Sieć serwerów Matanda

Zombie
współpraca-odrzucone
mateusz2223
mateusz2223

####Nazwa projektu Sieć serwerów Matanda

####Cel Naszym celem jest zbudowanie sieci serwerów Minecraft, która będzie stawiała na jakość, a nie na ilość nie chcemy robić ogromnej sieci tylko kilka porządnych serwerów. Celem jest:

  • Freebuild + życie w mieście
  • waterblock
  • skyblock
  • survival ####Co udało nam się zrobić W tej chwili robimy FreeBuild oraz miasta i wioski. Na tym serwerze będziemy mogli kupić działki w mieście lub na wsi. Otrzymamy też darmowe działki na FreeBuild. Na serwerze jest waluta oraz kopalnia.

####Plany W planach mamy minigry, które przedstawiłem niżej.

####Osoby/organizacje biorące udział (linki) W budowie uczestniczy moja zaufana ekipa dobrze współpracująca ze sobą.

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Cały czas powiększamy ekipę o zaufane osoby.

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) 4 serwery conajmniej 2 GB RAM (najlepiej było by 4 GB RAM)

  • FreeBuild 100 slotów
  • Skyblock 50 slotów
  • Waterblock 50 slotów
  • Survival 50 slotów

####Co mogę zaoferować w zamian W zamian zaoferuję reklame na wszystkich serwerach oraz reklamę na youtube.

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Wydaję mi się, że nie mamy dużych wymagań i stworzymy serwery, na których będzie można pograć z przyjemnością :slight_smile: .

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jak rozumiem macie prawie gotowy jeden serwer więc i przydałby się jeden serwer MC. A co z pozostałymi serwerami 4GB RAM, będą stać puste?

mateusz2223:

oraz reklamę na youtube

Mogę prosić o konkrety?

mateusz2223
mateusz2223

Na razie prosiłbym o 1 serwer 1 GB RAM, a dopiero później pozostałe 3 GB RAM. Chciałbym dokończyć ten serwer. Dopiero później następne. Dodam też że chcielibyśmy zrobić jeszcze grę taką jak skywars. Mógłbym też od razu 4 serwery ale nie wiem czy jest sens. Nasza ekipa na razie wynosi kilka osób, a kandydują teraz 2.

mateusz2223
mateusz2223

A co do reklamy na naszym kanale youtube (dopiero go rozwijamy). Dodał bym też dużo reklam na serwerach.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mam wrażenie jak bym gdzieś juz czytał podobny pomysł i on został odrzucony. Dlaczego? Kolejny serwer, który idzie na ilość, a nie na jakość.

Zdradzę Ci, że pomysł nie przejdzie, bo nie kupiłeś tą prezentacją nikogo [zakładam]. Drugim powodem bedzie to, że pomysł nie jest uniwersalny, serwerów tego typu jest masę. Gorszych i lepszych...

Czy nie lepiej zrobić jeden dobry serwer?

Dla mnie nie jest to już projekt, a przynajmniej taki który wymaga wsparcia. Chcesz założyć taki serwer/serwery? Zapraszamy :), mozesz skorzystać z oferty LVL UP, lecz środki na serwer zbierz we własnym zakresie.

Dla mnie nie. Pozdrawiam

mateusz2223
mateusz2223

Dziękuje za opinię. Lepiej jest zrobić 1 serwer :slight_smile:. Chciałbym w takim razie zrobić tylko 1 serwer, ponieważ myślałem tylko o dwóch. Ale dołożyłem z myślą, że będzie lepiej. Tak jak dla mnie to chciałbym zrobić dobry serwer FreeBuild. Myślę że chociaż tyle uda się zrobić żeby był on najwyższej jakości. Więc rezygnuję ze zrobienia kilku serwerów. Proszę więc o 1 serwer 4 GB RAM.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Okej, jako że mi się nudzi to pokażę Ci, jak moim okiem wygląda Twoja propozycja. A więc najpierw piszesz:

mateusz2223:

będzie stawiała na jakość,a nie na ilość by dosłownie dwie linijki niżej napisać: mateusz2223:

  • Freebuild + życie w mieście- waterblock- skyblock- survival

Pytanie 1: no to w końcu jakość czy ilość? Zaprzeczasz sam sobie.

mateusz2223:

W planach mamy minigry, które przedstawiłem niżej.

