Czy istnieje możliwość przetestowania VPS KVM?

Zombie
vps, lvlup
NeroN
NeroN

Chciałbym zakupić usługę VPS KVM Game Pro 3GB Ramu, nie wiem czy nie będzie to za mało jak na mój serwer (Minecraft), z ponad 20 rozbudowanymi pluginami typu RPG, Quester itd.

Czy jest jakaś opcja przetestowania tej usługi przez 24h? Czy tylko serwery dedykowane można testować? ;d Dedyka nie kupię, więc dla mnie to trochę bez sensu się wydaje.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wydaje mi się, że tej opcji jako takiej nie ma. Możesz spróbować "dogadać się" przez system zgłoszeń, gdyż ta firma jest bardzo otwarta, powodzenia.

Możesz także kupić usługę, która Cię interesuje, a w każdej chwili pakiet będziesz mógł powiększyć.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Serwerów dedykowanych lvlup.pro nie sprzedaje (na forum jest post odnośnie do tego), a co do przetestowania (co również jest 'gdzieś' tutaj napisane) nie jest możliwe, bodajże ze względu na duże zainteresowane lub tzw. głupoty robione przez użytkowników na nich. Możesz również kupić KVM 2gb na 14 dni, za niższą cenę, a co do niektórych pakietów KVM jest zniżka -20% z kodem script.pl

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Timo:

zniżka -20% z kodem script.pl

Skript.pl ;)

Co do testowania, to tak jak pisał @adminek153 pisz do supportu ;) Na stronie głównej lvlup.pro jest mowa o 24-ero godzinnym teście serwera Minecraft, ale nie VPS.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Timo:

Serwerów dedykowanych lvlup.pro nie sprzedaje (na forum jest post odnośnie do tego)

To zdanie może wprowadzić w błąd, bo lvlup sprzedaje całe serwery. Jeden VPS na całym serwerze dedykowanym (Oferta 32GB). https://lvlup.rok.ovh/t/dlaczego-lepiej-wybrac-vps-niz-serwer-dedykowany/339

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Mimo wszystko jest to VPS, tylko duży. O wiele różni się on od serwera dedykowanego, między innymi również ma panel proxmox oraz wszystko inne, tylko jak już napisałem więcej ramu i procesora.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Timo:

Mimo wszystko jest to VPS, tylko duży. O wiele różni się on od serwera dedykowanego, między innymi również ma panel proxmox oraz wszystko inne, tylko jak już napisałem więcej ramu i procesora.

Pisząc, że lvlup.pro nie sprzedaje serwerów dedykowanych możesz wprowadzać potencjalnego odbiorcę w błąd, ponieważ gdy mówi się o serwerze dedykowanym chodzi głównie o prywatną maszynę, która jest tylko dla nas i możemy wykorzystać jej pełną moc.

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

Mimo wszystko jest to VPS, tylko duży. O wiele różni się on od serwera dedykowanego, między innymi również ma panel proxmox oraz wszystko inne, tylko jak już napisałem więcej ramu i procesora.

Powiem tak a jak kupujesz serwer dedykowany to też masz panel coby zainstalować system jaki chcesz ( oczywiście z dostępnych ) więc niczym tak bardzo się nie różni od KVM 32GB no może tym że to jest KVM 32GB a nie serwer dedykowany, na kvm robisz wszystko tak jak na dedyku ( no różnica jest jak masz openvz bo tam nie działa kupa rzeczy ale to nie o to chodzi )

Nawet jakbym miał własnego dedyka to też bym go podzielił na jakieś 2 kvm-ki ;-)