2023.11.23 - Ostatni dzień działania forum

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Planowane zamknięcie forum

Hej, pewnie nie będzie to dla was dużym zaskoczeniem ale postanowiłem o zamknięciu forum. W końcu to firmowe forum hostingu który już nie istnieje trochę czasu :kappa:

24 listopada 2023 forum zostanie usunięte wraz ze wszystkimi danymi.

Twoje dane

Jeśli chcesz uzyskać kopię wszystkich swoich postów na forum to obecnie jest dobry czas na ich ściągnięcie. Najszybciej i najłatwiej jest użyć odpowiedniej opcji w profilu, pod linkiem:  Opcja "Pobierz Wszystko" w lewym menu na samym dole:

Screenshot 2023-10-28 at 22.29.47|181x500

Korzystając z tej opcji otrzymacie PW na forum oraz maila z powiadomieniem. Będzie tam link do ściągnięcia pliku .zip w którym są wszystkie posty oraz powiązane dane w uniwersalnym formacie .csv

Lustro wątku używając archive.org

Jeśli uważasz cały konkretny wątek za godny uwagi aby go uwiecznić to też jest to łatwe.

Wystarczy wejść na: oraz użyć "Save Page Now" po wklejeniu linku do konkretnego wątku:

Screenshot 2023-10-28 at 22.43.22|418x197

Własne lustro z markdown

Możesz też ściągnąć pełen wątek w formacie markdown. Wystarczy skorzystać z odpowiedniego adresu. Przykładowy link do wątku to:

https://lvlup.rok.ovh/t/2023-11-23-ostatni-dzien-dzialania-forum/21555/

więc bierzemy ID wątku widoczny na końcu i używamy linku forum.lvlup.pro/raw/:

https:/lvlup.rok.ovh/raw/21555.json

Jeśli znasz automatyzację to wystarczy pętla w bashu z ID wątków oraz wget lub curl. W razie gdyby Cloudflare blokował Twój adres, daj znać w PW do mnie z konkretnym adresem IP który odblokować. Na tą okazję usunąłem blokadę pisania do mnie PW.

Problemy z archiwizacją?

W razie jeśli napotkaliście na jakiś zgrzyt związany z eksportem lub archiwizacją, dajcie znać w tym wątku, poprzez kanał podany w regulaminie lub PW na forum do mnie a postaram się to rozwiązać :slight_smile:

IceMelt
IceMelt

Hejo 😃

próbuję pobrać całą swoją zawartość z profilu przy pomocy opcji Pobierz wszystko, aczkolwiek w samej zakładce z aktywnością nie mogę znaleźć tego przycisku - mam wszystkie kategorie poukładane horyzontalnie i samej możliwości brak - tak powinno być? :thinking:

image|690x107

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ustawienia -> Konto i będzie na dole. Najwidoczniej update to zmienił.

nikiel
nikiel

witam jak mogę się zweryfikwoać na waszym discordzie nie widze opcji weryfikacji na forum?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pole discord - kod weryfikacyjny znajdziesz w ustawieniach profilu, najłatwiej skorzystać z tego linku:

https://forum.lvlup.pro/my/preferences/profile

MCSBlaxer
MCSBlaxer

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, dużo dobrej wiedzy wyniosłem z tego forum i spoko ludzi poznałem, dziękuje! ❤️

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Równo 14 dni do zamknięcia, jeśli ktoś jeszcze nie pobrał potrzebnych mu zasobów to ma jeszcze trochę czasu :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

Dzięki za wspólny czas mase poradnikow, i duzo poznanych ludzi, nie sądziłem że po zamknięciu hostingu forum również upadnie bo miało potencjał lecz po zmianie typowo pod hosting liczba użytkowników zaczęła spadać, tak jak się witałem tak też się żegnam, dziękuję :)

NoName_1000
NoName_1000

Jest to prawdopodobnie mój ostatni post na tym forum

Nie pisałem nic jeszcze na ten temat ani nie odnosiłem się do zakończenia działalności hostingu jak i forum, jednakże czuję się zobowiązany podziękować obsłudze, całej społeczności forum i (już nieistniejącego) hostingu oraz się pożegnać

Wiele to forum wniosło do mojego życia zawodowego i prywatnego, wiele można było tutaj znaleźć wartościowych poradników, dyskusji, postów i jak i tych mniej wartościowych (jak kolejna z rzędu reklama serwera TS3). Bardzo mocno to community pozytywnie oddziaływało na moje życie zawodowe i pomagało poszerzać wiedzę w dziedzinie IT - ze względu na wiele wartościowych poradników i dyskusji, jednocześnie sam mogłem kilka poradników udostępnić i podzielić się swoją wiedzą z innymi osobami.

Chciałbym podziękować @SystemZ za to, że mogłem przez długi czas korzystać z usług LVLUPa, że istniał taki hosting gdzie jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny i gdzie obsługa hostingu to byli ludzie a nie uzbrojeni w szablony konsultanci czy boty. Zawsze będę wspominał ten hosting z pewnym sentymentem.

Dziękuję za wspólnie spędzone 6 lat (od 2017 roku mam tutaj konto)

[*] LVLUP 03.2013 - 01.2022

[*] FORUM LVLUP 03.2016 - 11.2023

Spoczywaj w pokoju 🕯️

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ten temat został automatycznie zamknięty po 25 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Meretti
Meretti

hmm?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dalej działa, mi to nie przeszkadza :thonking:

kjakkonrad
kjakkonrad

Mi też :) Już komunikatu nie ma o planowanym zamknięciu, wow :)

Meretti
Meretti

Niestety nadal go widzę

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak zamknięcie się przesuwa. Od 23 listopada nie ma gwarancji, że forum będzie działało. Serwer na którym jest forum jest opłacony do 28 więc za długo nie postoi 😅 Nadal spisuję z forum kluczowe momenty które umieszczam na nowej archiwalnej stronie:

Patbox
Patbox

Ay szkoda, bo kiedyś fajnie było