AvatarServ - Moc magicznych emocji w zasięgu kliknięcia

Zombie
współpraca-zamknięte
SkepsonSk
SkepsonSk

Nazwa projektu

Projekt został ochrzczony jako "AvatarServ"

Cel

Rozwój oraz promocja serwera AvatarServ w Polsce, a później rozszerzenie działalności na całą Europę. Rozbudowa uniwersum serwera (Avatar: Legenda Aanga) o nowe historie oraz magię - ogólnie przygody. Przeniesienie serwera na najnowszą wersję 1.12 (aktualnie jest na 1.8.9) . Co udało nam się zrobić

Cała nasza drużyna zajmuje się serwerem już od ponad 4 lat! Przeszedł on wiele i ma jeszcze przed sobą długą drogę do przejścia. Cały projekt serwera jest gotowy. Ogromna mapa zbudowana jest przez naszych budowniczych - pasjonatów. Posiadamy wiele pluginów, głównie skupionych wokół pluginu-matki, jakim jest ProjectKorra, który “zasila” cały serwer i sprawia, że jest przepełniony magią.

Serwer prosperuje aktualnie na jednej z większych serwerowni w Polsce. Cieszy się powodzeniem wśród rzeszy oddanych graczy (Ponad 50.000 unikalnych wejść). Nonstop rozbudowujemy serwer o nowe misje, budynki, czary, a także wydarzenia. Potrafimy utrzymać ciągłe niemałe zainteresowanie coraz to nowszą treścią oraz trendami panującymi w świecie Minecrafta. Ekipa AvatarServ’a jest gotowa zrealizować każdy większy projekt w krótkim czasie. Stworzyliśmy serię kilku filmików promujących serwer. Oto one:

https://www.youtube.com/watch?v=fthfwSxdyF8&t https://www.youtube.com/watch?v=Vjd3W5OEaMM https://www.youtube.com/watch?v=SsRimIP-GDU

Nowi gracze nie są rzucani od razu na głęboką wodę. Na początku każdy musi przejść krótki samouczek traktujący o zasadach u nas panujących jak i systemie magii. Jest to wygodne i przyjemne rozwiązanie dla ekipy jak i dla graczy. Jeżeli nawet z tym ktoś ma problem może obejrzeć serię samouczków opublikowanych również w serwisie YouTube.

Plany

Naszym głównym celem jest przeniesienie całego serwera z wersji 1.8 na wersję 1.12, co ułatwi nam pracę nad rozwojem zadań, czarów, mapy itp. Chcemy dodać masę nowej zawartości, zwiększyć limity graczy, zminimalizować problemy z wydajnością serwera. Naszym marzeniem jest stworzenie międzynarodowej społeczności graczy! By móc chociaż rozpocząć realizację tego planu potrzebne nam Wasze wsparcie. Sieć, w której znajdujemy się obecnie nie daje nam takich możliwości, jakie uzyskalibyśmy współpracując z Wami. Razem możemy stworzyć nową markę na rynku Minecraft. Planujemy także stworzyć serię _“Legend” - czyli filmów z serwera opowiadających historie nieznanych bohaterów uniwersum Avatar’a . a także rozwijać społeczność poprzez strony WWW, YouTube oraz Facebook’a. Prowadzenie i tworzenie tego serwera to dla nas wieloletnia pasja, jest to coś, co kochamy - to gorąca, pełna pasji miłość.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Obecnie serwer już działa i jest bez przerwy rozwijany przez bardzo kreatywną drużynę złożoną z niemal 20 stałych członków. Efekty naszej wieloletniej pracy możecie zobaczyć pod ip: TrollCraft.pl (w kompasie serwer Magic czyli Blaze Powder, nie mamy na celu w żaden sposób reklamy tego serwisu, więc jeżeli jest to niezgodne z regulaminem/przekonaniami prosimy o usunięcie linku), a także na filmach oraz na stronie WWW: https://avatarserv.jimdo.com/

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Rekrutację do ekipy prowadzimy regularnie by zapewniać większy komfort rozgrywki, dzięki czemu nawet o najbardziej nietypowej porze nasi gracze mogą liczyć na fachową pomoc. Bowiem na naszym serwerze funkcjonuje specjalny system szkolenia (specjalizacji) dla nowych członków administracji. Nasi “pracownicy” są pełni energii - tak jak my. Stworzyliśmy system nagradzania oraz awansowania naszych ludzi, tak by dawał im on satysfakcję, doświadczenie oraz przede wszystkim… Frajdę :)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Aby projekt mógł działać potrzebujemy bardzo mocnej maszyny - myślimy nad VPS KVM Game Pro 32GB. Zapytacie zapewne po co nam aż tyle ? Już spieszę z odpowiedzią. Nasz serwer składa się z 5 pod-serwerów połączonych Bungee-Cord’em. Serwer główny - fabularny wymaga około 5 GB pamięci RAM (70 - 120 slotów), dwa serwery PVP wymagają po 8GB (po 30-40 slotów; System magii jest ogromnie wymagający), po 5.5GB na serwery wprowadzający oraz serwer “Event’ów” (po 70 - 90 slotów). Potrzebowalibyśmy także pakietu Standard WWW, by utrzymać naszą stronę. Tak, brzmi to przerażająco, ale wiemy, jak “moco-żerny” potrafi być nasz projekt :)

