Automatyzacja rejestracji domen

Rozwiązane
odrzucone
krzukosz
krzukosz

Witam, to głównie to właściciela lvlupa. Skoro domeny są rejestrowane na ovh a ovh ma tak proste i rozbudowane api do domen typu dodawanie rekordów zmiana serverów NS nawet rejestracja domen przez api

I tu jest propozycja że automatyczna rejestracja mogła by być i fajnie jak by zostało to wprowadzone. Ale na pewno przydało by się zmiana serverów NS i zarządzanie rekordami DNS przez panel lvlupa bo te z directadmina są trochę wolne. Pozdrawiam

anon10657637
anon10657637

Mi się wydaje, że to robota na panel v3 :V

krzukosz
krzukosz

No to jeżeli nawet przyda się takie coś. Jeżeli dają api to żeby z niego nie skorzystać to trochę głupio jeżeli jest taka możliwość. Trzeba się rozwijać

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jakoś wątpię, żeby było to niezaplanowane. Po prostu to jedna z mniej ważnych rzeczy - nie ma tak dużego zapotrzebowania na domeny jak vpsy, więc pewnie będzie powstawać na końcu cokolwiek w tym kierunku.

Sam chciałbym dużo stworzyć i napisać, pomysłów jest więcej i więcej, a czasu nadal za mało. Musiałoby być chyba z pięciu SystemZ, żeby to nabrało większego tempa: tickety, 2x technik, pisanie panelu, sprawy związane z urzędem.

Pantoflarz
Pantoflarz

No tak myślę że każdy to rozumie, ale no każdy też oczekuje rozwoju - rynek jest wymagający i wydaje mi się że każdy jest tego świadom, w tym SystemZ :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To oczywiste, ale jeśli nie jesteś w stanie zrobić wszystkiego, to jesteś zobligowany do robieniach tych rzeczy, które są dla ciebie najbardziej korzystne w obecnym momencie i przyniosą ci zysk 😛

Pantoflarz
Pantoflarz

No ja nie wątpię, po prostu po części to też nie jest problem klientów - płacą i wymagają, proponują zmiany które na pewno sa dla nich ważne, a to jak SystemZ czy firma organizują sobie prace to już osobna kwestia :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Od czasu utworzenia tej propozycji wycofaliśmy domeny z oferty więc zamykam ten wątek https://lvlup.rok.ovh/t/wycofanie-uslugi-rejestracji-domen/10480