Wasze zapytania o dostępność VPS - KVM i OpenVZ

Zombie
panel-v2, hosting
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wasze zapytania o dostępność VPS - KVM i OpenVZ

Aby uniknąć spamu na forum, oraz stale powtarzających się tematów o dostępności VPSów tworzymy jeden wątek do komunikacji pomiędzy Wami a Administratorem Hostingu - @SystemZ .

Dostawy VPSów są codziennie zazwyczaj koło 20, zdarzają się jednak sytuację, w których niestety nie ma możliwości zamówienia serwera. Oferta VPS jak widzimy jest dość popularna.

Najbliższe dostawy i dostępność VPS można zobaczyć na stronie ze statystykami: https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro-service-availability

Spoileruje, że w panelu 3.0 (którego nowa prezentacja już nie długo ujrzy światło dzienne) wszystkie wątki z pytaniami o dostępność znikną. Zamówienia będą realizowane w inny sposób. Odpadnie zbędne czekanie aż przycisk "kup" zadziała.

Wracając do głównej myśli - wszystkie pytania odnośnie dostępności KVM i OpenVZ mają trafić tutaj. SystemZ będzie odpisywał jak sytuacja wygląda na dany moment.

Co jest ważne? W tym temacie zadawaj jedynie pytania o usługę, która w danym momencie Cię interesuje. Bądź cierpliwy, nie twórz zbędnego ruchu.

[u]Chciałbym prosić, aby unikać zbędnych komentarzy w tym wątku.[/u]

SuSeu1414
SuSeu1414

Witam. Kiedy będzie dostawa serwerów OpenVZ? Doładowałem swój portfel z nadzieją, że kupie sobie maszynę, lecz moim oczom ukazała się informacja iż serwerów NIE MA. Potrzebuje go na dziś wieczór. Jest taka opcja?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

adminek153:

Dostawy VPSów są codziennie zazwyczaj koło 20, zdarzają się jednak sytuację, w których niestety nie ma możliwości zamówienia serwera. Oferta VPS jak widzimy jest dość popularna.

Musisz cierpliwie czekać ;)

SuSeu1414
SuSeu1414

Błagam. Dodajcie ten VPS. Mega mi na tym zależy DZIŚ.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie tylko ty czekasz :) Zawsze można kupić z wyprzedzeniem kilka dni wcześniej, mieć zapas ;) Nie no, to tak chamsko brzmi, odstraszamy klienta: Przepraszamy Cię, staramy się jak możemy ! Dostawa na pewno wkrótce sie zjawi.

luxDev
luxDev Pionier

@SuSeu1414 Nie dawno sprawdzałem i jest dostępny lok. FR

SuSeu1414
SuSeu1414

Ale ja chce ten OpenVZ a nie KVM :/

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Odradzam kupować OpenVZ bo nie mają zaawansowanej ochrony itp. - KVM posiada zaawasowaną ochronę DDoS. Kod rabatowy -20%: Skript.pl

;)

SuSeu1414
SuSeu1414

Potrzebuje serwera do celów prywatnych więc o ataki się nie boje :P

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

To i tak polecam KVM ;) Posiada panel Proxmox, możliwość instalowania innego jądra, innych systemów takich jak Windows czy FreeBSD.

SuSeu1414
SuSeu1414

Jest dużo droższy i ma mniej ramu. Potrzebuje minimum 4GB. A czy serwer będzie stał na Linuxie czy na Windowsie to mi wisi XD

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Kultury troche XD Widzę, że nie da się Ciebie przekonać 😕 A polecam bo bardzo się dobrze się sprawuje, mam dostęp do myszki i klawiatury po "drugiej" stronie, mam możliwość używania Dockera itp.

SuSeu1414
SuSeu1414

Słuchaj. Plan jest taki że potrzebuje 4GB ramu aby postawić serwer na modach czyli płace jakieś 20zł. Na KVM musze zapłacić 50zł żeby mieć jakiś antyDDOS? Bez sensu.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Dobrze, rozumiem 😛 Dziękuje :P

SuSeu1414
SuSeu1414

Również dziękuję. Jak będę potrzebował kiedyś maszyny na publiczny serwer to może skorzystam.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

A prosiłem, błagałem żeby wypowiadała się tylko osoba zainteresowana i tylko raz :( proszę 🤕

Glupikocz
Glupikocz

Dzień dobry kiedy bedzie dostępny jakiś KVM?

anon10657637
anon10657637

Aloa, będzie dzisiaj jakaś KVM'ka? :> Nagle mi się pewien biznes pojawił, który trzeba do jutra zrealizować, i pasuje dzisiaj zacząć, a nie na godzinke przez deadlinem 😛

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jeśli chodzi o dostępność obu ofert to 12 lutego będzie dostępnych kilka sztuk między 14:00 a 21:00.