Co możemy zaoferować w zamian

Zaoferować w zamian możemy - między innymi - gwarancję, że projekt ukończymy w miesiąc, góra dwa. Dodatkowo co 5 - 10 min. na serwerze będą wyświetlały się wiadomości promujące Wasze usługipogrubiony tekst, oczywiście banery na stronie WWW, Facebook’u oraz … Ścieżkę zadań nawiązujących do LVL.UP ,a także specjalny ruch :) Jesteśmy w stanie zaręczyć, że nie porzucimy projektu podczas współpracy, będziemy pracować ciężko oraz sumiennie. Nie zależy nam na zyskach materialnych - chcemy po prostu stworzyć serwer, na którym gracze będą chcieli grać i do którego będą chcieli wracać.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

AvatarServ to projekt niezwykły, posiadający unikatową fabułę jak i rozwiązania w kwestii czarów. Całość jest wzorowana na popularnej serii Avatar: Legenda Korry oraz Avatar: Legenda Aanga. Jest to jedyny taki serwer na świecie, który łączy zabawę w ten sposób. Świat jest dosłownie kalką tego znanego z serialu animowanego. Wszystkie ważniejsze lokacje typu miasto Ba Sing Se, Omashu, Stolica Ognia, Brama Azulonu, Świątynie Powietrza i wiele innych są w pełni odwzorowane z bardzo dużą dokładnością. W tychże lokacjach można nabyć własne mieszkanie i urządzić je według własnego charakteru. Wszystko także żyje własnym życiem! Po świecie wędruje przeszło ponad 4000 NPC z różnymi, tematycznymi skinami! Niektórzy z nich mają ciekawe historie przedstawione w rozbudowanych misjach. Cała fabuła została osadzona w czasach nie zekranizowanych w serii Avatar, gdy na świecie panuje wojna od 50 lat. To oznacza, że gracze zostają rzuceni w sam środek wielkiej wojny pomiędzy czterema narodami Wody, Ognia, Ziemi i Powietrza. Misje zostały podzielone na 3 kategorie: Fabułę Główna, Poboczne oraz Magiczne. Fabuła Główna jest to jedna wielka misja rozpisana na ponad 44 strony A4! Zawiera nawet różne zakończenia, które zależą od poczynania gracza! Do tworzenia zadań używamy wyspecjalizowanego edytora, który współpracuje z plugin’em BetonQuest. Edytor zawiera wiele funkcji, które sprawiają, że zamiast 3h napisanie zadania zajmuje 10 minut :) Misje Poboczne oferują krótkie zadanka typu “przynieś, podaj, pozamiataj” jak i bardziej rozbudowane sięgających poziomem zadań związanych z Mrocznym Bractwem w grach z serii The Elder Scrolls. Misje Magiczne są to zadania po których wykonaniu dostaje się odpowiedni ruch do odpowiedniego żywiołu. Przygotowaliśmy dla lepszego “wczucia” się specjalną paczkę tekstur zmieniający wygląd przedmiotów na ten podobny do serii Avatar. Jeżeli masz znajomych i z nimi chcesz przeżywać przygody, mamy rozwiązanie także dla ciebie. Stworzyliśmy rozbudowany system gangów oraz siedzib uzależnionych od wspólnych wypadów na BOSS’y i zarządzaniem zasobami budynku gangu. Cały ItemShop jest tak skonstruowany, aby nie dawał przewagi nad innymi graczami. Można nabyć tzw. Bony. Posiadamy. Większość z nich można dostać za walutę dostępną w grze. Posiadamy także system itemów do misji, drogich materiałów oraz monet które wypadają TYLKO na światach pvp ze skrzyń lecących z nieba. Najbliższa skrzynia zawsze wskazywana jest przez kompas. To oznacza, że każdy poszukiwacz przygód będzie musiał zaangażować się w walki pvp.

Żywimy ogromną nadzieję, że nasz projekt się Wam spodoba ,oraz że czym prędzej rozpoczniemy długą i owocną współpracę :)

Pozdrawiamy serdecznie i gorąco :) ! ~ Ekipa AvatarServ!

koweq
koweq

I to jest świetne podanie! Od razu jestem na tak!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Szczegółowy opis, przejrzysta prezentacja. Od razu wiadomo o co chodzi, projekt jest warty uwagi i pozytywnego rozpatrzenia, gdyż wydaje mi się, że spełnia kryteria oryginalnego, miłego projektu.

Jestem jaknajbardziej na tak. Życzę powodzenia, trzymam kciuki, aby serwer wam się udał .

