Projekt unikalnego servera Survival+Bronie

Zombie
współpraca-odrzucone
Kraftowany
Kraftowany

Nazwa projektu: Projekt to SVGUNS (Survival+Bronie) 1.8.8

Cel: Stworzenie servera dla graczy, w którym nie będzie dodatków typu: drop x2, pandorki, cobblex itp. Czysty survival z gildiami i broniami.

Co udało nam się zrobić: Stworzyć mapę pod survival+bronie (świąteczną), skonfigurować pluginy w 95%, skonstruować autorskiego texturepacka pod server.

Plany: Wskrzeszenie legendarnego servera dolarcraft, który miał swój koniec w roku 2012, niezapomniany server przez wielu graczy, nikt nie podjął się stworzenia podobnego servera z survivalem i broniami, dlatego też jest to jedyny projekt tego też servera, nie ma jeszcze takiego servera w Polsce! Do urozmaicenia rozgrywki są gildie, oraz biomy z wersji 1.7.2(beta) bez żadnych zbędnych dodatków.

Osoby/organizacje biorące udział (linki): Server wykonuje większości sam, zbieram powoli starą ekipę administratorów, w tym koderów którzy zajmują się pisaniem pluginów oraz stron.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki): Tego przewidzieć jeszcze nie jestem w stanie, lecz myślę, że podczas tworzenia serwera ktoś się znajdzie. Po ewentualnym jego starcie w planach mamy otworzenie rekrutacji na forum.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp): Potrzebujemy VPS,a który da radę uciągnąć server,ts3 oraz stronę, myślę że oferta "VPS KVM Game Pro" 8 GB da radę uciągnąć to wszystko.

Co mogę zaoferować w zamian: Lokowanie waszego hostingu na serverze oraz itemshopie jak i na teamspeaku, dodatkowo link do waszego hostingu pod filmami na moim kanale youtube (1000 widzów) tematyka minecraft po 1k wyświetleń pod filmami.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz. Ponieważ w Polskim wyborze serverów nie ma tego typu servera, zdobycie, napisanie i skonfigurowanie tego właśnie pluginu na bronie zajmuje wiele czasu, graczą z pewnością spodoba się ten server, ponieważ poczują klimat dawnych czasów, samo zdobywanie itemów będzie przyjemne, drop minimalny porównywalny do servera hardcore, rangi VIP,SUPERVIP,ULTRAVIP - każda ranga up ma coraz wyższe permissie oraz ilość broni, kity rang premium też nie są wygórowane, np. ranga vip: set prot 2 (żelazny) oraz narzędzia efficiency 2, 1 kox i 2 refile, natomiast ranga ultravip: diamentowy set prot 3, narzędzia diamentowe efficiency 3, unbreaking 3, 3 kox, 5 refili, miecz sharpness 3, fire aspect 2, Rangi premium posiadają swoje własne roomy na spawnie w których znajduje się enchant oraz możliwość kupna broni na server, oczywiście broni premium. Są również prace na serverze dzięki których możemy zarobić pieniądze na jakąś broń lub amunicje.

koweq
koweq

Kraftowany:

1.8.8

Nieźle się zaczyna...

Kraftowany:

(świąteczną) co. w sensie mapę świąteczną? bronie świąteczne? czy co?

Kraftowany:

skonstruować autorskiego texturepacka pod server. może screeny?

Kraftowany:

VPS KVM Game Pro” 8 GB da radę uciągnąć to wszystko. XD

Kraftowany:

dodatkowo link do waszego hostingu pod filmami na moim kanale youtube (1000 widzów) tematyka minecraft po 1k wyświetleń pod filmami. świetna reklama, nie ma co.

Kraftowany:

rangi VIP,SUPERVIP,ULTRAVIP o. nie.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Kraftowany:

Projekt unikalnego servera Kraftowany:

Survival+Bronie undefined

Fajnie się rozpisałeś, ale przykro mi, to się nie nadaje. Nie jest unikalne, nie jest nowe. Takie coś już było. Czy takie bronie oznaczają tzw. RPG? Nie znam się 😂 Jeśli tak, to nawet jest już taki serwer i współpracuje z lvlup.pro :O

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kraftowany:

Do urozmaicenia rozgrywki są gildie, oraz biomy z wersji 1.7.2(beta)

>gildie >biomy z wersji beta

urozmaicenia rozgrywki

???

patryks
patryks Pionier

DolarCraft 😂 https://lvlup.rok.ovh/t/x-guns/1298 Tyle w temacie.

