Problemy z PermissionsEx

Zombie
Testoviron
Testoviron

Siemka! Mam dosyć nietypowy problem. Jeżeli kiedyś kupowaliście serwer na Enderchest wiecie ,że możecie edytować pliki za pomocą edytora już na stronie internetowej. Problem polega na tym ,że ten wspaniały edytor uznaje cztery spacje jako TAB i je zamienia przez co nie mogę skonfigurować komend dla graczy. Wszystko inne po skonfigurowaniu pięknie śmiga ale permisje nie działają. HELP!

690x474

Wrzucam screena tabelki

Mogę to jakoś obejść?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Yyyy.... Co stoi na przeszkodzie skorzystać z ftp (nie WebFTP)?

Wydaje mi sie, ze nic :). Jeśli problem wiąże się z tym, to znalazłeś rozwiazanie .

A jeśli jednak okazało sie, ze nie wina edytora tekstu zobacz:

  1. Czy plugin jest aktualny z Twoja wersja silnika.
  2. Zobacz ten wątek: https://lvlup.rok.ovh/t/permissionsex/56

Ps. Nie rób tu reklamy hostingu na E. Jestes ich kłopotem, czemu nie napiszesz do nich? ;) Ps2. Tak sie dzieje jeśli nie robisz zakupów na jedynym hostingu, na którym mozesz cos zdziałać.

Z Panem Bogiem,

WoZZowskY
WoZZowskY

Właśnie to jest forum hostingu LVLUP.PRO a jeśli masz problem na innym hostingu to sie pytaj u nich na forum a jeżeli go nie maja to do ich helpdesku !

Testoviron
Testoviron

Niestety zaraz po edycji w FTP zmienia się na Tab w WebFTP

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wydaje mi sie ze nie tutaj tkwi problem, ale mam rozwiazanie, dla Ciebie. zapisz ten plik w ftp, i nie wracaj do niego w webftp.

Jak juz pisał @WoZZowskY , to nie jest problem tego hostingu, i tej społeczności.