Pantoflarz
Pantoflarz

Jestem na tak. Pierwszy projekt od dawna na scenie MC który według mnie jest warty uwagi ;)

Arimer
Arimer

jestem na tak jeszcze nigdzie się z takim trybem nie spotkałem

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Poszedł PM z propozycją, mam nadzieję że wszystko uda się wkrótce ustalić :slight_smile:

NitroFuN
NitroFuN

No powiem, że serwer wywołał efekt WOW u mnie 😃

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

I tak powinna wyglądać prawdziwa prezentacja serwera starającego się o współpracę z lvlup :>

taki wow, że: zaakceptowana prawie od razu

koweq
koweq

W ciągu 2h, to chyba rekord?

luxDev
luxDev Pionier

Jak na coś jest poświęcony czas i to widać, to są efekty 😊 Powodzenia.

SkepsonSk
SkepsonSk

Witajcie magowie !

Pracujemy nad serwerem ciężko i już są pierwsze efekty !

Mamy zaszczyt zaprezentować Wam zdjęcie całej mapy :slight_smile: Na dniach ukażą się filmy prezentujące system zadań i walki !

2000x2000

Pozdrawiamy ! 😉

SkepsonSk
SkepsonSk

Witajcie ponownie magowie !

Przedstawiamy najnowszy zwiastun serwera AvatarServ !

Łączy on walkę, świat oraz - oczywiście - przygody ! Jutro pojawi się film prezentujący serwer w bardziej szczegółowy sposób !

Miłego odbioru !

https://www.youtube.com/watch?v=iK8h_xY_Y8I

Pozdrawiamy !

SkepsonSk
SkepsonSk

Witajcie !

Zgodnie z wczorajszą obietnicą przedstawiamy krótki film prezentujący magię na AvatarServ !

https://youtu.be/RrnJ6YOktuU

Pozdrawiamy ! :)

SkepsonSk
SkepsonSk

Witajcie !

Dzisiaj przedstawiamy film poświęcony zadaniom ! Życzymy miłego odbioru ! :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=p75Kwb_1J1E&feature=youtu.be

Dodatkowo oddajemy Wam poprawioną wersję wczorajszego filmu o magii !

https://youtu.be/-hBXld3nZtA

Pozdrawiamy !

kacper_o
kacper_o

Szkoda tylko, że budynki na Waszym serwerze są takie.. biedne. Nie licząc tego serwer zapowiada się epicko. Powodzenia;)

SkepsonSk
SkepsonSk

Spokojnie ;) Non-stop pracujemy nad nimi ! Dodajemy małe smaczki do budowli, a nawet burzymy i budujemy od nowa całe miasta :)

Pozdrawiamy !

koweq
koweq

Czemu to nadal jest "podczas ustaleń"? Nadal nie porozumieliście się z SystemZ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

A tak, zapomniałem. Poprawione ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

Witam. Jestem jednym z założycieli AvatarServ i z racji, że @SkepsonSk jest na tygodniowym urlopie przedstawię wam zmiany jakie dokonaliśmy w ostatnim tygodniu oraz plany na najbliższe dni. A więc:

  • Został napisany na nowo system logowania i rejestru graczy na serwerze.
  • Połączyliśmy wszystkie światy w jedno poprzez bazę danych i usunęliśmy większość błędów z tym związanych
  • Wyłączyliśmy wszystkie niekompatybilne pluginy niewspółgrające z wersją 1.12. Jesteśmy w trakcie pisania ich na nowo lub aktualizowania na najnowsze wersje
  • Wymieniliśmy główny plugin na sklep, teraz jest bardziej przejrzysty
  • Dodaliśmy nowy, współgrający z BungeeCord chat, a także tabelkę graczy na TAB
  • Wprowadziliśmy całą masę nowych czarów, które obecnie testujemy
  • Jesteśmy w trakcie wymiany pluginu na "domki" dla graczy. Każdy z nich musimy robić ręcznie, ponieważ wszystkie są nietypowe. Jest ich ponad 750, więc zajmie to bardzo dużo czasu. (2-3 dni)
  • Tworzymy konwersacje z NPC niezwiązanych z questami. W skrócie: strażnika przy brami możesz zapytać jak się czuje, po czym opowie Ci swój dzień, uraczy ciekawostką lub obrazi bo ma zły humor. Takie smaczki dodające więcej klimatu RPG.
  • Dodaliśmy do świata kolejne 500 chodzących NPC z tematycznymi skinmi
  • Na stronie Avatarserv.pl pojawił się pasek postępu pracy nad serwerem. Aktualnie tworzymy forum oraz itemshop, który zastąpi aktualną stronę po starcie serwera.

Wkrótce pojawi się na pewno więcej filmików z serwera oraz informacja o BETA testach. Możecie się spodziewać także kolejnych informacji o zmianach z mojej strony.

Jak widzicie praca wre ;)

anon10657637
anon10657637

mrmaxim3:

Został napisany na nowo system logowania i rejestru graczy na serwerze.

