VixenClan.pl | Najlepszy Polski TeamSpeak!

Zombie
minecraft
Eros1337
Eros1337

undefined

IP DO SKOPIOWANIA VixenClan.pl

anon10657637
anon10657637

Nic specjalnego, kolejny serwer ze stroną od Wruczka. W dodatku znajduje się masa błędów językowych, nawet w treściach ogłoszeń :V Rozumiem, nikt nie jest idealny, ale no cholera, bez przesady.

koweq
koweq

Serwer tak jak większość serwerów :v

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Szczerze? Nie jest za dużo serwerów TS w Polsce (nie licząc prywatnych etc.) ? Każdy ma prawie to samo - od rejestracji po boty (nie licząc niektórych). Serwer jak serwer 😕

Bez urazy.

PS. Teksty w grafice są śmieszne xD

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Przykro jest tak hejtować jakiś projekt, autor zapewne napracował się ale muszę to napisać: Ten serwer nie różni się niczym od innych serwerów, jest wręcz taki sam jak mnóstwo innych serwerów. Strona jak strona. Po domenie sądzę, że jest to bardziej teamspeak dla jakiegoś klanu niż publiczny. Mimo wszystko powodzenia życzę i miewaj się dobrze :D

Eros1337
Eros1337

Ogólnie to tak: Dziękuje wszystkim za opinie przydadzą się :) Co do strony od wruczka już od dawna nikt z nas się nią nie zajmuje. Niedługo będzie mój własny napisany przeze mnie panel i wtedy zapraszam ponownie do sprawdzenia.

DoreK
DoreK α-tester v3

Ktoś kto tworzył prezentację przedawkował marsjanki? Rozbawiła mnie, dobra robota :P

Eros1337
Eros1337

undefined


IP DO SKOPIOWANIA: VIXENCLAN.PL


O nas: Nasz serwer prowadzimy już ponad rok i wiemy jak najlepiej się nim zająć. W dużym stopniu dbamy o bezpieczeństwo naszych użytkowników by każdemu rozmawiało się jak najlepiej. Posiadamy: - Autorskie pomysły - Autorskie Aplikacje - Własne logo oraz promo serwera - Boty muzyczne - Miłą i doświadczoną Administracje - Stabilną maszynę która znajduję się w Warszawie dzięki czemu są niskie pingi **Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i wypowiedzenia się ** na temat naszego serwera w komentarzu!


Promo serwera:

https://www.youtube.com/watch?v=AUMh2p9OQvU

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chyba była już tutaj prezentacja tego serwera, jakoś tak mi się kojarzy. Albo po prostu ja go widziałem już gdzieś.

Eros1337
Eros1337

Owszem była tylko że nie mogę jej edytować a chciałem pododawać trochę nowości zaraz napiszę do administracji żeby usunęła tamten temat a dodaje ten ponieważ wiele się pozmieniało.

koweq
koweq

Tutaj nie usuwamy tematów 😛

Eros1337
Eros1337

Ojejku, tego to nie wiedziałem to w takim razie przepraszam za spam więcej już nie dodam tematu na temat mojego serwera.

koweq
koweq

Nie martw się, najprawdopodobniej któryś z moderatorów połączy te tematy w jeden :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Gotowe :)

SunNight
SunNight

Witam,

Serwer nie dość, że nie jest zabezpieczony to jeszcze właściciel nieodpowiedzialny. Już nie wspomnę o tym, że właściciel miał celność wchodzić do mnie na serwer i mówić niestworzone rzeczy na temat mojego projektu.

Osobiście, wiem, że krytujemy pomysły nie ludzi. Ale warto było wspomnieć i ostrzec innych przed wejściem na serwer.

Serdecznie, nie polecam.

Eros1337
Eros1337

Człowieku ale po co robisz spine na kolejnym forum? Daj mi dowód że pisałem u Ciebie na serwerze jakieś niestworzone rzeczy. Nie mam zamiaru robić syfu na tym forum wiec jak masz coś do mnie to zapraszam do mnie na TeamSpeaka chciałbym dodać że ty i pan K-Scripts groziliście mi...

Prosiłbym Administracje o zablokowanie temu użytkownikowi komentowania tego posta.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Użytkowniku @SunNight, prosiłbym Cię poraz kolejny o zapoznanie się z regulaminem (drugiej następnej szansy może już nie być).

Użytkownicy tego forum nie lubią uczestniczyć w waszych dramach, dlatego uszanujmy to zdanie i nie drążku spiny; nie na tym forum.

SunNight
SunNight

@adminek153 Co w moim poście było takiego, że tak zostałem potraktowany? Po prostu oceniłem projekt. Każdy ma do tego prawo po to ten dział. (Chyba).

W sumie, jak tak macie zamiar traktować ludzi na forum to już więcej tego forum nie odwiedzę. @SystemZ Gratuluje za dobranie administracji.

Żegnam.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

SunNight:

W sumie, to gdzieś mam to forum.. Zastanówcie się za co banujecie ludzi. Pozdro. (Zaznaczam, że kolega edytował swoją decyzję, lecz wszystko się zapisuje 😉)

Czyżby nowa "nagroda" ? :kappa:

PS. Pamiętaj - jak tak traktujesz ludzi, sam będziesz tak traktowany. Spodziewam się nowej, stałej nagrody dla Ciebie. Pan Michał wraz z administracją tego forum stara się o utrzymanie porządku i raczej nie nie lubią robić tego, lecz młotek jest z metalu i połamać się go nie da... (no dobra, da się XD)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@adminek153 zwrócił tylko uwagę, a mógł zbanować. Bana oficjalnie nie ma, więc nie wiem o co te całe prucie się jak stara poszewka?

Mi osobiście nie chce się grzebać w opcjach i znów banować, zresztą nie widzę takiej potrzeby. Każdy widzi jak się sprawy mają w przypadku tego użytkownika. Na bana naprawdę trzeba sobie zasłużyć, pisanie że ma się gdzieś te forum i micdrop - a proszę bardzo, więcej czasu dla mnie na spokojnym czytaniu postów. Każdy ma prawo do własnej opinii o tym forum i skoro @SunNight uważa że jest ono nieodpowiednie dla niego to tam w rogu jest czerwony krzyżyk. Ewentualnie mogę polecić mpc do siania dramy.

Do projektu i twórcy wątku nic nie mam, napiszę tylko przyszłościowo jedną rzecz - uprasza się o nie włączanie w flamewar'y i inne problemy rodem z TVP1. Ignoorowanie to najlepszy sposób, ewentualnie proszę o oznaczenie postów jako nieodpowiednie a moderacja już się nimi zajmie :slight_smile: