Czy LvlUp nadal prowadzi współprace?

Pytania i problemy
MadPanCake
MadPanCake

Dzień dobry,

Widziałem posty na temat współprac polegających na patronowaniu serwerom Minecraft i innym rodzajom wsparcia. Zastanawiam się jednak, czy takie współprace nadal są prowadzone, ponieważ nie udało mi się znaleźć żadnego posta z wytycznymi, oraz w zasadzie żadnego świeżego wątku o tym ani kategorii dla współprac. Widziałem jedynie "współprace-odrzucone".

Jeśli współprace są prowadzone, czy mógłbym prosić o pokierowanie mnie do jakiegoś wątku z wytycznymi?

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co wiem inicjatywa ta nie wypaliła i nie jest to już kontynuowane

Kamil02167
Kamil02167

Dokładnie tak, cały wątek na ten temat znajdziesz tu: https://lvlup.rok.ovh/t/usuniecie-kategorii-wspolpraca/11904

MadPanCake
MadPanCake

Szkoda, że to się tak skończyło i dzięki Kamil za podlinkowanie tematu. Faktycznie jednak, liczby mówią same za siebie, mimo to, mam nadzieję, że projekt jeszcze kiedyś zostanie kontynuowany, może w zmienionej formie o jakiej mówił już użytkownik psycho:

Dobrze, że kategoria zniknęła, a zamiast jej już bardziej widziałbym jakąś akcję zachęcająca do działania aktywnych już projektów, a nie tych, które mają zamiar żyć sobie za jakiś czas na sponsoringu, z jakiegoś błahego powodu, który nie pozwala im na zakup nawet najgorszej maszyny/VPS/serwera na hostingu.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.