Większa dostawa OpenVZ i KVM zapowiada się na 13.02.2017 w godzinach wieczornych, napiszę w tym wątku gdy już będą do kupienia.

MyRiot64
MyRiot64

Wiadomo już coś wiecej o dostawie VPS KVM ? Dokładniej interesuję mnie KVM w wersji 8gb za 120zl. Z tego co zauważyłem wczoraj dostępne tylko były wersje 2gb, a dziś jeszcze nic :/

MyRiot64
MyRiot64

Wiadomo kiedy bedzie dostawa vps kvm wiekszych pakietów niz tylko 2gb ?? Interesuje mnie 8gb. Czekam na dostawe od 4dni i nic. Ludzie polecają lvlup doaldowuje portfel a tu lipa brak dostawy od 4 dni.

Dajcie jakieś info w panelu aby nie doładowywać portfela ponieważ jest brak dostępnych maszyn. A nie po doładowaniu portfela dopiero informacja :/

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

⚠️ Użytkownik @MyRiot64 duża żółta kartka dla Ciebie. Nie twórz zbędnych wątków, bądź cierpliwy. Dodam, że użytkownik napisał do mnie prywatną wiadomość o podobnej treści. Pragnę przypomnieć, że to nie zależy ode mnie. Prosiłbym o zachowanie cierpliwości zarówno teraz jak i w przyszłości.

Z ostatniej informacji wynika, że jeszcze dzisiaj, o późnej porze będzie dostępna większa ilość serwerów:

SystemZ:

Większa dostawa OpenVZ i KVM zapowiada się na 13.02.2017 w godzinach wieczornych, napiszę w tym wątku gdy już będą do kupienia.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nowa dostawa KVM już jest. Około 22:00 będą też OpenVZ.

lukas3221
lukas3221

Ale będzie walka :D . Beda vps 32 gb. ram?

MyRiot64
MyRiot64

Wlasnie kupilem serwer kvm 8gb jest on na n54. Na nadanym adresie ip nie moge sie zalogowac przez putty ani winscp. nawetnie idzie wejsc w console w proxmox

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

OpenVZ też już są

@lukas3221 jeśli by nie było a już zdążyłeś wpłacić środki to utwórz ticket a coś się wymyśli :slight_smile:

@MyRiot64 Ten wątek dotyczy tylko dostępności a nie problemów, jeśli masz problem z VPS wystarczy utworzyć zgłoszenie w panelu a przyjrzę się sprawie

Daniel
Daniel

Kiedy beda KVM?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

@Daniel Dokładnie tak jak w wątku:

adminek153:

Dostawy VPSów są codziennie zazwyczaj koło 20 ;) Jeszcze nie ma 20:00, może będą jutro? :D

Daniel
Daniel

Mnie to nie smieszy ;C

B4GU5
B4GU5

Kurcze juz drugi dzien czekam na kvm pro 10gb 😒

Daniel
Daniel

Ja tak samo 😔

B4GU5
B4GU5

Czy bedzie dostepny kvm pro 10gb dzisiaj?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Przewidywana najbliższa dostawa KVM to wieczór 24 lutego, postaram się wcześniej ale nie mogę obiecać.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nowe VPSy KVM są już dostępne.

Fokaa
Fokaa

Witam chciałbym kupić tego vps ale jak na razie nima nima i jeszcze raz nima liczę na szybką odpowiedź ;d

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

@Fokaa Cały czas ni ma, nigdy ni ma. Zapewne nie ma kiedy patrzysz, jak ja kupuję to zwykle są ;) Tak jak zawsze, cytuję:

adminek153:

Dostawy VPSów są codziennie zazwyczaj koło 20 Nie widzę sensu takich postów.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

BTW. Dzisiaj specjalnie nie spałem do 1:00 żeby kupić :P KVM 4 GB RAMu był i zjadłem 😛

czvpka
czvpka

Znajdą sie jutro jakieś KVM'ki 2GB? Potrzebuje do poradników 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Przed chwilą była większa dostawa OpenVZ jeśli ktoś byłby zainteresowany.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Ja chcę KVM 2gb na moją stronę :<

DoreK
DoreK α-tester v3

Była dostawa wczoraj w nocy/dzisiaj bo jak sprawdzałem to można było kupić. Ja chcę KVM 6GB z działającym kodem rabatowym skript.pl 32x32

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nowe KVMki są już dostępne.

