Hash haseł do AuthMe Reloaded

Zombie
piretek
piretek

Siema wszystkim. Wie ktoś może, jaki jest aktualny sposób hashowania hasła do AuthMe Reloaded? Potrzebne mi to jest do wykonania skryptu logowania na stronę za pomocą kont użytkowników z bazy danych. Wiem, że jest tam pierdyliard metod hashowania, ale mnie interesuje tylko i wyłącznie SHA256. Znalazłem coś takiego: https://github.com/Multiplayer-italia/AuthMe-Reloaded/blob/master/src/main/java/uk/org/whoami/authme/security/PasswordSecurity.java, ale nie nie znam się na Javie i z tym jest problem. Pozdrawiam :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

2 posts were merged into an existing topic: Pluginy i Mody na własnym silniku MineCraft 1.10.2

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

SHA256 jest inaczej hashowane (tekst jest hashowany) w Javie i PHP - to z moich doświadczeń ;) Jak będę na komputerzę to wstawie przykładowy formularz rejestracji (i chyba logowania) - niestety na PHP 5 - nie chce mi się przepisywać kodu :P PS. Polecam MD5 ale niestety jest już łatwe do rozkodowania 😕

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Na gorze podalem link do githuba z przykladowa strona i klasami.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Sorki, nie zauważyłem :D

anon82750602
anon82750602

To raczej kodowanie znaków daje inne hashe.

piretek
piretek

DBanaszewski:

PS. Polecam MD5 ale niestety jest już łatwe do rozkodowania 😕

MD5 nie daje saltów z ręki, więc proszę właśnie o SHA256, które wstawia je już do tabeli.

@Nieznajomy11 Dziena, o to chodziło ;)