Hosting WWW - personalizacja pakietu

Rozwiązane
odrzucone, oferta
Karolek
Karolek

Siemanko, Jako, że speedhost.pl zrobił klientów w chuja i się sprzedał poszukuję taniego i dobrego hostingu www. Tam miałem zaoferowane 1gb dysku i cała reszta bez limitu (ile chce domen, etc) za 36zł/rok bodajże. Poszukuje czegoś podobnego, a jako, że jestem bardzo (nie)aktywnym członkiem tego forum, chciałbym się dowiedzieć czy jest opcja spersonalizowania pakietu www pod moje potrzeby w miarę logicznej cenie ✌️ Bo na głupim SDC jest chyba 150zł/rok, gdzie jakość ich usług jest na poziomie turka, pracującego w kebabie, który podciera się łapą a potem robi Ci nią kebsa

Kukubaczek
Kukubaczek

Z racji tego, że jestem na forum lvlup to muszę napisać, że lvlup ma dobrą ofertę (w sumie dla mniejszych projektów z niej korzystam).

Oczywiście sprawdź też ovh (ofertę VPS i www).

Karolek
Karolek

Jestem zbyt leniwy zeby zainstalowac lampa i da u siebie na vps. A nie wait, nie umiem ✌️ Wole zapłacić 3 dyszki i mieć coś na rok co będzie działać :v

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dziś lub jutro będzie przedstawiony projekt nowej oferty WWW, najpierw musiałem zrobić migrację aby wprowadzić nową ofertę. https://lvlup.rok.ovh/t/migracja-hostingu-www-miedzy-26-a-27-maja-2016/502

Głównym tematem zmian będą nielimitowane domeny oraz redukcja liczby pakietów, tak aby wszystko było prostsze i bardziej opłacalne.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wklejam pierwszy szkic nowej oferty WWW. Z chęcią wysłucham opinii jako potencjalnego lub obecnego klienta :slight_smile:

Basic

2zł/msc lub 20zł/rok Dysk 2GB 2 bazy MySQL, domeny oraz subdomeny do podpięcia oraz konta FTP i email 200GB limitu transferu miesięcznego Zasoby x1

Standard

5zł/msc lub 50zł/rok Dysk 5GB 5 baz MySQL, domen, subdomen, kont FTP i email Bez limitu transferu miesięcznego Kreator WWW Instalator skryptów Zasoby x2

Premium

7,50zł/msc lub 75zł/rok Dysk 10GB 20 baz MySQL Bez limitu transferu miesięcznego Bez limitu domen, subdomen, konta FTP i email Kreator WWW Instalator skryptów Dostęp do SSH Zasoby x4

Pro

15zł/msc lub 150zł/rok Dysk 20GB Bazy MySQL, domeny, subdomeny, konta FTP i email bez limitu Bez limitu transferu miesięcznego Kreator WWW Instalator skryptów Dostęp do SSH Zasoby x8

Dodatkowe opcje pakietu Pro

Możliwość dokupienia indywidualnego adresu IP Opłata roczna za 1 adres IPv4 - 15zł

Możliwość dokupienia dodatkowego miejsca na dysku 1zł/GB/msc w przedziale 1-10GB 0,75zł/GB/msc w przedziale 11+ GB

Karolek
Karolek

Jak dla mnie spoczko, będę się zastanawiał nad Standard/Premium :> Kiedy to dokładnie wejdzie? ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Chciałbym dziś jeszcze usłyszeć trochę opinii. Wejście nowej oferty na stronie i do panelu będzie do piątku (3 czerwiec). Jutro (2 czerwiec) złożyło się dużo rzeczy i nie dam rady.

Jeśli zaś potrzebujesz na dziś to nie będzie problemu, wystarczy utworzyć zgłoszenie w panelu i ręcznie przydzielę taki pakiet :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

Pakiety bardzo interesujące :) Sam chyba wezmę PRO + dedykowany adres. A dodatkowe miejsce jest to cena za miesiąc tak?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Fallen:

A dodatkowe miejsce jest to cena za miesiąc tak?