DoreK
DoreK α-tester v3

"Brak VPS KVM, czekamy na dostawę. Dostawy są zazwyczaj codziennie o 20:00" Czyli ktoś już kupił czy co?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Może dodane były inne pakiety, może większe/mniejsze.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ups, już się skończyły 😓 Dajcie mi jakieś 2h, postaram się dodać więcej.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A z ciekawości, w jaki sposób dodajesz vpsy? Kupujesz nowy serwer dedykowany gdzieś i wgrywasz na niego backend panelu i ten panel vpsy robi, czy jak? :)

DoreK
DoreK α-tester v3

za 2h to będę musiał przedłużać obecnego vps na zbędny miesiąc ;-; może zrób jakąś pustą, zapasową maszynę i gdy ta zacznie się zapełniać - kupować kolejne

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Takie maszyny cały czas są dodawane :P

DoreK
DoreK α-tester v3

Nagle pojawiły się te KVM-ki. Kupiłem już 6GB :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dostawiłem kilka sztuk, więcej będzie coś koło 22:00

Timo:

A z ciekawości, w jaki sposób dodajesz vpsy? Kupujesz nowy serwer dedykowany gdzieś i wgrywasz na niego backend panelu i ten panel vpsy robi, czy jak? :slight_smile:

Z grubsza tak to wygląda.

nitrofanxd
nitrofanxd

Mam problem, ponieważ nie mogę kupić vps. Lecz bardzo chiałbym go kupić jeszcze dziś . Dałoby radę ?

nitrofanxd
nitrofanxd

A dziś będął jeszcze ? Bo bardzo potrzebuje!!! Now!!!!!!!!

DoreK
DoreK α-tester v3

To też polecam http://sjp.pwn.pl/ Kiedyś będą, raczej jutro - trudno mi powiedzieć, @SystemZ trzeba pytać

nitrofanxd
nitrofanxd

gdzie ?

DoreK
DoreK α-tester v3

To słownik języka polskiego, zanim napiszesz jakieś zdanie sprawdzaj każde słówko na tej stronie, może czegoś się nauczysz. Jak to gdzie? No napisałeś temat, to czekaj aż odpowie

nitrofanxd
nitrofanxd

Spoko.

Libter
Libter Developer

Od wtorkowego poranka czekam na VPSy OpenVZ, kiedy można spodziewać się ich dostawy?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dziś koło 19-20 powinna pojawić się większa ilość OpenVZ

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli to publicznie dostępna informacja, co jest powodem braków, a bardziej problemów z uzupełnianiem? Pustki w sys, długi proces przygotowania węzła czy może inne czynniki takie jak wyższy priorytet już wykupionych usług (tickety)?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zapewne kwestia serwerowni, może brakowało maszyn do dzierżawy. Proces przygotowywania węzła to tak na prawde wgranie panelu i on tam coś porobi - taką informację dostałem jakiś czas temu.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie jestem pewny które dokładnie maszyny są używane do OpenVZ ale na moje oko to https://www.soyoustart.com/pl/oferty/e3-ssd-3.xml i nie widziałem tam problemów z dostępnością od dłuższego czasu, przynajmniej strona informuje, że we francji dostępne w 120 sekund. To samo tyczy się GAME-2 :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nowe OpenVZ są już dostępne.

Ze względu na braki adresów IP w OVH węzeł n60 ma adresy IP z geolokalizacją Czechy oraz Litwa gdzie zazwyczaj była to Francja lub Polska. Nie powinno to w niczym przeszkadzać, w niektórych aplikacjach jednak może się pokazywać kraj niezgodny z tym w którym fizycznie znajduje się serwer (Francja).

Nieznajomy11:

Jeśli to publicznie dostępna informacja, co jest powodem braków, a bardziej problemów z uzupełnianiem?

Ocenienie czy następny węzeł jest potrzebny i nie będzie stał pusty trochę trwa (czynniki biznesowe).

