Licencja TS3

Zombie
jacob2209
jacob2209

Hej Powie mi ktoś jak zdobyć licencje na server ts3 (mam tylko 32 sloty i potrzebuje więcej )

ip mojego serwera tsgames.eu

anon10657637
anon10657637

Istnieje kilka typow licencji. ATHP - dla firm hostujacych teamspeak'i AAL - licencja platna (do 1024 slotow w najdrozszym wariancie) NPL - licencja non-profit (jest kilka wymagan, ale do 512 slotow mozesz otrzymac)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Cześć. Licensję TeamSpeaka dzielą się na pięć: - No license - Non-Profil License - Annual Activation License - Authorized Hosting Provider License (ATHP) oraz SDK License Twoja aktualna licensja to No license, czyli po prostu nie masz żadnej. Jeśli nie zamierzasz czerpać korzyści finansowych na serwerze teamspeak (tj. nie masz żadnego sklepu z mikropłatnościami na ts [typu kanały premium czy cuś]) to Non-Profit License jest dla ciebie. Posiada ona 512 slotów oraz 1 (jeden) serwer wirtualny (czyli po prostu licensja z 512 slotami na 1 serwer TeamSpeaka). Jest ona najkorzystniejsza ze względu na fakt, jakoby była ona darmowa. Serwer musi być cały czas online - taki wymóg. Potrzebujesz do niej również własną domenę (prawdopodobnie uznają darmowe .tk) oraz własny serwer EMail - wszystko możesz skonfigurować na hostingu WWW od lvlup.pro. Link do niej znajdziesz na końcu posta. Licensja Annual Activation działa na prostej zasadzie: płacisz i masz. Kupujesz określony pakiet i masz go na zawsze. Możesz sobie zarabiać czymkolwiek na TS, używać go jak chcesz - pamiętając o regulaminie użytkowania TeamSpeka! Jedynym jej minusem jest cena - wysoka jak na prywatne serwery. Licensja ATHP jest licensją dla hostingów. Nie jest ona dla ciebie. Pozwala takim firmom jak lvlup (który obecnie nie jest już takim ATHP) sprzedawać serwery TeamSpeaka. Ostatnią licensją jest SDK - również nie dla ciebie, jest ona dla ogromnych korporacji które chcą wykorzystać TeamSpeaka jako źródło komunikacji w całej korporacji, czy cuś. Wymagany jest też wtedy specjalny Klient SDK, nie zwykła wersja TeamSpeaka. SDK ma również opcję edycji kodu źródłowego, przez jej posiadaczy. Podsumowując, licensją dla Ciebie byłaby Non-Profil License lub Annual Activation License. Na NPL czeka się nawet dwa tygodnie i muszą twoje podanie zaakceptować (mi odmówili dwa razy), natomiast AAL płacisz i dostajesz. Tutaj masz linki: Lista Licencji NPL

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ten wątek na pewno Ci pomoże i odpowie na przyszłe pytania: https://lvlup.rok.ovh/t/licencja-do-ts3-kompletna-lista-z-opisami/146

jacob2209
jacob2209

dzięki za odp :)