Małe zniżki za przedłużenie/kupienie serwera na więcej niż 1 miesiąc

Rozwiązane
nagrodzone, panel-lvlup-pro, oferta
DoreK
DoreK α-tester v3

Witam, mam pewną propozycję. Przydałaby się możliwość zamówienia serwera na więcej niż 1 miesiąc (vps), to samo z przedłużeniem i do tego zniżki, tak jak jest to w przypadku serwerów Minecraft. Przyda się gdy ktoś przedłuża serwer na kilka miesięcy, parę zł w portfelu zostanie :slight_smile: Takie malutkie, powiedzmy 5%.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

OpenVZ jak tak swoimi źródłami patrzę to ledwo się zwracają, i na nie raczej nie przewiduję zniżek, lecz np. na KVM przedłużenie 3 miesiące - 5%, 6 miesięcy - 15% a 12 miesięcy - 30% byłoby zacnie :D

DoreK
DoreK α-tester v3

Tak, na KVM takie zniżki powinny być :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Trochę odgrzebię temat bo jest powiązany ale sądzę że nikt nie będzie miał mi tego za złe 😏

Chciałbym zaimplementować zniżki dla stałych klientów w najbliższych dniach, myślę nad tym aby to oprzeć na ilości czasu pomiędzy utworzeniem usługi a ważnością.

Mówię tu obecnie o wszystkich ofertach VPS gdyż nie posiadają one obecnie żadnych zniżek poza opłaceniem z góry przez ticket na pół roku (5%) czy rok (10%), pozostałe usługi jeszcze wymagają dodatkowych ustaleń.

Czy takie procenty byłby dla was akceptowalne? Poniżej daję zarys rabatowy. Z chęcią przeczytam wasz punkt widzenia na to.

Usługa aktywnaRabat
60 dni (~2 msc)1%
90 dni (~3 msc)2%
180 dni (~0,5 roku)3%
360 dni (~1 rok)5%
540 dni (~1,5 roku)7%
720 dni (~2 lata)10%
kubus
kubus

Moim zdaniem jest okej, ew. zwiększyłbym o 1% ale jak nie, to jest dobrze.

bvcz
bvcz

Czy zniżki za długość posiadania danej usługi będzie można łączyć z zniżkami za przedłużenie o pół roku lub rok?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dobre pytanie.

Generalnie jeśli pozwolę na łączenie zniżek to będzie taniej ale cały system będzie bardziej skomplikowany i powstanie trochę pytań od klientów jak obstawiam. Sądzę że prościej i przejrzyściej będzie zastosować tylko wyższą zniżkę która jest dostępna.

JanekJaran
JanekJaran

A może oprzeć zniżki na podstawie wydanych do tej pory pieniędzy/ilości usług?

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja bym proponował tak, może trochę przesadziłem ale wydaje mi się że nie jest źle.

Usługa aktywnaRabat
60 dni (~2 msc)2%
90 dni (~3 msc)3%
180 dni (~0,5 roku)5%
360 dni (~1 rok)10%
540 dni (~1,5 roku)15%
720 dni (~2 lata)20%
Nieco mniejsza wersja:
Usługa aktywnaRabat
------
60 dni (~2 msc)2%
90 dni (~3 msc)3%
180 dni (~0,5 roku)5%
360 dni (~1 rok)8%
540 dni (~1,5 roku)10%
720 dni (~2 lata)15%

Mam też pytanie. Czy rabat będzie naliczany w przypadku, kiedy aktualnie posiadam KVM+ a wcześniej dokonywałem migracji w następujący sposób: OVZ -> KVM -> KVM+? Powiedzmy że korzystałem z powyższych usług w ciągu 720 dni a z KVM+ 90 dni. Zostanie wtedy naliczony rabat za 720 dni czy tylko za 90 dni? :D

Qmis
Qmis

Przepraszam za odkop tego tematu ale mam pytanie czy te zniżki są nadal aktualne podane przez @ SystemZ

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wprowadziliśmy zniżki za staż konta, do końca tego roku powinny też pojawić się zniżki za staż usługi

https://lvlup.rok.ovh/t/rabaty-dla-stalych-klientow-za-staz-konta/9159

Obecnie patrzę jak wprowadzić to od strony technicznej.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zniżki na przedłużenie ważności VPS zostały wprowadzone 🥳 Wybaczcie że tyle musieliscie czekać, ostatnio udało nam się usunąć bardzo dużo blokerów jeśli chodzi o kod panelów klienta.

https://lvlup.rok.ovh/t/rabaty-dla-stalych-klientow-za-przedluzanie-waznosci-uslugi-vps/9164