Kto ogarnie www?

Off topic
Milogamming
Milogamming

Siemka,kto by mugł dla mnie zrobić strone www na lvlup.pro oczywiście mam już zapłacone wszystko jest teraz tylko chodzi mi o to aby mi to zrobić jeśli zobacze jakomś osobe bez niczego 0 post dopiero z 5 godzin temu zarejestrowana będe wiedział że to jakiś nooobek który zobaczył przypadkiem ten post i będzie muwił że to on ogarnie a potem zmieni hasło i wogule to taki nie będe wierzył uwierze administracji @Timo @DBanaszewski i większości osób które som oddawana na tym forum więc dzięki za wysłuchanie EDIT:nie daje zapłaty!! $$$

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Podawać hasła nie można wg. regulaminu, a za darmo ci raczej strony nikt nie zrobi. Musisz zdradzić stawkę $$$ 🤑 💰

Milogamming
Milogamming

@Timo ile mam ci dać???

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ja się nie znam na stronach, bardziej na domenach czy czymś, zaproponuj jakąś stawkę (np. 50 złotych) i ktoś się zgłosi. Zależy przede wszystkim od tego jaka to ma być strona.

Milogamming
Milogamming

Zapłaty nie daje może ktoś się zgłośi {:slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Proszę o napisanie posta po polsku ponieważ nie rozumiem Twojego języka. Nie żartuję - o co tu chodzi? Za zrobienie strony to trzeba zapłacić i nikt Ci nie napisze jej za darmo. Ewentualnie skorzystaj z darmowych skryptów na przykład MyBB jak chcesz zrobić forum, ewentualnie vMCShop do zrobienia strony i sklepu dla serwera MC: https://lvlup.rok.ovh/t/vmcshop-nowy-wymiar-automatycznego-sklepu-minecraft/3668

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zlot spamerow z ich super-kreatorami-oraz-tworcami-stron-za-grosze incoming!

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Jest też coś takiego jak kreator stron dostępny w pakiecie z hostingiem www od pakietu Standard, sama robiłam sobie w nim prostą stronkę (co nawet tutaj pokazałam). Najgorzej gimnastykuje się w nim z obrazkami, ale jest ładny podgląd jak na każdej z rozdzielczości wygląda stronka także nie ma problemu ;d Sądzę że to najtańsze rozwiązanie w obecnej chwili, nikt Ci strony nie napisze za dychę czy dwie.

A teraz opcja całkowicie ZA DARMO! Wchodzisz sobie na stronkę: https://getbootstrap.com/docs/4.0/getting-started/introduction/

Ogarniasz sobie bootstrapa (żadna filozofia, da się w tydzień na upartego). Robisz stronę sam, całkiem za free, taką jaką chcesz. ??? Profit.