AidisProPlayer
AidisProPlayer

Kiedy bendą kolejne 4gb

KacperVen
KacperVen

Witam. Kiedy będzie dostępny serwer VPS-KVM ?

KacperVen
KacperVen

Witam. Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie dostępna możliwość zamówienia serwerów wymienionych poniżej??

Brak VPS OpenVZ, aktualnie czekamy na dostawę. Brak VPS KVM, czekamy na dostawę. Dostawy są zazwyczaj codziennie o 20:00

LinGruby
LinGruby Pionier

offtop

A nie mówiłem szukajka gryzie :-D

a koniec offtop majty opadają

Glenor
Glenor

Witam można wiedzieć kiedy będzie dostawa VPS OpenVZ.

Glenor
Glenor

JEszcze nie ma

DoreK
DoreK α-tester v3

Skoro zadałeś pytanie to czekaj aż @SystemZ Ci odpowie i przestań nabijać posty, pozdrawiam.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wybaczcie za ostatnie opóźnienia ale samo OVH które musi mi dostarczyć IPki do VPSów też ma straszne opóźnienia, pierwszy raz w ogóle się z tym spotykam żeby tyle na to czekać 😦

Zwykle trwało to kilka minut lub max dzień czy dwa. Teraz nawet nie można zamówić adresów z tych bardziej egzotycznych krajów po braku w standardowych. Przykładowo póki co dostałem tylko połowę IPków do węzła n60 który opisywałem w tym poście https://lvlup.rok.ovh/t/wasze-zapytania-o-dostepnosc-vps-kvm-i-openvz/1869/#64 Te czeskie dostałem, litewskiego nie mam jeszcze ani jednego.

VPSy na tych adresach które mi przyszły tamtego dnia zdążyliście wykupić w niecałe 4h.

Mam pewne rezerwy IP i nie chciałem ich ruszać ale jeśli nie dostanę więcej adresów do wieczora 25 kwietnia to użyje zapasów na czarną godzinę tak aby coś około 20:00 VPSy się znalazły.

SzymiTv
SzymiTv

Witam kiedy będzie dostępny vps 4gb potrzebuję pilnie pod serwer mc ma na portfelu pieniądze będe czekał. Pozdrawiam

DoreK
DoreK α-tester v3

Brakuje OpenVZ czy KVM?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Przed chwilą dodałem trochę więcej sztuk OpenVZ niż poprzednio. Dodałem nowy węzeł oraz użyłem IPków z zapasów.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Genialne, to mi się podoba :D

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Super pomysł, już nie będzie pytań o dostępność :D

twofox3527
twofox3527

Witam kiedy będzie dostępny dedyk ram

twofox3527
twofox3527

32 ram

luxDev
luxDev Pionier

Co to za pytanie? Jaki dedyk ram 😛 Chodzi ci o serwer dedykowany? w sensie ten najwyższy Plan? musisz napisać do supportu.

twofox3527
twofox3527

chciałbym zakupić najwyższa oferte 32 ram (dedyk) napisać do suportu ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W przypadku tak dużych VPS w większości przypadków trzeba napisać zgłoszenie mówiące o chęci zakupu takiego pakietu. Jest to spowodowane między innymi tym, że węzły nie stoją puste, więc nie dostaniemy całej maszyny od tak :)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Dokładnie, jako że to jest duży pakiet to nie leży sobie gdzieś tam pod papierami u Systema :P Pozostaje napisać zgłoszenie.

twofox3527
twofox3527

a ile trzeba czekać za odpowiedzią ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

685x217

polecam opis!

twofox3527
twofox3527

**Napisałem o tym Zamówieniu i minęły 2 dni i nie odpisali :( **

anon10657637
anon10657637

@SystemZ

twofox3527
twofox3527

jest admin ?

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Admin pewnie pracuje nad dostawieniem maszyn, więc spokojnie. Tickety nie znikają, więc nie będziesz pominięty.

E-pg
E-pg

DBanaszewski:

Odradzam kupować OpenVZ bo nie mają zaawansowanej ochrony itp

Eh ten anty-dos i tak nic nie daje a przecież od czego jest IpTables

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Śmiechłem 😃 Nie wiem jak musiałby być beznadziejny sprzęt OVH, żeby programowe iptables go pokonało. :>

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Odkopałeś być może. Na OpenVZ nie masz ani iptables ani zaawansowanej ochrony DDoS. Jestem posiadaczem serwera KVM i iptables oraz system VAC często pomaga ;)

Jeżeli OVH by miało taki sprzęt jaki mamy w Polsce to sam bym kupił serwer i sam bym wszystko robił - od Anty DDoSa itp.

