FreeBuild z marzeń

Zombie
współpraca-odrzucone
Reaper
Reaper

Nazwa projektu McPlay.pl

Cel

Stworzenie jak najdokładniej serwera, który będzie tworzony od graczy, dla graczy. Z małej cegełki zbudowanie wielkiego domu. (Mam na myśli z małego serwera zrobienie wielkiej sieci.) Wykonanie dobrej roboty, dzięki której ktoś choć przez chwilę grania na serwerze będzie się uśmiechać. Spełnienie marzenia, które od dawna pragniemy zrealizować.

Co udało nam się zrobić

Serwer od strony technicznej jest ukończony w 100 %

Spawn jest ukończony (jak narazie w 99% {jutro wstawimy zdjęcia}.)

Plany

1.Ukończyć budowlę w 100 % ( Na razie mamy 99% ukończonego spawnu i robimy tylko szczegóły. )

2.Stworzenie strony WWW i stworzenia serwera głosowego TeamSpeak3.

3.Stworzenie jednego, a porządnego serwera. Nasza Administracja stosuje się do powiedzenia ,,Ziarnko do ziarnka a utworzy się miarka "

4.Stworzenie miłej atmosfery na serwerze.

Osoby/organizacje biorące udział (linki) Być może to wasz hosting weźmie udział.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

W chwilę obecną mamy jednego YouTubera, który zgodził się na nagranie filmiku reklamacyjnego serwera, a także przed filmem umieści napis ,,Gramy Dzięki LvL Up! " i wstawi wasze Logo. Link do YouTubera (50 000) https://www.youtube.com/channel/UCSohnG5NjWVbBRZPGRWQEUQ

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC VPS OpenVZ 10 GB najlepiej ulokowany w Polsce. Serwer TS3 20 slotów, dzięki któremu usprawnimy komunikację między administracją, a także gracze będą mogli ze sobą, bądź z nami porozmawiać. Hosting WWW pakiet Brąz, dzięki któremu stworzymy forum, na którym będziemy umieszczać wiele ważnych informacji odnośnie serwera.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. I dodamy link do waszego forum. Reklama waszego forum i hostingu na YouTube! Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Nie spotkałem się jeszcze z dobrym Freebuild'em z dodatkiem Survivalu na wersję 1.10.2. Bez żadnych gildii. Czysty freebuild, z drobnymi utrudnieniami, dzięki którym gra stanie się ciekawsza. Na serwere napotkacie się z questami, po których wykonaniu gracz może zyskać nagrody. Każdy gracz za 20 tyś. serwerowej waluty (SquareDollar) będzie mógł zakupić działkę o wymiarach 31x31. Na zdobycie SquareDollar'ów będzie wiele sposobów. M.in. będą to:

  • Wykonywanie questów.
  • Sprzedawanie w sklepie.
  • Zabijanie mobów.
  • Przesiadywanie na serwerze (Po prostu, za siedzenie na serwerze co jedną godzinę gracz może wypłacić w "banku" 10 SquareDollar'ów. Gra będzie odbywała się na poziomie "Hard", co sprawi że nabijanie kasy poprzez zabijanie mobów stanie się odrobinę trudniejsze. Nie będzie dropu z kamienia. Jeżeli graczom spodoba się serwer, planujemy otworzyć kolejny. W przeciwieństwie do tego, będzie najprawdopodobbniej to tryb Parkour lub SkyBlock.

Od razu informuję, iż na serwerze ilość pluginów autorskich nie będzie powalająca. Nie rozumiem spin o pluginy autorskie, jak dla mnie, to bezsens.

Ps. Od razu informuję, że trochę pisma było wzięte z wątku ,, Serwer Freebuild z przyszłości". A dlaczego ? Zacząłem pracować z HippoMC.

kacper_o
kacper_o

Nie jest to pomysł w żaden sposób unikalny... Jestem na NIE

PS. Poprawcie linie dotyczącą waszego YouTube'ra, ta nazwa "50000" jest trochę myląca i na przykład ja odbieram to jako liczbę subów...

endrjoo96
endrjoo96

No zobaczymy, może teraz wykażecie się lepszym podejściem do społeczności forum... Żadnych innowacji, ale freebuildy lubię. Przynajmniej nie jest to easyhc :V Na razie jestem neutralny. Kto wie, może jeszcze coś wymyślicie?

