[TS] LuckyShot.eu - Darmowy i Bezpieczny Serwer TS3!

Zombie
Lemot
Lemot

Witajcie, chciałbym wam przedstawić wynik mojej ponad 2 miesięcznej pracy. Serwer Teamspeak LuckyShot.eu

Każdy kiedyś szuka/szukał serwera teamspeak dla siebie/drużyny. Jeżeli akurat szukasz takiego serwera, chciałbym zaproponować Ci mój serwer LuckyShot.eu. Wejdź, zajmij miejsce i rozmawiaj! My zajmiemy się resztą. Ty, rozkoszuj się rozmową.

Nasza główna zaleta? Miła administracja, automatyzacja

Większość funkcji jest obsługiwana przez bota. Gdy nie ma jakiegoś administratora, a chciałbyś akurat kanał prywatny, nie ma problemu! Serwer załatwi to za ciebie. Wystarczy tylko wejść na odpowiedni kanał i poczekać około 3 sekund.

Posiadasz klan i szukasz miejsca dla członków? Napisz do nas! Serdecznie witamy wszystkie klany mające szukające swojego miejsca. Jeżeli twój klan posiada ponad 10 członków, możemy Ci zapewnić twój własny kanał VIP.

Rejestracja? Odbywa się automatycznie! Wystarczy że wejdziesz na odpowiedni kanał w strefie pomocy użytkownika.

Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien to po prostu wejdź na serwer i przekonaj się sam! Do usłyszenia!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Miałem napisać opinię o tym serwerze jakieś 10 dni temu, ale zapomniałem.

Wszedłem dziś na ten serwer by przypomnieć sobie, co miałem rzec.

Wielkim minusem tego serwera jest nie dopracowanie tego serwera - czerwone napisy, które 690x107

Po za tym serwerowi brakuje reklamy - teraz są 2 osoby na 256. (łącznie ze mną). - Serwer świeci pustkami.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adminek153:

Wielkim minusem tego serwera jest nie dopracowanie tego serwera - czerwone napisy

@Jebanany nie zdarzało się to też czasami dużym serwerom z powodów konstrukcji samego TS3?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

4 posts were split to a new topic: ts3.lvlup.pro

Maaati
Maaati

Zdarza się i to bardzo często. Prosta rada wgraj od nowa ikony i dopisz je do rang powinno pomoc :)

Jebanany
Jebanany

Jeśli się nie kombinuje przy ikonami. To się nie zdarza. A logi są od tego aby wyświetlać logi. Masło maślane...

NightmareFallen
NightmareFallen

Z tego co widzę serwerowi nawet miesiąc nie strzelił a upadł ;(

koweq
koweq

Swoją drogą prezentacja jest podebrana TSowi ImToNy. I to w dodatku brzydko podebrana.