Na OpenVZ nie jest blackholding? Czy tylko w Polsce jest :P ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

OVH w ogóle kiedykolwiek stosuje blackholding? Zawsze wydawało mi się, że to jedynie praktyka SDC, no chyba, że im leci pół serwerowni ;P

E-pg
E-pg

Masz serwer cs go że ci Valve Anti Cheat do anty dosa potrzebny

kubus
kubus

śmiechłem

E-pg
E-pg

kubus:

śmiechłem

zakrztusiłem sie

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tutaj dałbym emotkę facepalma.

VAC firmy Valve, a VAC firmy OVH to dwa różne światy.

SuSeu1414
SuSeu1414

Cześć. Mogę sprawdzić czy są dostępne VPS'y OpenVZ nie mając doładowanego konta?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Takie rzeczy możesz sprawdzić na https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro-service-availability Na chwilę obecną (15:53, 30.06.17r.) VPSy OpenVZ są niedostępne :)

PS. Na dole są daty dodania VPSów - są one tylko tymczasowe, w każdej chwili mogą się one zmienić.

SuSeu1414
SuSeu1414

Dzięki bardzo. O to mi chodziło

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Z nieoficjalnych* przecieków mi wiadomo że do jutra (tj. do niedzieli) powinna być większa dostawa. Nie gwarantuję pewności na 100%, ale polecam link który podał @DBanaszewski :slight_smile:

*Czasem nawet dostaję odpowiedzi na pytania skierowane do Systema :D

SuSeu1414
SuSeu1414

Właśnie doszła ta duża dostawa :D Wszystkich OpenVZ jest ponad 5.

lukas3221
lukas3221

Wiadomo kiedy będą dostępne kvm 8 gb ram?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Według stats.lvlup.pro jakaś dostawa będzie 19.07.17r. w godzinach 00:00-01:00 ;)

kuba6850
kuba6850

Witam, dlaczego od kilku dni VPS OpenVZ nie jest dostepny do kupienia? ;v Dostawa miala byc dzis o 19, 20:25 i za kazdym razem bylo przestawiane na inna godzine. Teraz jest juz na kolejny dzien;/ Wczoraj bylo podobnie

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Faktycznie, jak twierdzi https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro-service-availability?refresh=1m&orgId=1 Michał się obija 😂 0 OVZ, 0 KVM. Zapewne w najbliższym czasie sytuacja zostanie naprawiona. (Wątek należy przenieść to tematu zbiorczego :) )

Kamzu
Kamzu

No mnie ten problem też napotkał jak chciałem kupić vps pod BlazeCore przez co opuźniło to nasze prace

kuba6850
kuba6850

mam tylko nadzieje ze juz jutro bedzie dostepna wystarczajaca ilosc bo takze mialem kilka rzeczy zaplanowanych ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jak będzie już dostawa to co najmniej z 8 dojdzie ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja to raz chyba ze 3 dni czekałem na dostawę KVM 😛 Może jakaś spora dostawa będzie, ciekawe :]

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Postaram się aby dziś pojawiły się przynajmniej OVZ.

Jeśli ktoś ma pilną potrzebę KVM to są dostępne KVM+ poprzez zgłoszenia: https://lvlup.rok.ovh/t/zapowiedz-nowej-oferty-kvm-game-pro/3964

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czy KVM+ zostaną dodane do grafany? Czy to jest jeszcze nieoficjalny pakiet, dlatego nie zostanie tam wrzucony?

DoreK
DoreK α-tester v3

Raczej tak, nie jest to oficjalnie dostepny na stronie pakiet póki co : P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Timo:

Czy KVM+ zostaną dodane do grafany? Czy to jest jeszcze nieoficjalny pakiet, dlatego nie zostanie tam wrzucony?

Póki co panel v2 trochę blokuje taką możliwość ale finalnie oczywiście się tam pojawi.

SystemZ:

Postaram się aby dziś pojawiły się przynajmniej OVZ.

Niestety, wygląda na to że OVH wycofało już sprzęt który używałem pod ofertę OVZ i nie dam rady zrobić tego dziś.

