Problem z Serwerem Bungeecord

Zombie
Filip
Filip

Witam, posiadam trzy serwery na LVLUP.PRO. 2 Serwery na s12 czyli Lobby i Main (Główny Serwer). Wczoraj dokupiłem serwer 500MB, czyli bungee. Na którym chcialbym przekierować do lobby. Po wgraniu silnika bc, serwer nie działa, a w panelu wszystko śmiga..

luxDev
luxDev Pionier

Zmieniałem nazwę tematu, teraz nie jest mylna, masz problem z bungeecord, nie pokazujesz nic w konfiguracji (Po nazwie tak pomyślałem)

Filip
Filip

luxDev:

niałem nazwę tematu, teraz nie jest mylna, masz proble

To co co ja mam powiedzieć, daje w ustawieniach że Bungeecord. wgrywam silnik, i włączam a serwer i tak nie działa..

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Postępowałeś zgodnie z instrukcją?

Filip
Filip

No Tak, ale wgrałem silnik, włączyłem serwer, w panelu jest on, a on jest off.

Filip
Filip

Może pokierujecie mnie od początku w sensie od instalacji serwera, po konfigurację? :D

Jebanany
Jebanany

Zachęcam do używania wyszukiwarki forum. Pierwszy proponowany temat dotyczy już Twojego problemu: https://lvlup.rok.ovh/t/konfiguracja-bungeecord/127

Filip
Filip

Człowieku ale nie widziałeś, że zostawiłem tam komentarz? .. Że tam nie rozumiem tego.. Jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj i nie pomagaj..

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Czego nie rozumiesz? - Postaramy się bardziej wyjaśnić. Podajesz za mało szczegółów abyśmy mogli pomóc.

Poradnik jest napisany w sposób zrozumiały. (wg. mnie) Jeśli Twoje podejście do tematu jest takie, że robisz to pierwszy raz oraz nie rozumiesz tego co jest napisane w wątku, o którym wspomniał Jebanany, to proponuje byś spróbował obejrzeć jakiś poradnik na YouTubie dotyczący bungee.

Ewentualnie możesz napisać do mnie na PM zrobiłbym to za Ciebie przy drobnym wynagrodzeniu :>

Filip
Filip

No dobra, może jakiś skype?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie używam skype. Napisz do mnie prywatną wiadomość na forum, w niej wszystko dogadamy.

Filip
Filip

Na skype udostępnił bym ekran.

Filip
Filip

Może TeamSpeak?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dogadajmy się proszę przez przywatną wiadomość na forum, jeśli chcesz mojej pomocy.

Filip
Filip

Napisz na pw, bo ja nawet nie wiem gdzie na tym forum się to piszę i się dogadamy xD

luxDev
luxDev Pionier

Problem rozwiązany?

Jebanany
Jebanany

Filip:

Nie pomocne, nie pomogłeś... Nic nie wytłumaczyłeś.

Widziałem Twój ale... jeśli jest takiej treści, to problem nie leży w poradniku, a w Twoim braku zrozumienia jego treści. Mówiąc dodatkowo "nie pomocne", widocznie potrzebujesz poznać więcej podstaw działania serwerów. Natomiast nie kieruj w moją stronę sformułowań typu "nie masz pojęcia, nie odzywaj się". Mam na pewno je większe, niż Ty w tym temacie. Każdy użytkownik tego forum zasługuje na pomoc, ale nie na "wytłumacz mi osobiście po raz n-ty", ale "popatrz na ten temat, Twoje pytanie otrzymało już odpowiedź". Współpraca na forum ma być przyjemna i przejrzysta, a nie na odwrót. Nie bądź jak hejterzy na YouTube "nie działa, łapka w dół".