Uwzględniona autoryzacja premium?

mrmaxim3
mrmaxim3

@anon10657637 Oczywiście, testujemy teraz czy nie da się tego obejść. Do tego też wkrótce przeprowadzamy BETĘ.

anon10657637
anon10657637

Ograniczeniem moze byc limit requestow od Mojangu, chyba, ze korzystacje z API od @kamcio96 :V

gracz927305
gracz927305

NIE POLECAM! Nie chcą oddać zakupionych zywiołów z 1.8 na 1.12. Wiele graczy stracilo ok. 30zl

mrmaxim3
mrmaxim3

Wszystkim niezaznajomionym ze sprawą: Działaliśmy kiedyś pod znaną serwerownią Trollcraft. Obecnie niegdyś serwer nazywany Magic staje się całkowicie osobnym tworem Avatarserv dzięki wsparciu ze strony LVLUP. Nie rozumiem czemu mamy cokolwiek, komukolwiek oddawać skoro nie jesteśmy już w żaden sposób połączeni z serwerownią Trollcraft. Te pieniądze co wydaliście nie należą do nas, nawet ich nie widzieliśmy na oczy. Jeżeli nie chcecie grać to proszę bardzo, zrozumiemy to. Możecie czuć się pokrzywdzeni zaistniałą sytuacją, lecz postawcie się również w naszej. W dużym skrócie - zakupiliście bony na żywioł oraz vipy na serwisie Trollcraft. Tam możecie się ubiegać o zwrot sumy lub zamianę na inną rzecz na innym serwerze podlegającym Trollcraftowi. My jesteśmy już osobnym tworem. Zaczynamy od początku nie mając nic wspólnego z poprzednim serwerem Magic pod względem finansów.

Pozdrawiam MrMaxim3

gracz73645293
gracz73645293

Witam, czytałem poprzednie widomości i chciałem zadać pytanie czy teraz koszt bonu na zywioł kupiony przez sms'a bedzie równy przez przelew czy psc? Bo na Trollcrafcie to była duża przesada. A i jeszcze jedno pytanko kiedy będzie dokładnie ten server bo mi avatarserv.pl nie wiem czemu ale nie działa że niby program nie odpowiada. Z góry dziękuje za odpowiedz :)

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Ceny SMS są zazwyczaj (jak nie zawsze) bardzo zawyżone, bo dużą większość z kosztu SMS'a bierze operator i tak naprawdę niewielka część się zwraca serwerowi, dlatego ceny są większe - dla wyrównania, bo przelewem płacisz 20zł i oni otrzymują 20zł, a SMS płacisz 50zł i oni nawet tych 20 może nie dostaną. Co do "kiedy" to tak jak wcześniej wspominał autor tematu - za niedługo ruszy BETA.

mrmaxim3
mrmaxim3

@LeviPlayGames Dziękuję za klarowne wyjaśnienie. Tak rzeczywiście jest. Wszelkie informacje o starcie BETA testów będą umieszczane na stronie avatarserv.pl - proszę o regularne sprawdzanie tej witryny.

gracz73645293
gracz73645293

A na trollcrafcie już wogóle nie będzie magic???, bo widzę że z forum jest już wykasowany i nawet teraz nie da się wejść na niego.

PixelGamePolska
PixelGamePolska

@gracz73645293 Tak, porzuciliśmy tą serwerownie już ostatecznie ;) Była to patologia i uniemożliwiała wam rozwijanie się, a także "hejtowali" na każdym kroku, że na zebrania nie przychodzimy itp. itd. a skoro mieli nas gdzieś to teraz my ich mamy gdzieś i będziemy się rozwijać bez ich pomocy :slight_smile:

gracz73645293
gracz73645293

I bardzo dobrze xddddddd prawidłowa odpowiedz :)

gracz73645293
gracz73645293

Dlaczego jest cały czas 85% na tym pokazane już chyba 2 dni się ni zmienia.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Podejrzewam że jest to związane z questami pobocznymi w grze zwanej Życie. ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

Przesuwamy ten licznik jeżeli zrobimy znaczne postępy i dokończymy jakiś ważniejszy czynnik na serwerze ;)

kacper_o
kacper_o

Stworzenie serwera RPG to nie byle błahostka:P Jak licznik przesuwa się o jeden %, to już jest pretekst do świętowania;D

kokosibanan
kokosibanan

Mam nadzieję że skończycie ten server jak najszybciej :) nie mogę się doczekać bo nie mam co robić :( Jakby co to mogę pomóc :P nie no żart tak pewnie za dużo osób buduje to wszystko :)

Marcoral
Marcoral Pionier

W przypadku RPG pretekst do świętowania jest jak licznik się nie cofa! Właśnie w ten sposób zostałem abstynentem.