Musiałbym wziąć gorszy hardware w postaci dużo słabszego CPU co odpada albo droższy z lepszym CPU ale cena pakietów OpenVZ dla nowych zamówień wzrosłaby o trochę ponad 10% Poniżej podaje jakby to wyglądało:

4GB RAM z 19,90 PLN na 21,95 PLN 6GB RAM z 29,90 PLN na 32,95 PLN 8GB RAM 39,90 PLN z na 43,95 PLN

Ceny przedłużenia ważności obecnych VPS nie uległyby zmianie. Pozwólcie że to przetrawię i decyzję podejmę jutro popołudniu (czwartek). Tymczasem dajcie znać co o tym sądzicie.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jak dla mnie nie ma tragedii z tą podwyżką. Możesz podać jakie jest to lepsze CPU, będziemy mieli więcej informacji. Ceny natomiast wizualnie będą gorsze - wiadomo, lepiej wygląda 39,90 PLN a niż 43,95 PLN, co nie? Ale to mniejsza. I tak lepsze to niż brak VPSów.

Kamzu
Kamzu

@SystemZ czyli obecne vps OVZ przedłużenie uległo by zmianie kwota czy nie

Arimer
Arimer

moim zdaniem ceny są ok i tak zawsze doładowuje konto większa kwota niż cena vps

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ceny obecnych VPS nie uległyby zmianie.

Myślałem nad tym trochę i biorąc pod uwagę że zmiana nie będzie dotyczyła większości klientów - wprowadzę taką zmianę, przynajmniej na próbę gdyż dość łatwo się z niej wycofać.

Dam znać w tym wątku gdy nowe VPSy będą już dostępne.

Kamzu
Kamzu

A będzie możliwość zakupu jeszcze vps za 19.90 dziś lub jutro

anon10657637
anon10657637

Jak nie ma, to raczej nie. No, chyba że nagle się jakiś zwolni 😛

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Kamzu:

A będzie możliwość zakupu jeszcze vps za 19.90 dziś lub jutro

Główny powód zmian o których pisałem wyżej to właśnie spore braki w ostatnich dniach.

Ok, dodałem trochę sztuk OpenVZ na prawie identycznym sprzęcie, CPU okazało się jednak to samo, konfiguracja dysków trochę się różni ale obecnie nie wpłynie to na ofertę pod względem zasobów.

Nowe ceny OpenVZ przedstawiają się tak jak wspominałem czyli:

4GB RAM 21,95 PLN 6GB RAM 32,95 PLN 8GB RAM 43,95 PLN

Kamzu
Kamzu

Okej ale te OVZ które były kupione miesiąc temu zostają przy starej cenie czy też cena poszła w górę

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Cena przedłużenia ważności VPSów OpenVZ zakupionych przed 23 listopada 2017 jest niższa, dzisiejsza podwyżka ich nie obowiązuje.

helczyna
helczyna

Jeśli nowa cena zostanie zmieniona na starą to czy klienci, którzy kupili za nową cenę będą mieć przedłużenie na następny miesiąc za starą? Jeszcze czy nowe VPS OpenVZ są we Francji/Kanadzie/Polsce?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Czas pokaże jak będzie z innymi ewentualnymi zmianami. Lokalizacja nie uległa zmianie.

Anno
Anno

Na jakich dedykach jest stawiana oferta ovz ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odnośnie obecnej oferty znajdziesz dokładne informacje na podstronie z ofertą https://lvlup.pro/oferta/vps/

Ta trochę nowsza na prawie identycznym, różni się dyskami: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/1801sys13.xml

boryso15
boryso15

Witam, mam pytanie czy jeszcze dziś będą dostępne do kupienia VPS OpenVZ?

DoreK
DoreK α-tester v3
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Grafana kłamie, ale wydaje mi się, że dzisiaj powinna być jakaś dostawa - brak OpenVZ i zaczyna brakować KVM.

boryso15
boryso15

Mógłbym prosić o wypowiedź pana @SystemZ ponieważ Grafana pokazuje że VPS OpenVZ będą dopiero jutro o 11:01.

Pozdrawiam.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Grafana podaje jedynie czas orientacyjny, który nijak nie musi się pokrywać ze stanem faktycznym.

