogło mi w stworzeniu pierwszej WLASNEJ strony internetowej.

koweq
koweq

Zelent najlepszy :)

koveek
koveek

Czego głównie oczekujesz? Nudzi mi się to z nudów mógłbym coś popróbować

Krzychu102
Krzychu102

Chodzi mi o trochę tekstu i jakieś grafiki temat to MC chodzi o mój serwer pixelpoland chcialbym aby bylo kilka podstron.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Najlepiej jak sam poszukasz jakiegoś darmowego szablonu (jeśli o to Ci chodzi). Trudno trafić w czyjeś gusta, ale spróbuje - znalazłem taką stronę: o tematyce minecraft, opierającą się na Twoich wymaganiach . Spróbuj może to pobrać i z tego skorzystać. Jeśli nie trafiłem w Twój gust - przepraszam, ale tak jak już pisałem - trudno jest trafić w czyjeś gusta.

Poszukaj sam: http://lmgtfy.com/?q=szablon+minecraft+html

Fallen
Fallen Pionier

Nie ładnie tak chamsko promować swoją stronę. Btw jeżeli chcesz prosty html to mogę coś pokombinować lub coś z statystykami sklepem itp to w takim przypadku odezwij się na pw :)

anon82750602
anon82750602

W necie dużo gotowych szablonów jest... Może skoro jesteś świeży, to poczytaj o CMS-ach - zainstaluj Joomle, Wordpressa, PHPFusion lub coś innego... W sieci jest dużo szablonów - te profesjonalnie zrobione są płatne, ale znajdzie się też dużo darmowych... Jak chcesz to możesz komuś zlecic - będziesz miał swój, wlasny, niepowtarzalny szablon (tylko zależy komu zlecasz, bo pełno jest "kopiuj-wklejów" co sami nic zrobić nie umieją, a kasę ciągną...)

koweq
koweq

Taki odkop? to 3 miesiące temu już..

LinGruby
LinGruby Pionier

@koweq ale to tylko nabijanie postów ;-)

koweq
koweq

W sensie że on nabija czy ja?

LinGruby
LinGruby Pionier

pewno że on ;-)

koweq
koweq

W takim razie nie rozumiem w jakim celu takowe nabijanie miało by sens...

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ta osoba zarejestrowała się ok. 2/3 h temu... 😕

koweq
koweq

A to co ma się do tego? xd

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ten post z linkiem moim zdaniem jest taki... dziwny? Taki odkop? Po co? Nabijanie? No ok, ale to tak przecież nie działa ;)

koweq
koweq

W sumie rzeczywiście, lecz jednak zaczął też komentować inne wątki..

LinGruby
LinGruby Pionier

Chłopy ale to on sobie posty nabija ot cała filozofia a temat to dla mnie osobiście bez sensu, i to jeszcze nie w tym dziale ;-)

koweq
koweq

Ale nabijanie postów jest w sumie teraz bez sensu.. Skoro temat jest w złym dziale to można go przenieść, nie?

Tadzio
Tadzio

ja ci zrobie ale nie bedzie responsywna (może troche)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Proszę sprawdzajcie datę założenia wątku :/ Ten wątek został "odkopany" :/

koweq
koweq

CZŁOWIEKU. Ten temat ma 3 MIESIĄCE.

koweq
koweq

Jaka magia, zwykłe nabijanie postów -,- Co do odkopów, taki mój mały manifest.

Naprawdę, ludzie, patrzcie na daty. Jeśli temat wisi np. 3msc to prawdopodobnie autor tematu nie szuka już pomocy a takie posty tylko robią śmietnik i wyświetlają się jako aktualne.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na to że ten wątek przyciąga sporo spamerów z linkami do firm zajmujących się tworzeniem stron muszę go zamknąć.