gracz73645293
gracz73645293

Ej mam prośbę zróbcie tak żeby do kupienia w sklepie była papuga :) One są takie fajne w minecrafcie. Jeżeli chcecie oczywiście. Wiem że w avatarze ich nie było ale tam. Bardzo proszę.

mrmaxim3
mrmaxim3

Mogę zdradzić jedno. Nie będzie do kupienia w sklepie... będzie jako nagroda z potężnej misji pobocznej ;)

gracz73645293
gracz73645293

jupiiiiiiiiiiiiiiii :)

gracz73645293
gracz73645293

Ale z Trollcrafta to chamy napisałem im żeby zwrócili mi chociaż połowę wydanych pieniędzy na magicu bo servera już tam nie ma to odpisali mi że mają to gdzieś dosłownie :(

mrmaxim3
mrmaxim3

@gracz73645293 Przepraszamy za nich, między innymi dlatego też zrezygnowaliśmy z współpracy.

gracz73645293
gracz73645293

Ale to nie jest wasza wina nikt z was nie powienien przepraszać :)

iAnty
iAnty

Dlaczego mają oddawać kasę? Żaden serwer nie oddaje w takim przypadku kasy, ewentualnie zwraca zakupione rangi na kolejnej edycji. Taka sprzedaż i tak jest niezgodna z EULA.

Poza tym oni brali kasę z ich rang, a ci utrzymywali serwer. Był to jeden z powodów odejścia z serwerowni - wynieśli się stamtąd. Z jakiej racji mieliby ci oddawać kasę? A może to ten serwer powinien ci dać zadośćuczynienie, bo to oni się z niej usunęli i gdyby nie to, miałbyś nadal rangę? Teraz widzisz tylko jedną stronę medalu.

gracz73645293
gracz73645293

A może pomyśl o tym że server magic wogóle nie dostał tych pieniędzy. A poza tym co mnie to obchodzi że magic odchodzi od tej patologii to nie jest moja wina. Jest zasada jeżeli kupiłem coś a później server jest usuwany to ten co dostał kase powinien ją zwrócić i mnie to nie powinno obchodzić. Kupiłem, usunęli, powinni oddać. A przynajmniej ja tak to widzę. Nie chcę się z nikim kłócić, ale jeżeli nie chcą oddać to niech napiszą kulturalnie a nie chamstwo w państwie.

iAnty
iAnty

,,A może pomyśl o tym że server magic wogóle nie dostał tych pieniędzy." Rozumiem, że według ciebie koszty utrzymania tego serwera są równe zero w takim razie, bo albo nie chcesz tego widzieć, albo widzisz i zwyczajnie bronisz swojego serwera za wszelką cenę i nieważnym jest, kto ma rację - według ciebie ma ją zawsze AvatarServ.

,,A poza tym co mnie to obchodzi że magic odchodzi od tej patologii to nie jest moja wina." To dlaczego żalisz się na forum, że odmówili ci zadośćuczynienia? Niezła hipokryzja.

,,Jest zasada jeżeli kupiłem coś a później server jest usuwany to ten co dostał kase powinien ją zwrócić i mnie to nie powinno obchodzić." Żadna gra stworzona przez korporację, tudzież nielegalne serwery począwszy od Metin2, kończąc na tym serwerze Minecraft nie wyznają takiej zasady.

,,Kupiłem, usunęli, powinni oddać." Kupiłeś usługę na serwerze AvatarServ. Pieniądze trafiły do tej serwerowni i poszły na utrzymywanie serwerów lub koks i panienki - to była współpraca między AvatarServem a tą serwerownią. Oni nie usunęli ci tej usługi, którą kupiłeś. Została anulowana wraz z przenosinami AvatarServ i mógłbyś się ewentualnie domagać jej zwrotu u nich, gdyby mieli taki kaprys bycia ostatnimi sprawiedliwymi.

,,Nie chcę się z nikim kłócić, ale jeżeli nie chcą oddać to niech napiszą kulturalnie a nie chamstwo w państwie." Nie wiem co ci odpisali, ale ty również nie wypowiadasz się o nich kulturalnie. Niezła hipokryzja vol. 2.

I nie zrozum mnie źle, ja nic do tego serwera nie mam, bo nie grałem nawet na tamtej serwerowni.

gracz73645293
gracz73645293

Gościu ale ty się ogarnij w zdaniu "A przynajmniej ja tak widzę" chyba jasno dałem znak że to jest moja opinia, a nie twoja więc jeżeli masz komuś takie rzeczy piać jak np "niezła hipokryzja vol. 2." to jesteś niepoważny. Moja opinia więc się nie wtrącaj. Wolny kraj Polska o to walczyła a tu przychodzi taka osoba jak ty i robi z ludzi jakiś psycho. Żallll po prostu żal.

mrmaxim3
mrmaxim3

@iAnty W jednym muszę naprostować. Serwerownia trollcraft.pl posiadała serwer nazywany "Magic". My tworzymy serwer na nowo, podobny do tamtego, lecz w wielu kwestiach inny. Nie mamy aktualnie nic wspólnego z trollcraft oraz ICH serwerem Magic.