Pytanie 2: Czy jestem ślepa czy może coś zjadłeś? ;)

mateusz2223:

moja zaufana ekipa

Fajnie, masz grupę zgranych ludzi. To jest istotne. Pytanie 3: Dlaczego pominąłeś pytanie Systema, kto w tej ekipie jest? To jakaś tajemnica?

mateusz2223:

Wydaję mi się, że nie mamy dużych wymagań To nie jest unikalność. To jest zaleta, owszem, ale nie stanowi to unikalności.

Jak dla mnie wyszło po japońsku: jako tako.

mateusz2223
mateusz2223

Masz rację :slight_smile: Nie poszło mi za dobrze.

  1. Oczywiście JAKOŚĆ!
  2. Przepraszam wyraziłem się niedosłownie
  3. W ekipie znajdują się gracze z innych serwerów i koledzy.
mateusz2223
mateusz2223

W związku z tą jakością (Napisałem już wyżej) nie chcę 4 serwerów tylko 1 4 GB RAM

mateusz2223
mateusz2223

mateusz2223:

A co do reklamy na naszym kanale youtube (dopiero go rozwijamy).Dodał bym też dużo reklam na serwerach.

W każdym odcinku wstawił bym Logo lvlup.pro lub powiedział bym reklamę hostingu Minecraft lvlup.pro

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie możesz napisać wszystkiego, co masz do powiedzenia w jednym poście? Proszę nie rób takiego spamu. Popatrz na posty i wątki innych ludzi (nie koniecznie moje) i zobacz co robisz źle. Łamiesz regulamin forum. Nie musisz pisać 20 postów, by odpowiedzieć w jednej sprawie - to czyni mnie bardzo nerwowym.

Historia kołem się toczy, bardzo podobne błędy (użytkowników starających się o współpracę zostały już przez Nas krytykowane), może ktoś na przyszłość przeczyta prezentacje odrzucone oraz zaakceptowane i zrobi prezentacje idealną.

Tutaj jest prezentacja doskonała:

https://lvlup.rok.ovh/t/marpg-wschodzacy-kwiat-z-niedostatkiem-slonca/142

Bardzo dobra jest także prezentacja z przykładu:

https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

Dla mnie dalej nie.

mateusz2223
mateusz2223

Dobrze dziękuje za radę. Prosili byśmy żebyś nam powiedział co jest do poprawienia bardzo mi na tym zależy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, Może myślisz złą kategorią, spróbuje Ci ją poprawić.

Czy sądzisz, że stworzona przez Ciebie prezentacja ma szanse na pozytywne rozpatrzenie? No mi się raczej tak nie wydaje. Mógłbyś popracować nad treścią tych wypowiedzi. Masz takie pole do popisu a ograniczasz się do jednej setnej. Mnie tutaj brakuje dosłownie wszystkiego (...) nic o tym serwerze sie nie dowiedziałem. Porównaj swój wątek do wątku z serwerem RPG wyżej... Ale juz (...) w tę prezentacje, robisz straszny spam na tym forum, popatrz wyżej 3 posty nakładające się na siebie? Słabo 😥

Jeśli myślenie sprawia Ci spory kłopot zajmuje się doradztwem oraz tworzeniem prezentacji. Napisz do mnie maila na prywatną skrzynkę, coś wymyślę. Z góry uprzedzam, że nie jest to tanie rozwiazanie. E-mail: jakm@t.pl

mateusz2223
mateusz2223

A ile kosztuje 1 prezentacja? Dziękuje za porady.

Jebanany
Jebanany

To chyba bardzo złe pytanie. Jeśli stać Ciebie na porady, to tym bardziej na serwer :) Spróbuj zacząć od czegoś mniejszego, ale dobrego, a na pewno zainteresujesz tym grono graczy, którzy zaangażują się w Twój projekt, czasami nawet finansowo.

mateusz2223
mateusz2223

Nie za bardzo na otwarcie serwera, ponieważ do tego jest potrzebne aż 4 lub 3 GB RAM.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Muszę odrzucić ten projekt, jest zbyt chaotyczny i nie ma tego czego oczekuję od projektu.

@mateusz2223 weź do serca porady wyżej, ludzie dobrze mówią.