DoreK
DoreK α-tester v3

A może być tak, że dostawa była i po prostu wszystko poszło. Ja kilka dni z rzędu tak miałem ;)

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Czyli to ten etap, że podobnie jak na kimsufi na najtańszy pakiet, tak tutaj ludzie ustawiają boty kupujące oVZ? :kappa:

helczyna
helczyna

Chyba, że Garafana pokazuje tylko najmniej opłacony vps i jeśli ktoś go opłaci dosłownie przed wygaśnięciem Garafana daje następny. :thinking:

anon10657637
anon10657637

Dokładnie tak to działa!

kubak08113
kubak08113

Kiedy będzie dostawa KVM ? ;/

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

KVM są dostępne, lecz warianty od 4 GB RAM i wyżej.

kubak08113
kubak08113

A kiedy będą dostępne 3gb? Cos wiadomo ?

kubak08113
kubak08113

Wszedlem w ten link i pisze ze dostawa miała być dzisiaj o 12:30 czy jakoś tak czemu nie było?

DoreK
DoreK α-tester v3

bo jest dopiero 01:00 @DBanaszewski kappa is life <3

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ten czas to czas (:kappa:), gdzie jakiś VPS wygasa - czyli jak ktoś zdąży go opłacić to szansa przepada.

kubak08113
kubak08113

Plbananek a nieda rady sprawdzić ile GB RAM bd miał dostarczony VPS jezeli nie przedłuży?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Nie - obecnie są dostępne pakiety od 4 GB RAMu (włączając ten pakiet).

kubak08113
kubak08113

No TK ale wpłacone mam 36 pln i aktualnie żadnego za to nie mg kupic

DoreK
DoreK α-tester v3

Czekaj po prostu albo daj mi wplny :kappa:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Możesz napisać ticketa o zakup VPSa GAME PRO+

34,90zł za 4 GB RAM, 25 GB SSD i 2 vCPU

kubak08113
kubak08113

A pytanie jeśli chodzi o serwer ts3 to lepiej kvm tak?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tak, oczywiście - wydajność, lepsza ochrona itp. Poczytaj sobie o tej ofercie - masz lupę u góry - bynajmniej nie gryzie, a pomaga ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zmieniłem jedną rzecz w panelu v2, żałuję że dopiero teraz ale przyznam że nie miałem pomysłu jak to zrobić w miarę szybko aby nie spowalniać prac nad v3. Okazało się że były dwie linie kodu.

Od dziś można składać zamówienia na VPS nawet jeśli ich obecnie brakuje. W momencie gdy będzie dostawa to zamówienie automatycznie się zrealizuje. Panel v2 sprawdza możliwość realizacji zamówień co 10 minut.

Mam nadzieję że tak będzie dużo wygodniej dla klientów 😀 Jeśli macie uwagi odnośnie tej zmiany to mówcie śmiało.

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja jednak proponowałbym zrobić tak, że w panelu podczas zamawiania będzie informacja o tym że zostanie zrealizowane później ze względu na brak dostępności. Nie muszę mówić chyba jak ktoś by się zdziwił, że kupił coś czego aktualnie nie ma, a potrzebuje na teraz :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W v2 obecnie po zrealizowaniu zamówienia jest informacja to wyjaśniająca. Niestety na obecną chwilę nie mogę za bardzo bardziej modyfikować panelu v2 a jakoś chciałem ułatwić życie klientom aby nie musieli "polować" na VPSy.

W v3 zamówienia będą realizowane w inny sposób, z większą ilością informacji. Część wyglądu modułu zamówień jest już wykonana.

DoreK
DoreK α-tester v3

Aa ok, rozumiem. Ja właśnie tak polowałem wczoraj i dzisiaj żeby wgrać te swoje kopie 😛
a teraz czekam na zrobienie ticketa he he

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No przydałby się chociaż jeden node OVZ ;) Poluję od wczoraj ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dobrze że tickety poszły, teraz czekamy na VPSy :D

Venoxxx
Venoxxx

Witam ile czasu w tej firmie trwa realizacja. ? W piątki po godz. 18 nikt nie pracuje ? W weekendy tez ich niema ?

Anno
Anno

Do 48 godzin jeżeli chodzi o tickety Jeżeli chodzi ci o vps to zależy kiedy będzie jakiś dostępny https://stats.lvlup.pro/dashboard/db/lvlup-pro-service-availability?refresh=1m&orgId=1

Venoxxx
Venoxxx

Niby taki serwis chciałem spróbować . Ale jestem już poirytowany i moje prace stoją w miejscu .