Kupiłeś usługę na serwerze AvatarServ. Pieniądze trafiły do tej serwerowni i poszły na utrzymywanie serwerów lub koks i panienki - to była współpraca między AvatarServem a tą serwerownią. Oni nie usunęli ci tej usługi, którą kupiłeś. Została anulowana wraz z przenosinami AvatarServ i mógłbyś się ewentualnie domagać jej zwrotu u nich, gdyby mieli taki kaprys bycia ostatnimi sprawiedliwymi.

AvatarServ nie istniało, stworzone zostało wraz z zaakceptowaniem tego projektu przez LvLUP. Skoro coś nie istniało jakiś czas temu to z czego mamy to oddawać? Nie usunęliśmy tej usługi - ona nigdy nie istniała.

Tak to wygląda ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

@gracz73645293 Spokojnie, każdy może tutaj się wypowiedzieć mając swoje zdanie :)

gracz73645293
gracz73645293

I dlatego masz dwa lajki :)

gracz73645293
gracz73645293

A wogóle uda wam się zrobić ten server przed 7 sierpnia?

mrmaxim3
mrmaxim3

Mamy lekką obsuwę bo trochę naszej ekipy jest na wakacjach... planujemy BETĘ na 11-12 sierpnia... Wiem, że przeginamy z terminami, ale chcemy wypuścić dokończony serwer, a nie jego imitację.

gracz73645293
gracz73645293

Dobrze wakacje są dla wszystkich :) a mogę pomóc na czas budowania jakoś czy nie wpuszczacie obcych xD ? czas budowania w jakimś miejscu konkretnym

mrmaxim3
mrmaxim3

Budowle niestety mamy już w większości ukończone, siedzimy głównie w kwestiach technicznych.

gracz73645293
gracz73645293

ooooo to kończcie jak najszybciej mam nadzieję że wszystko będzie ok

iAnty
iAnty

Zabrakło argumentów to teraz będziesz pisać "to moja opinia!"? Jak nie chcesz, aby ktoś ci wytykał błędów rozumowania i hipokryzji to jej nie upubliczniaj. Proste jak budowa cepa. Odsyłam do wikipedii - https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja. Wolność słowa to nie jest "wolność" od dyskusji. Wprawdzie to ty chcesz mi wmówić, że nie powinienem tutaj w ogóle o tym pisać.

Jeszcze jedna sprawa - jeżeli zamierzasz nadal pisać teksty "gośćiu ale ty się ogarnij", "Wolny kraj Polska o to walczyła a tu przychodzi taka osoba jak ty i robi z ludzi jakiś psycho. Żallll po prostu żal." to pamiętaj, że po drugiej stronie też siedzi człowiek, który cię w żaden sposób nie obraził, jednak może znać lepsze wiązanki niż ty.

Odnośnie posta mrmaxim3; "Cała nasza drużyna zajmuje się serwerem już od ponad 4 lat!" "Serwer prosperuje aktualnie na jednej z większych serwerowni w Polsce" "Obecnie serwer już działa i jest bez przerwy rozwijany przez bardzo kreatywną drużynę złożoną z niemal 20 stałych członków. Efekty naszej wieloletniej pracy możecie zobaczyć pod ip: TrollCraft.pl"

Dobrze, według was AvatarServ nie istniało. Istniał serwer Magic na serwerowni trollcraft.pl z identyczną administracją (wnioskuję po tym, że się tym szczycicie), systemami, kodem, pomysłem, questami i tak dalej. Jednak dla mnie to swoista kontynuacja, bo: "Obecnie niegdyś serwer nazywany Magic staje się całkowicie osobnym tworem Avatarserv dzięki wsparciu ze strony LVLUP." ~ mrmaxim3. Nie powinno się krytykować z tego powodu tamtą serwerownię, stąd moje posty.

mrmaxim3
mrmaxim3

"Serwer prosperuje aktualnie na jednej z większych serwerowni w Polsce" "Efekty naszej wieloletniej pracy możecie zobaczyć pod ip: TrollCraft.pl"

To niestety już jest nieaktualne. Wkrótce to poprawimy. Mamy powody by krytykować poprzednią serwerownie. To już pozostaje kwestią prywatną.

mrmaxim3
mrmaxim3

Witam. Oto publikuję kolejny Patchnote oznaczony numerem 2 i chyba będzie on ostatnim przed rozpoczęciem BETA testów! Poczyniliśmy wiele! A oto owoce naszej pracy:

