Problem z połączeniem się na serwer

Zombie
milosz496
milosz496

Witam mam problem z założeniem servera MC wykupiłem hosting minecraft 1gb ten najprostszy zainstalowałem server wszystko pięknie lecz problem jest w tym iż ja moge wbić na server a koleżanka nie ja mam non premium a ona premium więc zmieniliśmy w properties online mode na false i dalej nic znaczy ja moge grać a koleżanka ma loggin in i nic więcej nie wiemy co robić prosze o pomoc :)

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

https://lvlup.rok.ovh/t/opis-konfiguracja-pliku-server-properties/429 Polecam na przyszłość ;)

Może podeślesz jakieś logi?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Przecież napisał, że zmienił.

pytanie tylko, czy zrestartował serwer!

milosz496
milosz496

tak restartowałem server i nic ;/

milosz496
milosz496

a w konsoli pokazuje się taki błąd 15:06:06] [Server thread/INFO]: kamilaeu lost connection: TextComponent{text='Disconnected', siblings=[], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null}}

milosz496
milosz496

prawdopodobnie sever który wykupiłem jest zepsuty gdyż nikt z wielu osób nie wiem w czym tkwi problem zna ktoś stronke gdzie można zgłosić reklamacje servera ? bo na fb nie można pisać

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie ma potrzeby reklamowania, nie ma takiego czegoś jak zepsuty serwer.

milosz496:

koleżanka ma loggin in Może zły adres IP? Korzystasz z numerycznego, subdomeny czy adresu z portem?

milosz496:

ja moge grać Czyli to nie kwestia online-mode. Połączenie z serwerem!

milosz496
milosz496

koleżanka wbija z różnego adresu ip więc to też odpada bez zmian ciagle loggin in i nic nie pokazuje ;/

milosz496
milosz496

a o co chodzi z tym połaczeniem z serverem dokładniej wytłumacz ?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Lista pluginów?

milosz496
milosz496

właśnie najdziwniejsze jest to gdy wchodziłem na filezilla to nie było w tym ( folderze 5 cyferek ) nie było w nim folderu plugins sprawdziłem wszystko nie było stworzylem sam ten folder i chcialem w grać plugin auth me przerzuciłem plik jar i zrestartowałem server wbijam i nic tak jakby nie można było wgrywać pluginów

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

trzeba miec silnik z ich wsparciem, np. spigot, zeby wgrywac pluginy