MichQ
MichQ

Kraftowany:

(Survival+Bronie) 1.8.8

No tak :/

Kraftowany:

drop x2, pandorki, cobblex To jak EasyHC brzmi

Kraftowany:

Do urozmaicenia rozgrywki są gildie Czyli sie nie myliłem

Kraftowany:

dodatkowo link do waszego hostingu pod filmami na moim kanale youtube (1000 widzów) tematyka minecraft po 1k wyświetleń pod filmami. Nie no reklama ogromna [kappa]

Kraftowany:

rangi VIP,SUPERVIP,ULTRAVIP To dlaczego nie zainwestujesz troszkę pieniędzy w to potem samo się zwróci jak będzie itemshop

Na nie jak dla mnie jest to typowy EASYHC z dodatkiem broni, które nie są jakieś to innowacyjne 😛

Kraftowany
Kraftowany

Genialnie :) Znalazłeś server który nie istnieje i nie istniał ;) Ktoś miał zamiar którego nie zrealizował :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Odpowiadając w taki sposób na pewno nie zdobędziesz sympatii forumowiczów, których zdanie jest dosyć istotnym elementem w późniejszym werdykcie hostingu.

Kraftowany
Kraftowany

Nie według ciebie i innych urozmaicenie rozgrywki to:

  • pandorki
  • kilofy 6/3/3
  • skrzyneczki
  • biomy bez sensu -.- Zastanów się nad sensem wypowiedzi :)
Kraftowany
Kraftowany

Nie ma takiego servera; ) Może jest to coś w podobie RPG, ale to nie jest to :)

hej0ss
hej0ss

Survival+ bronie z II WŚ... hmmm... no wiesz. Bardziej bym widział wersję gry rust/hurtworld w tym. Bez zbędnego kopania 90% czasu gry... Mi bardziej by się to podobało.

Kraftowany
Kraftowany

Więc tak, "Nieźle się zaczyna" - Nie wiem co macie do wersji 1.8.8 najlepiej dać 1.7.2 i easyhc z dropem 100% ;) "co. w sensie mapę świąteczną? bronie świąteczne? czy co?" - Swiąteczna mapka dokładnie spawn, jakie bronie? nie wiem jak na to odpowiedzieć czy to sarkazm. "może screeny?" - Oczywiście proszę ;): https://imgur.com/PZLIXBd - https://imgur.com/jTbI2ob - https://imgur.com/I59lO4c - https://imgur.com/FGaUVqO - https://imgur.com/ijmX1Et "XD" VPS testowy który jest kumpla, start edycji bety która trwała przez 7 dni, 180 osób na starcie ;) Nie wezme 1 gb ram wbije ponad 150 osób i szlag weźmie maszyne ? 💯 świetna reklama, nie ma co. - Nie ma wymagań co do reklamy, miałem opisać tylko co mogę zaoferować ;) Myslisz że worek ziemniaków ? ;d rangi VIP,SUPERVIP,ULTRAVIP - Nie wiem o co tu ci do końca chodzi, nawet mchc ma rangi, na czymś trzeba zarabiać, za to te rangi nie mają jakiś kitów kosmicznych ani permissi.

Ps. dajcie se siana co niektórzy wasze projekty nie pykły i hejtujecie inne aby "A niech on też nie przejdzie z projektem tak jak ja niech ma" - to jest ironia :d

Kraftowany
Kraftowany

Widzisz, tylko że taki server już jest i z tego co zaobserwowałem gra tam się toczy niecałe 7 dni :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Kraftowany:

dajcie se siana co niektórzy wasze projekty nie pykły i hejtujecie inne aby “A niech on też nie przejdzie z projektem tak jak ja niech ma”

Pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź kilka postów wyżej, bo niestety została zalana innymi postami.

Timo:

Odpowiadając w taki sposób na pewno nie zdobędziesz sympatii forumowiczów, których zdanie jest dosyć istotnym elementem w późniejszym werdykcie hostingu.

Kraftowany:

to jest ironia Niekoniecznie wskazana.

happi
happi

Kraftowany:

“może screeny?” - Oczywiście proszę ;): https://imgur.com/PZLIXBd - https://imgur.com/jTbI2ob - https://imgur.com/I59lO4c - https://imgur.com/FGaUVqO - https://imgur.com/ijmX1Et

I gdzie tam święta?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Pomysł jak pomysł, czytając wszystkie aplikacje z tego forum mogę śmiało powiedzieć, że jest przeciętny, na pewno nie ma efektu WOW. Nie znaczy to oczywiście, że nie odniesiesz sukcesu. Dlaczego nie spróbujesz postawić takiego serwera na LVL UP z prywatnych środków. :slight_smile:

LVL UP celuje w wyjątkowo ORYGINALNE,atrakcyjne oraz unikatowe pomysły, zaprezentowane w atrakcyjny sposób. Tutaj tego nie ma.