  • Usunęliśmy wiele drobnych błędów w misjach na czary wliczając w to błędy techniczne jak i merytoryczne
  • Dodaliśmy odpowiednią kolorystykę do ksiąg z podpowiedziami do misji magicznych w sklepie i zaktualizowaliśmy je
  • Wszystkie domki da się już wynająć! To była bardzo czasochłonna czynność, ponieważ każdy domek wymagał od nas osobnej inspekcji. Jest ich na mapie ponad 800!
  • Ulepszyliśmy system logowania. Staramy się go połączyć razem z wykrywaniem premium. Chcemy wykorzystać do tego pewne API ;)
  • Wszystkie misje na czary (czyli misje magiczne) teraz trzeba wykonywać po kolei! Zaczynając od pierwszego, kończąc na ostatnim. Nie da się jak kiedyś wykonywać ich losowo.
  • Zmieniliśmy całkowicie wygląd jednego z większych miast czyli Omashu! Teraz żyje własnym życiem, oraz wygląda przepięknie. Można też tam wynająć domek.
  • Przeczyściliśmy pozostałości po starych systemach z wersji 1.8
  • Zgraliśmy nową wersję MythicMobs z naszymi pluginami oraz BetonQuestem
  • Dodaliśmy brakującą zaporę za bramą azulonu
  • Wykryliśmy kilka literówek w Fabule Głównej, poprawiliśmy je i dodaliśmy kilka ułatwień w dziennikach
  • Ceny ksiąg z podpowiedziami do misji w sklepie obniżyliśmy z 10 monet do 3
  • Całkowicie przerobiliśmy sety wykuwane przez kowali. Zrównoważyliśmy wszystkie 48 setów, osłabiliśmy te legendarne oraz epickie
  • Wiele mniejszych poprawek w stylu zmiany kilku skinów, dodaniu NPC "statystów" oraz wystroju kilku miejsc

Już wkrótce BETA testy! Gdy pasek z postępem na stornie avatarserv.pl osiągnie wartość 100% ogłosimy dokładną datę.

Pozdrawiam.

Rareaunka
Rareaunka

Czyli mamy czekac do 11/12 sierpnia? Ahh no ja nie wytrzymam, ale co poradze bede czekac, bo widze ze warto^^

gracz73645293
gracz73645293

ja też nie wytrzymam xD

Arti391
Arti391

Nie mogę się doczekać mam nadzieję że jak najszybciej to będzie

gracz73645293
gracz73645293

W końcu jest już 95% to może szybko się pojawi no chyba że po tym będzie termin otwarcia długi :)

Arti391
Arti391

gracz73645293 czuje że to potrwa 3 dni jak dojdzie do 100% bo to wolno rośnie

gracz73645293
gracz73645293

Wiem arti391 na początku jakoś szybciej szło teraz co 2% lub co 3% ale kiedyś dojdzie :)

Arti391
Arti391

mam taką nadzieje ale jak będzie 100% to jeszcze kilka dni będzie czekać by serwer udostępniono graczą

gracz73645293
gracz73645293

No i właśnie o tym pisałem :) Że może być teramin otwarcia długi

gracz73645293
gracz73645293

Wchodzę sobie na moją poczte onet, patrze, a tam widomość od trollcrafta, że zamian za te pieniądze wydane na magicu dadzą mi SVipa na 30 dni i przepraszają. Tak sobie pomyślałem że kłamią wchodze na trollcrafta a tam ranga SVip :) Nie wiem co im się stało. A i mam nadzieje że Avatarserv będzie jak najszybciej :)

SoWAL
SoWAL

Widze że nie możecie sie doczekać... Podzrawiam ;)

Arti391
Arti391

cześć mam dla was ankiete jaki żywią wziaść na magic w wersij 1.12 oto link http://www.strawpoll.me/13650264

gracz73645293
gracz73645293

O nie dlaczego 99% mogilście dać już te 100% xD ale nie serio 99% to można powiedzieć że to samo jak np 97%, 98% bo i tak trzeba czekać :P

Arti391
Arti391

Mogliśmy się tego spodziewać

gracz73645293
gracz73645293

Wstyd po prostu wstyd!!! :)

mrmaxim3
mrmaxim3

SERWER GOTOWY! Zapraszamy wszystkich chętnych na 3 dniowe BETA TESTY! Data rozpoczęcia testów: 11 Sierpnia o godzinie 19:00! Pamiętajcie, że serwer będzie działał na wersji 1.12. Do zobaczenia w świecie pełnym magii!

mrmaxim3
mrmaxim3

Stworzyliśmy też na tą okazję specjalny temat na forum LVLUP, gdzie będziecie mogli zgłaszać błędy, bugi oraz prowadzić dyskusję.

A oto link: https://lvlup.rok.ovh/t/avatarserv-dyskusja-zglaszanie-bledow-pomysly/3582

(Jeżeli jest jakiś dobry admin, to niech zrobi jakieś ładne przejście do tego tematu. DZIĘKI!)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro
gracz73645293
gracz73645293

ok tam zapytam

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro
mrmaxim3
mrmaxim3

Start BETY za już dzisiaj o 19:00! Zapraszamy wszystkich chętnych!