LinGruby
LinGruby Pionier

Reaper:

Link do YouTubera (50 000) https://www.youtube.com/channel/UCSohnG5NjWVbBRZPGRWQEUQ

To (50 000) to nazwa ? Osobiście dziwna i 77 subów ;-)

Reaper:

Serwer MC VPS OpenVZ 10 GB najlepiej ulokowany w Polsce.

W Polsce już nic nie wyrwiesz.

Osobiście mieszane odczucia jestem na NIE

Arvera
Arvera

Co się ostatnio tutaj tak tych Freebuildów namnożyło? Troszeczkę mało unikalne jak dla mnie. Denerwuje mnie, kiedy w osobach może biorących udział wpisuje się hosting. Ale może to tylko ja tak mam. Żeby nie było, że mało co napisałam i to nic nie wnosi, to się przyczepię do opisu rozgrywki. Działkę można kupić za 20 tysięcy serwerowej waluty, podczas kiedy za godzinę gry dostaje się 10? Gra na takim serwerze łatwo się znudzi.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Niestety muszę powiedzieć NIE temu projektowi, ponieważ już sam autor po prostu mnie odrzuca, poprzednim wątkiem. Oraz poprzednim projektem http://www.mariocraft.czo.pl/index.htm . Do dziś pozostaje mi lekki nie smak po Twoim poprzednim projekcie.

Po zamknięciu wątku ze współpracą użytkownika @HippoMC [2 dni temu], spodziewałem się, że troszeczkę odczeka z pisaniem/dołączaniem do kolejnego projektu, który chciałby być objęty współpracą.

Co do youtbuera, nie jest on tutaj nikim specjalnym i dobrej reklamy wam nie zrobi - mały ruch na kanale. Ja też nie do końca zrozumiałem o co chodziło z (50 000), bardzo tym zmyliłeś.

Widzę, że zaczęliście źle wykorzystywać pochlebne opinię na temat serwerów freebuild, nie podoba mi się to zbytnio.

O serwerze nie specjalnie ciekawie napisałeś także na siłę nie będę próbował kupować twojego pomysłu.

Reaper:

jak narazie w 99% {jutro wstawimy zdjęcia}.

Czekam, może zdjęcia jakoś umilą prezentację 😒 Jestem na NIE

HippoMC
HippoMC

Nie ustalałem z Reaperem, aby wrzucał tu prezentację. Osobiście od takowego projeku się odłączam, a za kilkanaście dni napiszę kolejną, dużo lepszą prezentację z bardziej unikalnym projektem, o którym już wspominałem. Dopowiem, iż ja nic z projektem "mariocraft" wspólnego nie mam, a współpraca z Reaperem nie była przeze mnie ustalana. (Ta osoba nie miała być jedną z głównych zarządców serwera). Tak jak mówiłem - ten projekt nie jest, ani nie będzie autorstwa mojego. Pozdrawiam.

"Rozpocząłem współpracę z HippoMC" Niestety, tu pojawia się kłamstwo. :)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Próby wprowadzenia w błąd, kwiatki w stylu "zaczniemy od małego serwera" by kilka linijek niżej prosić o 10GB RAM. Kogo autor wątku chce oszukać? Tu w większości dorośli ludzie siedzą, co potrafią czytać. Jako fanka jasnego przekazu bez gwiazdek mam duże wątpliwości co do intencji autora.

Poczekam na decyzję Systema, ale mnie prezentacja skutecznie zniechęciła.

endrjoo96
endrjoo96

znowu kłamstwa i niedorosłe zachowanie... 3 razy NIE.

anon82750602
anon82750602

Witam, jak najbardziej zgadzam sie z tym -co napisal @HippoMC - nie jestesmy w zaden sposob z nim zwiazani. Reaper zostal przez nas wyrzucony za zachowywanie sie jak 12-letnie dziecko - bawil sie i wyzywal na czacie. Na stanowcze NIE

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Reaper:

Osoby/organizacje biorące udział (linki) Być może to wasz hosting weźmie udział.

Nie