Czy mbot od K-Scripts będzie płynnie działał na vps?

Zombie
vps, openvz
szymhal
szymhal

Siema, czy mbot będzie płynnie działał na vps openvz 2gb? Na tym serwerze będzie tylko bot, nic więcej. Po drugie, czy serwery są dostępne? Jutro doładuję pieniądze aby zakupić serwer vps i chcę wiedzieć, czy jest dostępny.

LinGruby
LinGruby Pionier

szymhal:

Po drugie, czy serwery są dostępne? Jutro doładuję pieniądze aby zakupić serwer vps i chcę wiedzieć, czy jest dostępny.

https://lvlup.rok.ovh/t/wasze-zapytania-o-dostepnosc-vps-kvm-i-openvz/1869

wszelkie pytania tam

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Raczej będzie działał, niby dlaczego nie. Jakoś dużo zasobów nie zżera (tak mi się wydaje), chyba będzie OK :) A pytanie o dostępność skieruj w wyżej podanym wątku.

anon10657637
anon10657637

Ja tam bym nie ufał aplikacji napisanej w PHP, jeszcze nie wiadomo jak to radioaktywne i czy nie wybuchnie, heheh.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Oh wait. OpenVZ 2 GB? Gdzież to? Albo się pomyliłeś, albo nie.

Wracając do tematu: Zgadzam się z @anon10657637 - jest to bomba atomowa z zapalnikiem czasowym bez wyświetlacza LED (w filmach on jest 😉) Działać będzie, ale kiedy wybuchnie? 💥 :radioactive:

Pantoflarz
Pantoflarz

Nie przesadzałbym z tym wybuchnięciem. Sam napisałem w php bocika który obsługuje wszystko wraz z panelem i daje chłopak radę używając w sumie max do 450MB RAM na wszystkie 5 instancji na 150-200 osób online.

Co do mBOT'a - dużo osób zgłaszało mi że jest niezadowolona z jego użycia zasobów, więc nie wiem czy openvz to dobry pomysł.

szymhal
szymhal

Tzn tak, pomyliłem się, vps będzie miał 4gb ramu. Pożyjemy zobaczymy, bota już kupiłem więc nie ma wyjścia, daje mu ultimatum, albo działasz albo nara.

Anno
Anno

Na vps OpenVZ 4gb mbocik będzie spokojnie śmigał :slight_smile: Możesz nawet jeszcze na tym vps postawić musicboty 😛 Tylko nie ustaw zbyt częstego odświeżania w mbocie 😉

szymhal
szymhal

Bocik stoi od paru dni, postawiłem sobie jeszcze boty i wszystko śmiga 😃