IP: AvatarServ.pl lub 178.33.50.68

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

##Uwaga Ważne! Przeczytaj przed pisaniem kolejnego posta

Autor wątku, twórca projektu - @mrmaxim3 prosił aby wszelkie opinie, komentarze, pytania ... oraz inne sprawy związane z serwerem trafiały do tego wątku. Uszanujmy tę prośbę i piszmy w jednym, wyznaczonym do tego wątku.

Na forum powstał straszny bałagan, użytkownicy zaczęli dublować posty w dwóch miejscach zupełnie bez celu. Zostawmy ten wątek.

Wszelkie sprawy niech trafiają tutaj: https://lvlup.rok.ovh/t/avatarserv-dyskusja-zglaszanie-bledow-pomysly/3582

Mati1740
Mati1740

spiochy 20 po 9

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nah, czytać nie umiesz? Czy nie widzisz posta nawet kiedy jest cały złoty i ma wielkim boldem napisane "uwaga ważne! przeczytaj przed pisaniem kolejnego posta"?

mrmaxim3
mrmaxim3

Witam wszystkich! Chciałbym wszystkich poinformować, że serwer AvatarServ.pl ma się dobrze i rusza z EVENTEM ŚWIĄTECZNYM! Razem z nim wchodzi wersja serwera 1.1. Oto nowości jakie ostatnio zostały dodane:

  • Zmieniliśmy spawn na Świąteczny. Oto screen spawnscr|690x366 -Dodaliśmy specjalne zadania EVENTOWE dostępne u ŚNIEŻYNKI -Dodaliśmy specjalne ukryte zadanie -Naprawiliśmy tabelkę ruchów! Teraz powinna działać normalnie -Dodaliśmy TUTUŁY! Za wykonywanie misji oraz innych czynności można przyznać sobie tytuł. Wszystko pod komendą /ja -Można sprawdzić ile czasu spędziło się grając na serwerze. Do tego można zdobyć nagrody grając wystarczająco długo. Komenda /czas -Dodaliśmy kilka nowych ruchów oraz opisy do nich -Dodaliśmy specjalne misje na lotnie, papugi oraz skrzydła! -ItemShop został ulepszony i działa przez stronę serwera -Mamy własne WIKI! Wszystko jest dostępne na stronie: pl.avatarserv.wikia.com -Dodaliśmy w końcu osobne forum serwera dostępne na stronie serwera -Totalna AMNESTIA! Wszystkie bany zostaną zdjęte.

Wszystkie te zmiany wchodzą dnia 22.12.2017 o godzinie 18:00 w życie. Niektóre z nich wprowadziliśmy już wcześniej, lecz dopiero teraz o nich informujemy. (Po drodze był event helloween...)

Mam nadzieję, że dobrze będzie wam się grało.

Pozdrawiam Administrator AvatarServ - MrMaxim3

mrmaxim3
mrmaxim3

Już wkrótce przedstawimy wszystkie zmiany z ostatniego miesiąca, a jest ich sporo! W tym najnowsza aktualizacja dodająca w końcu 80-ty czar!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

W imieniu części społeczności forum - składam oficjalną petycję o zerwanie współpracy z serwerem AvatarServ.

lvlup.pro jako firma hostingowa nie powinna sobie pozwolić na utrzymywanie martwych projektów, które tylko generują koszty, a nie przychody.

Chcemy, aby współpraca nie oznaczała tylko wynajęcia serwera i tyle. My, jako społeczność, oczekujemy rezultatów. Pojawiły się one na początku, ale powoli wszystko wygasało.

Projekt stracił tą swoją wartość, jaką miał na początku, inaczej - projekt umarł. lvlup.pro celuje w unikalność, a projekt takową stracił - od czasu powstania projektu upłynął równy 1 rok i na pewno powstał jakiś zbliżony projekt.

Jeszcze raz proszę o analizę tego projektu i zerwanie współpracy.

Pozdrawiamy, społeczność forum @anon40709621 @DoreK @PLBananek @bopke @IceMelt @anon10657637 @PolishRoXoR @liamdj23

Oznaczam tutaj administratorów forum i osoby zdolne do zerwania współpracy - @SystemZ, @Aylin

PolishRoXoR
PolishRoXoR

Popieram!

AidisProPlayer
AidisProPlayer

Także, Popieram!

kubus
kubus

Popieram.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wybaczcie, trochę przespałem jedną rzecz. Projekt jest już samodzielny i nie jest opłacany przez lvlup od 10.03.2018 więc już spory kawałek czasu. Zaktualizowałem odpowiednio kategorię i zamykam wątek oraz współpracę.

Mój błąd że nie zamieściłem tej informacji wcześniej, zwyczajnie zapomniałem i mam nadzieję że nie macie mi tego za złe.

Jak sami pewnie widzicie niezbyt często zaglądam w kategorię współpracy gdyż min. liczę na sporą samodzielność projektów, nakazywanie co kto ma robić to sądzę zły pomysł skoro kategoria jest po to aby rozwijać kreatywność twórców, nie lubię się narzucać.