Mine Strike - Counter Strike w Minecraft!

Zombie
współpraca-odrzucone
TheSeba
TheSeba

#MineStrike


##Nasz cel ? Naszym celem jest zapewnienie graczom świetnej zabawy na naszym serwerze. Stworzenie świetnego i unikatowego serwera upodobniającego się do gry Counter Strike.


##Co zrobiliśmy ? Jak narazie niewiele 😥 Niemamy jak wspólnie pracować, ale gdy tylko mielibyśmy jak to odrazu wzielibyśmy się do roboty. Mamy wielkie ambicje i chęci.


Nasze plany ?

Nasze plany to zbudowanie niesamowitych map wzorujących się na mapach z gry.


##Kto z nami jest ? Jest z nami niezawodna i pomocna Administracja. Nasza Administracja jest idealnie dobrana, każdy ma to coś.


Kto dołączy ?

Aktualnie szukamy Budwniczego i ChatModa.


##Czego potrzebujemy ? Potrzebujemy serwera Minecraft: 4 GB Ram, 250 slotów, 220 % limitu CUP, pojemność dysku 12 GB, bazy MySQL i lokalizacji EU. Serwera TS3: 250 slotów. Domeny .net


Co dajemy ?

Wstawiamy na nasze forum i strone www reklame o LvLUp.Pro. Ustawiamy automatyczną wiadomośc na serwerze o treści: "Nasz serwer istnieje dzięki lvlup.pro"


Wyrużnienie ?

Nasz serwer będzie się wyrużniał pod względem trybu gry.

Fallen
Fallen Pionier

Proszę o przepisanie tego w wersji tekstowej

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

TheSeba:

Czemu ??PS: Niechce mi się zabardzo

To już daje mocne podstawy do odrzucenia Twojej prośby o współpracę. @Fallen dał Ci przyjacielską poradę :slight_smile:

PS. Plus proszę bez ortów i tłumaczenia o dysgrafii, dyskalkulii i innych brakach. Są wtyczki i inne addony, które sprawdzają ortografię.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli ja mogę jeszcze słówko dopowiedzieć. Sam pomysł mógłby nawet zaistnieć, ale niestety nie w pańskim wykonaniu. Ortografia oraz interpunkcja, leżą i płaczą.

Wydaje mi się ( nie wiem dla czego & nie wiem czy słusznie ), że wcześniej byłeś w tym temacie ( https://lvlup.rok.ovh/t/godcraft-wielka-unikalna-siec-serwerow-minecraft/217 ) i zasugerowałeś sie prezentowanym pomysłem.

Dlaczego usuwasz posty z tego wątku? Wstydzisz się czegoś co napisałeś?

Dla mnie też NIE.

TheSeba
TheSeba

Niestety tak. Bardzo przepraszam za ortografie!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Zapoznaj się z tym narzędziem, na pewno nie raz bedzie Ci potrzebne:

https://lvlup.rok.ovh/t/poprawna-polszczyzna-na-forum/181

Usuwając te posty tracisz wiarygodność.

TheSeba
TheSeba

Wielkie dzięki ! W postach było tylko że Przepraszam itp. nic poważnego.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony