Minecraft 1.10 - The Frostburn Update

Pytania i problemy
minecraft
koweq
koweq

Około dwa dni temu Mojang wypuścił MC w wersji 1.10. Lista zmian:

  • dodano niedźwiedzie polarne
  • dodano Husk i Stray
  • dodano autojump
  • endermany mogą się spawnić w Netherze
  • usunięto bugi
  • poprawiono komendy
  • bloki struktur dla własnych map
  • podziemne skamieliny z kości
  • dodano blok magmy
  • dodano Nether Wart Block
  • na creative dodano jajko spawnujące kota (ocelot to coś innego dla jasności)
  • nie usunięto Entity303 :P I oczywiście usunięto Herobrine ;) Graliście już w wersje 1.10? Spokojnie światy z poprzednich wersji są kompatybilne (testowałem) po prostu konwertuje i dodaje nowe bloki ;)
happi
happi

Kolejna nędzna i głupia aktualizacja. Co mi z jakichś skamielin? Wykopie kilka węgla, wof.

koweq
koweq

Cóż... Microsoft psuje Minecrafta :(

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Update jak update... Coś dodali, coś poprawili...

Nie wszystkim da się od razu aż tak dogodzić, jedni krytykują pomysły innym bardzo się podobają...

Na plus dziś dla Mojangu aka Microsofta jest szybki update... Nie dawno przecież była wersja 1.9.4 a teraz .... :slight_smile:

Osobiście mnie aktualizacja w niczym nie przeszkadza.

koweq
koweq

Mnie się update podoba, ze względu na dodany Magma Block ( Nether Wart Block ma brzydką teksture) i przez to Nether jest urozmaicony :)

koweq
koweq

Przypominam że wyszła pierwsza, "testowa" lista zmian do 1.11 ;) https://lvlup.rok.ovh/t/minecraft-1-11-zapowiedz/1159

Krzychu102
Krzychu102

Oni chyba nie maja co robić a raczej psują go.....

koweq
koweq

A co konkretnie ci się nie podoba? Zawsze lepiej żeby była nowsza wersja a nie kilkuletnia (grrr... 1.7 😡 )

Krzychu102
Krzychu102

Chyba wole te starsze wersje ah te czasy 1.7.2 :D

koweq
koweq

1.7.x to już kilkuletnia wersja która jest zabugowana, stara i bezużyteczna. Mimo to wiele serwerów z niej korzysta. Po co tak sie cofać w rozwoju? Najpierw ludzie narzekają "Mojang rób apdejty!!" a potem grają tylko na 1.7/1.8. Oczywiście nikomu nie zabronie grać na tamtej wersji aczkolwiek uważam że to beznesowne.

Krzychu102
Krzychu102

Kto co woli o gustach się nie dyskutuje :)

AutomattPL
AutomattPL

Dla mnie psuciem gry jest pozostawanie na tych starszych wersjach (1.7) i tworzenie wciąż tych samych serwerów opierających się na tych samych regułach... Chyba każdy wie, o jakich serwerach mam teraz na myśli ;)

koweq
koweq

Izihc!1!1!1!1!1!1!

Jak można tworzyć taki shit?

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.