Profile zweryfikowane

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pomyślałem że może nadejść moment gdzie ktoś może mieć wątpliwości co do tożsamości niektórych osób dlatego wprowadzam taką ikonę obok nicku: 77x83

Otrzymają ją osoby które prowadzą np. bardziej znany kanał na YT czy serwery.

Może macie jeszcze jakieś sugestie odnośnie tego?

luxDev
luxDev Pionier

To jest bardzo dobry pomysł popieram, ja myślę że takie coś można dać nawet zwykłym osobom na forum.

luxDev
luxDev Pionier

Nie wiem czy to się zalicza.. Serwer minecraft 200 osób, lub ts3 400+ ?

Kukubaczek
Kukubaczek

Poproszę :)

AutomattPL
AutomattPL

Pomysł bardzo dobry! Sam prowadzę kanał na YT (nie wiem, czy można go określić jako "bardziej znany" - 20k subskrypcji to dla jednych bardzo mało, a dla innych - bardzo dużo), więc w miarę możliwości bardzo bym prosił o taką rangę :).

//Edit.

Link do kanału: www.youtube.com/AutomattPL

luxDev
luxDev Pionier

Podlinkujcie swoje kanały

@kukubaczek @AutomattPL

Kukubaczek
Kukubaczek

Ja nie jestem znany z yt :/

luxDev
luxDev Pionier

Mówię to w imieniu @SystemZ

Chodzi mi o to że jak to zobaczy Michał, nie będzie sie musiał pytać o linki bo one już będą podane

Kukubaczek
Kukubaczek

Ale mnie Pan Michał kojarzy, nie raz go juz wkurzyłem xd

EDIT: Link: http://youtube.com/KukubaczekPolska

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie wiem czy iść drogą gdzie mam przydzielać to wedle uznania czy może według wcześniej ustalonych kryteriów? Nie chciałbym aby ktoś mi zarzucał że "dlaczego on ma a ja nie?"

luxDev
luxDev Pionier

Nie no, ja mam pewność że to oni, kto by takie coś robił :)

Kukubaczek
Kukubaczek

Jeżeli pod kogos mogą się podszywać to proponuje przydzielać :) Juz nie raz mi się zdarzyło ze ktoś mnie oskarżał o cos bo ktoś mój nick sobie dał...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tzn generalnie i tak zanim przydzielę taką ikonkę muszę chociaż chwilę pogadać z taką osobą i zweryfikować czy ma dostęp do kanału czy strony przykładowo.

Kwestia tego czy powinienem ustawić jakieś minimalne ilości graczy online czy subskrypcji aby móc wtedy to dopiero przydzielić.

luxDev
luxDev Pionier

a więc ts3.lvlup.pro i na kawkę z Panem Michałem :D

Jebanany
Jebanany

Jestem znanym YT czy mam znany serwer? 😂

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Może jedno i drugie? 😃 Zapraszam do dyskusji odnośnie kryteriów w tym wątku https://lvlup.rok.ovh/t/kryteria-dla-profilu-zweryfikowanego/378

Karolek
Karolek

A ja też chce ten fajny znaczek koło nicku. Jestem przecież taki znany. Kappa exOwner legendcraft.pl, owner myhard.pl, exOwner cube4u.net, jakiś programista za dychę

Ps. Legendcraft zrobił tyle hajsu, że Cubix 3 lata temu więcej czasu poświęcał na legendcraft niż na hc skkfa :D

luxDev
luxDev Pionier

on ma racje Michał jemu to się należy jak psu żarcie :P Btw. jaki programista za dychę, jak tak się oceniasz to ja juz nie rozumiem sensu życia :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

No jacha :D Zgłoś się tu #forum:zweryfikowani po lustracji się przekonamy :>