Tak, dopisałem to teraz dla przejrzystości.

Kukubaczek
Kukubaczek

Fajna oferta PRO - wreszcie coś sensownego :) Tanio i bez limitu :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Taką ofertę mniej więcej chciałem zobaczyć na początku :) .Oferty prezentują się bardzo ciekawie, wszystko fajnie... Tylko tak się zastanawiam co będzie z obecnymi klientami hostingu WWW; czy będą czekać do końca trwania usługi? - Jak to rozwiążesz?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Niektóre pakiety są w tej samej cenie i w takim wypadku wystarczy że utworzysz zgłoszenie a zmienię pakiet na ten odpowiadający w nowej ofercie. Ważność usługi zostanie bez zmian a każdy zyska nowe możliwości 😃

Tak będzie w przypadku pakietów: Miedź -> Basic Brąz -> Standard Złoto -> Pro

Nie wiem jeszcze jak to będzie wyglądać w przypadku obecnych pakietów Żelazo, Srebro i Platyna. Coś wymyślę i dam znać :slight_smile:

Co do dodatkowych rzeczy, co sądzicie o nowej subdomenie oprócz .hostmc.pl?

Mam tu na myśli *.lvlup.xyz *.lvlup.link lub ewentualnie jeszcze *.lvlup.im

Obecnie dysponuję takimi domenami, tylko nie wiem ile osób zapamięta taką nazwę i czy jest na tyle przyjazna. Mam jeszcze lvlup.co ale z tą domeną wiąże trochę inne plany. Od razu uprzedzam że lvlup.pl jest zajęte a tamta firma nie chciała nawet wstawić linku do hostingu mimo że oferowałem też link u siebie do nich.

Karolek
Karolek

A lvlup.io? :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Idea z dodaniem sub domen do hostingu jest świetna, sam chciałem to kiedyś zasugerować. Samo używanie .hostmc.pl może być słabe i nie zbyt korzystne dla klientów nie powiązanych z minecraftem. Z wyżej wymienionymi sub domenami, to może być strzał w stopę 😖. W hostingach oferujących własne subdomeny ważna jest krótka i sympatyczna, nie kojarząca się specjalnie z niczym nazwa dla tej domeny. Wyżej wymienione domeny (później sub domeny) mogą nie być zbyt przyjazne dla klientów.
Tutaj może mały przykład sub domen oferujących przez konkurencyjny hosting [nie jest to reklama, a przykład]: 164x118 Prawda, że wyglądają ciekawie (no moze z tym ciekawie to trochę przesadzone), niezobowiązująco oraz są proste? Nie wiem czy wszyscy wiedzą co oznacza ta domena .xyz? - Ja nic innego niż strony dla swoich przyjaciół nie podstawił bym, ale to ja :) .

@SystemZ, dlatego prosiłbym o przemyślne dobranie jakieś niezobowiązującej, prostej, miłej i niewiele znaczącej sub domeny dla hostingu WWW.

Takie jest moje zdanie w tej sprawie.

Pozdrawiam 💜

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nowe pakiety są już dostępne w formularzu zamówień, została jeszcze kwestia strony z ofertą - wymaga odświeżenia i postaram się to zrobić w ten weekend.

@adminek153 Nie wiem jak ty ale wydaje mi się że na głos (np. przez telefon) łatwiej jest podać adres przykładowo mojserwer.lvlup.xyz niż mojserwer.esy.es

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Strona zaktualizowana i już zgodna z aktualną ofertą. Refresh wyglądu będzie musiał jeszcze trochę poczekać ale cennik się zgadza i to jest sądzę najważniejsze.

Utworzyłem wątek dotyczący tej zmiany, teraz już oficjalnie i tam proponuję zgłaszać uwagi, ten wątek zamykam gdyż sądzę że problem autora wątku został już rozwiązany wraz z zakupem pakietu z nowej oferty ;)

https://lvlup.rok.ovh/t/nowa-oferta-hostingu-www-09-06-2016/574

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Niestety nie oferujemy już hostingu WWW

https://lvlup.rok.ovh/t/wycofanie-uslugi-hostingu-www/10481