Domyślna strona po zalogowaniu

Rozwiązane
odrzucone, panel-lvlup-pro
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie uważam za problem kliknięcia jednego guzika więcej (co nie jest trudną operacją!) - dlaczego? Im więcej funkcji w panelu tym jest on mniej sprawny. Dokładnie, im więcej funkcji tym bardziej użytkownik się gubi ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Timo:

Im więcej funkcji w panelu tym jest on mniej sprawny.

Niestety nie mogę zgodzić się z tymi słowami, poza tym kilka opcji nie spowoduje, że użytkownik się zaraz zgubi ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Załóżmy sytuację że używamy panelu tylko do zmiany reguł UDP dla VPS o ID 1.

Rozumiem że ktoś chciałby zaoszczędzić czas aby po zalogowaniu od razu go przerzuciło do tej zakładki. Wyglądałoby to w ten sposób że w każdej zakładce jest coś w stylu ikonki ❤️ która zapisze że to jest ulubiona zakładka. Wtedy panel przy pomyślnym zalogowaniu od razu z wiadomością że logowanie jest okej otrzymałby również ścieżkę do zakładki na którą by przekierował usera. Pytanie czy to ma sens skoro przejście do nawet dość schowanej zakładki to jakieś 5-7 sekund a daje dodatkowe miejsce żeby coś mogło się popsuć :thinking:

Co sądzicie na ten temat?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Co do ikonki ULUBIONE to jestem za, przydatna opcja.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

obraz|216x47

hmm.. obraz|131x50

Moim zdaniem całkiem całkiem.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pomyślałem o innym koncepcie, jeszcze prostszym. Lajkowanie danych podstron, takie podstrony pojawią się jako linki/skróty na głównej zakładce panelu po zalogowaniu więc wystarczy wtedy jedno kliknięcie aby przenieść się do tych często odwiedzanych opcji. Alternatywnie po prostu liczenie odwiedzin i wyświetlanie tych na które najczęściej się wchodziło lub tych ostatnio odwiedzanych.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Rozważyłem to jeszcze raz, niestety biorąc pod uwagę inne funkcje, zrezygnuję z wprowadzenia tej na rzecz takich z których skorzysta potencjalnie więcej użytkowników.