Pytanie dotyczące licencji NPL

Zombie
ts3, licencja
jarekowal
jarekowal

Jak wygląda sprawa ze zmianą domeny serwera ? W jakim okresie najlepiej napisać i co napisać, przed wygaśnięciem licencji czy jak to wygląda w tematyce ? 1 raz dostałem tą licencję, czy lepiej po dostaniu napisać jak wygląda sprawa z tym ? Zmieniał ktoś ? I czy jest możliwość zmiany domeny w licencji [Adres ip ts3, wiem że jest] Ale o domenie nic nie słyszałem

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Najlepiej napisać po prostu ticket do TeamSpeaka w tej sprawie - napisz im że zmieniasz IP serwera (bo z tego co wiem wpisuje się tam IP a nie domenę) i podaj im nowe IP.

jarekowal
jarekowal

Mi o żaden adres IP nie chodzi.... Tylko domenę, napisałem te słowo 999 razy a i tak piszecie o adresie IP szkoda słów. Skoro domene zmienię to też kontakt do mnie się zmieni i strona www więc

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Zerknij tutaj: https://lvlup.rok.ovh/t/licencja-do-ts3-kompletna-lista-z-opisami/146

Na forum większa część rzeczy już została opisana, wystarczy tylko szukać i mniej się denerwować ;)

jarekowal
jarekowal

Czytałem to z 999 razy, i nic tam o domenie nie widzę xd przed napisaniem posta sprawdzałem cały google

kubus
kubus

Ale domena to domena, a IP to IP, licencja jest podpisana pod adres IP, a nie domene.

jarekowal
jarekowal

Nie, ponieważ pod domenę jest podpięta strona www oraz forum które sprawdzają. + kontakt e-mail ze mną

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Rozumiem to, lecz z tego co wiem to w formularzu wpisuje się IP. W license.txt jaki masz adres organizacji, czy coś?

jarekowal
jarekowal

Dobra nie będę się w to bawił. Poczekam aż domena wygaśnie i kupie ją od nowa, ludzie i tak jej nie znają bo wchodzą przez inną. więc nikt jej nie zajmie podczas wygaśnięcia