MagicSquare - serwer stawiający na przyszłość

Zombie
współpraca-odrzucone
HippoMC
HippoMC

Nazwa projektu

MagicSquare.pl

Cel

Stworzenie serwera z odniesieniem do przyszłości.

Co udało nam się zrobić

  • Plugin na jetpacki, samochody, wiele rodzajów kilofów, narzędzi, magiczne jedzenie ITD...
  • Skonfigurowanie większości

Plany

  • Rozpoczęcie budowy spawna
  • Rozpoczęcie tworzenia prac typu Naukowiec, Stwórca Robotów itd.
  • Stworzenie rang, permisji.
  • Przemyśleniem dodatkowych minigier na zabicie nudy (w razie "W")
  • Rozpoczęcie tworzenia stylu na stronę WWW i forum.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Na razie nikt 😦

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Być może Wy + popytam jeszcze jakichś mniejszych YouTuberów.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 8 GB Ram PL, serwer TS3 35 slotów, oraz mile widziana byłaby strona WWW z pakietu Brąz.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro na forum i stronie główniej z podpisem "główny sponsor", w tle na fanpage'u będzie widoczny banner lvlup'a + będziemy wspominać o hostingu w postach, na serwerze automatyczna wiadomość "Gramy dzięki lvlup.pro! + link do waszej strony" Hologramy na spawnie, w których też będziemy wspominać, oprócz tego banner na TS3.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Są serwery, które posiadają samochody itp. Nasz plugin dodaje ponad 400 nowych elementów do rozgrywki! Tu macie kilkanaście powodów, dlaczego serwer ma "to coś":

  • Unikalne itemy (jetpacki, samochody, nowe kilofy, nowe narzędzia itp.)
  • Ciekawe eventy (Wyścigi samochodów, tor przeszkód na jetpackach, "Jaka to melodia?")
  • Wiele możliwości dla graczy.
  • Skoro serwer nawiązuje do przyszłości, my też na nią stawiamy! Wersja 1.8.x-1.9.x!
  • Nie przesadzone rangi płatne, V.I.P będzie miał np. większe cuboidy, 1 losowy przedmiot na 3 dni, dostęp do kopalni V.I.P + jeszcze kilka innych rzeczy.
  • Profesjonalna ekipa (tym razem nie będzie kłótni) Ludzie, którzy dadzą z siebie wszystko, aby serwer dobrze funkcjonował!
  • Ciekawy, nowoczesny pomysł na spawn.
  • Unikalne minigierki, które rzadko spotykane będą na innych serwerach.
  • Nowe rudy.
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

HippoMC:

Skoro serwer nawiązuje do przyszłości, my też na nią stawiamy! Wersja 1.8.x-1.9.x!

Mamy już dawno 1.10.2 😕

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hosting lvlup.pro nie oferuje już sprzedaży serwerów TeamSpeak3, to po pierwsze.

HippoMC:

Plany Rozpoczęcie budowy spawna To znaczy, że jeszcze nic nie jest zbudowane?

HippoMC:

Nie przesadzone rangi płatne, V.I.P będzie miał np. większe cuboidy, 1 losowy przedmiot na 3 dni Co z Minecraft EULA?

Generalnie może zapowiadać się ciekawie, ale jakieś jetpacki, oparte na /fly i teksturce, samochody i różne narzędzia były już w modach na 1.4.7. Mnie to nie zachęciło, może inni mają inne zdanie

HippoMC
HippoMC

Niestety, na 1.10.2 nie ma wszystkich koniecznych dla nas pluginów :( Co do spawnu - dziś pogonię budowniczego, a jutro wstawię screenshoty początków. Jeśli chodzi o teamspeaka - przepraszam, nie zauważyłem. W takim razie wycofuję to. @up Serwer będzie bez modów. I co do minecraft EULA. Szczerze mówiąc, ciężko zrobić rangi płatne nie łamiące EULI, które dobrze by się sprzedały. To może to Cię zachęci :slight_smile:

Na naszym serwerze będziesz mógł wylecieć w kosmos rakietą, wylądować na księżycu oraz zebrać itemy, których nie ma na ziemi. Oprócz tego, jak mówiłem mamy autorski plugin dodający ponad 400 nowych dodatków do gry.

Nie będę zdradzał więcej, lecz jeżeli nadal Twoje zdanie się nie zmieni, nie będę go podważał, ale w takim wypadku z chęcią porozmawiałbym z Tobą o tym na TS3 i zdradził więcej szczegółowych informacji ;)

kacper_o
kacper_o

Skoro nie ma wszystkich pluginów, to może by stworzyć je samemu?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Niestety nie podołałeś wyzwaniu i nie przedstawiłeś projektu w sposób ciekawy. W ogóle mam wrażenie, że nie napisałeś o tym serwerze wiele. Wracając do poprzedniego Twojego projektu, przy tym zbytnio się nie postarałeś. https://lvlup.rok.ovh/t/serwer-freebuild-z-przyszloscia/859 . Miejsce spawnu nie jest jeszcze gotowe.

Należy unikać jak ognia wyrażeń ITD, z mojej perspektywy wygląda to bardzo nie ciekawie:

HippoMC:

magiczne jedzenie ITD...

Noo to mamy jakieś tam magiczne jedzenie i tak dalej, po za tym mamy też samochody i tym podobne, a teraz poproszę 8 GB RAM.

Sam widzisz, że to ciekawie nie wygląda.

Nieznajomy11:

[quote="HippoMC, post:1, topic:1310"] Skoro serwer nawiązuje do przyszłości, my też na nią stawiamy! Wersja 1.8.x-1.9.x!

Mamy już dawno 1.10.2 😕 [/quote]

Stawiacie na przyszłość? Wydaje mi się, że albo się przewidziałem... Albo coś tutaj wygląda nie ciekawie.

HippoMC:

Niestety, na 1.10.2 nie ma wszystkich koniecznych dla nas pluginów 😦 Można by powiedzieć, że nie tak wygląda współpraca. Od osoby zainteresowanej wymaga się raczej trochę więcej niż wyszukanie 20 pluginów z bukkit.org.. Chodzi o to by pomysł był TWÓJ a nie innych twórców. Jeśli jest dla Ciebie przeszkodą napisanie/zmiana pluginu

HippoMC:

co do minecraft EULA. Szczerze mówiąc, ciężko zrobić rangi płatne nie łamiące EULI, które dobrze by się sprzedały. To może to Cię zachęci

Co nie znaczy, że można ją sobie od tak łamać. CHYBA? LVL UP nie popiera tego typu zachowań.

Mam nadzieje, że przekazałem trochę powodów, dlaczego wg. mnie projekt nie powinien przejść.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.