Dodatkowo niektóre z twoich komentarzy nie powinny mieć miejsca podczas odpowiadania na komentarze użytkowników, krytykuj konstruktywnie.

(Od strony technicznej wątku, jako moderator forum mam olbrzymią prośbę - w jednej odpowiedzi (wpisie) możesz zawrzeć odpowiedzi dla wszystkich użytkowników. Jest to możliwe po przez cytat lub oznaczenie użytkownika (@) . Z góry dziękuje)

IceMelt
IceMelt

Kraftowany:

rangi VIP,SUPERVIP,ULTRAVIP - Nie wiem o co tu ci do końca chodzi, nawet mchc ma rangi, na czymś trzeba zarabiać

A jak mogę zapytać - co będą dawały rangi te rangi? ;)

kacper_o
kacper_o

Wszystko pięknie, ale nie rozumiem tutaj dwóch rzeczy.. co w tym projekcie jest unikalnego oraz czemu to ma być na 1.8 O.o

liamdj23
liamdj23

Kraftowany:

co macie do wersji 1.8.8 najlepiej dać 1.7.2 i easyhc z dropem 100%

Co.

1.8.8 to dosyć stara wersja, nie uważasz? Mamy koniec 2017 roku, najnowsza wersja Minecrafta to 1.12.2, między najnowszą a 1.8.8 jest spora przepaść. Czemu gracze mają grać na starej, zbugowanej wersji?

Kraftowany:

zbieram powoli starą ekipę administratorów, w tym koderów którzy zajmują się pisaniem pluginów

Powiedz swoim koderom aby ich pluginy wspierały najnowszą wersje gry. Przyszłym graczom na pewno będzie się bardziej komfortowo grało ;)

Projekt jak każdy inny, życzę powodzenia :slight_smile:

patryks
patryks Pionier

Ganielnie :) Brak dedukcji ;) Akurat DolarCraft był prowadzony przez Zeneza, czyli autora tematu który Ci podesłałem, dalsze myślenie logiczne i wywnioskowanie chociaż kilku faktów zostawiam Tobie :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Witamy w 2017 roku, kiedy izigunwo na przestarzałych wersjach MC z pseudo-dodatkami które nic ciekawego nie wnoszą są na wyginięciu. Na nie.

anon10657637
anon10657637

Tak wiem, oceniamy propozycję, nie ludzi jak to bodajże napisał @adminek153 czy napisała @Aylin - nevermind. W tym momencie popadnę w pewną dygresję i zboczę być może z tematu. Mianowicie - to jest osoba o minimalnie powiększonym ego, co widać powyżej - do tego nic nie mam, nikt nie jest idealny. Chodzi mi o sposób okazywania tego. Styl pisowni, podejście atakujące wręcz inne osoby, którę tylko szkodzi. Przy ocenie projektu warto się też pochylić nad osobą (niekoniecznie nad całym zamysłem), która ma sprawować nad nim pieczę. Można mieć wręcz zajebisty (z pogrubieniem) pomysł, coś więcej niż słomiany zapał oraz możliwości, ale co z tego, jak nie umie się tego pokierować dalej. Na nie.

koweq
koweq

Kraftowany:

Nie wiem co macie do wersji 1.8.8 najlepiej dać 1.7.2 i easyhc z dropem 100% 😉

Już prawie 1.13 a ty chcesz dawać tego dinozaura...

Kraftowany:

“może screeny?” - Oczywiście proszę ;):

Nie powalają... no okej.

Kraftowany:

dajcie se siana siano to mogę dać co najwyżej krowie, takim zachowaniem nic nie zyskujesz.

Kraftowany:

to jest ironia prędzej hipokryzja ;)

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Wyciąganie starocia sprzed 2.5 roku nie zachęca do wchodzenia we współprace - po co promować wersje które od dawna powinny wymrzeć śmiercią naturalną, do tego z trybem który przypomina raczej typowe easyhc z bronią na sterydach, a nie coś nowego i pomysłowego. Dodatkowo, to co opisujesz o vipach wygląda na wprowadzanie twardego p2w, co jest fatalnym pomysłem samym w sobie.

No nie podoba mi się, niestety.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone