Serwer Minecraft 1.7.2 - geocraft.hostmc.pl

Zombie
kamiltekcz
kamiltekcz

Serwer 1 sezon beta testy za pół roku drugi sezon 1.10.2 survival + minigames strona: https://lvlup.pro/mc/36429 co tydzień trollowanie cribsy i nagrody sklep i enchant Serwer ip: geocraft.hostmc.pl

koweq
koweq

Koleiny EasyHC?

kamiltekcz
kamiltekcz

nie dokonca

koweq
koweq

Poza tym zerknąłem w itemshopa... Czytałeś EULE?

luxDev
luxDev Pionier

wydaję mi się że przestali zamykać serwery, lista sie nie powiększa od paru mieś.

luxDev
luxDev Pionier

Co do tematu, double thread, oraz ustaw wersję 1.7.10 (polecam paperSpigot)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Z wielkim bólem serca przełączyłem swoją wersję gry z 1.10.2 na 1.7.2 . Nie wiem, co kieruje ludźmi podczas Tworzenia serwerów na 1.7.2 w tym roku? Głupota? Nie chęć poznawania nowych wersji? Lęk przed poznaniem czegoś lepszego?

Dobra wszedłem i czytam co się dzieje: 359x195 Reakcja Właścicela na moją uwagę - bezcenna: 645x43 Wyszedłem.

Administracji serwera polecam zakup słownika ortograficznego. Serwer nie jest ciekawy 😕.
Spawn jest zrobiony w 10 sekund przez WE. Czego się spodziewałem 😭

AutomattPL
AutomattPL

kamiltekcz:

za pół roku drugi sezon 1.10.2

Wtedy to już prawdopodobnie będzie 1.12 :D

kamilt
kamilt

Zapraszam na otwarcie serwera survival w dniu 12.08.2016 o godzinie 14:00. Serwer: cribsy surviwal trollowanie eventy nagrody i wiele innych. Forum: http://geocraft-.enjin.com sklep: https://lvlup.pro/mc/36429/shop ip: geocraft.hostmc.pl Pierwsza osoba która wejdzie na serwer dostanie 5 diaxów oraz cuboid. Przepraszamy za usterki w rejestracji ale już wszystko działa.!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

No i po co tworzysz kolejny wątek dotyczący tego samego serwa? Nie lepiej edytować stary?

https://lvlup.rok.ovh/t/serwer-minecraft-1-7-2-geocraft-hostmc-pl/855

Druga sprawa, czy posłuchałeś mojej rady dotyczącej serwera? Po co tworzysz codziennie nową edycję?

Plus za przejście na najnowszą wersje, jednakże jak nie ogarniesz ekipy ani słownika wątpię w jakikolwiek sukces tego serwera.

Pozdrawiam J.M

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Złączyłem dwa wątki co by nie było spamu.

koweq
koweq

To forum to żart? Dwa działy (z błędami w nazwach) i tyle? Naprawdę?

Marcoral
Marcoral Pionier

Nie tak wielki, jak rejestrowanie się na serwerze. To dopiero majstersztyk 😄

649x294

luxDev
luxDev Pionier

Ja tam mam hasło pistacja :P

kamilt
kamilt

Przepraszamy za usterki w rejestracji ale już wszystko działa!

koweq
koweq

Wiesz... Może narazie nie zajmuj się serwerami :P

koweq
koweq

A tu mamy perełkę na ItemShopie: "złote jabka" :P

Marcoral
Marcoral Pionier

Tu masz następną 😃 649x310

koweq
koweq

Hahaha :D

Arvera
Arvera

Przecież to jest świetna administracja ze "świetnom" ortografią!

hej0ss
hej0ss

Nie widzę na razie przyszłości tego serwera. Reklamuje serwer, a nawet pluginów nie ma.

luxDev
luxDev Pionier

Ej no dajcie spokój chłopak ma swój serwer zreklamował go a wy mu tak tutaj gadacie, jego sprawa co tam ma co robi 😃

Rozumiem raz napisać co może poprawić.

Ja osobiście wszedłem raz na serwer, i napisałem że mógłby używać mc-shopu bo jest fajny itd.

luxDev
luxDev Pionier

Nie chodzi o lęk przed poznaniem, wszyscy wiedzą że większość siedzi na 1.7, 1.8 bo na 1.10 pvp jest ......

I po prostu jak nie ma dobrej reklamy, nie ma graczy, nie ma graczy nie ma serwera bo nie ma z czego się utrzymać.

Chyba dobrze napisałem @Aylin ? :D

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

W pełni poprawnie, wszystko zgodnie z tą okropną gospodarką ;d

Szymon
Szymon

Głupotki piszesz. Znam serwer, na którym gra 200 osób na wersji 1.10 :D W dodatku jest to Polski serwer.

luxDev
luxDev Pionier

luxDev:

I po prostu jak nie ma dobrej reklamy, nie ma graczy, nie ma graczy nie ma serwera bo nie ma z czego się utrzymać.

(WPIS NIE MOŻE BYĆ PUSTY!!!!!!!!!!)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Znajdź człowieka, który chciałby coś takiego firmować ('reklamować') swoją twarzą ('rangą') :slight_smile:.

anon82750602
anon82750602

Fajnie ze w koncu jakis survival na 1.10 xD

Ogarnijcie ortografie... Jak nie chce wam sie alta wciskac to mozna nwm napisac o zamiast o z kreska (sorry nie moge cos wpisywac polskich znakow xD).

Polecam pluginy: SkinsRestorer i MCShop (od kolegi z forum) ;p