Wszystkie prośby o resztki PaySafeCard

Off topic
paysafecard
Anraeth
Anraeth

Witam chciałbym poprosić kogoś komu niepotrzebne to a chodzi tutaj jak w tytule o resztki paysafecard (1.84zł) Jeśli ktośby miał prosiłbym o wysłanie na PW nick: Anraeth. Z góry dziękuje!

luxDev
luxDev Pionier

Zrobiłem z tego tematu jeden temat w którym każdy będzie mógł napisać zapytanie o resztki, bez sensu jest kilka tematów na forum ciągle o tym samym co jakiś czas.

Anraeth
Anraeth

jak byś mógł daj linka do tego tematu bo jestem nowy na tym forum xD

Znajak
Znajak Pionier

@luxDev zrobił z Twojego tematu (tego w którym teraz czytasz odpowiedź) temat zbiorowy czyli taki w którym każdy z użytkowników będzie mógł napisać swoją prośbę o "resztki".

Anraeth
Anraeth

aha dzięki nie zrozumiałem go xD

MisterCzoko
MisterCzoko

Witajcie! Brakuje mi 6,50 zł na rp byłby ktoś taki miły i poratował wiem że nic za darmo jeżeli będzie trzeba to się odpłacę Pozdrawiam.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Rp? Cóż to za skrót? 6,50 zł to jednak troche jest :)

MisterCzoko
MisterCzoko

Riot points waluta premium do leauge of legends :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A, to na mikropłatności się nie dorzucę, co innego np. na vpsa ;) Szukaj dalej, ewentualnie dokup za własne :D

MisterCzoko
MisterCzoko

Spoczko dzięki za odpowiedź 😄

Kubi
Kubi

Witam, przyda mi się każda resztka z psc. Potrzebuje ich do cs'a żeby kupić sobie skin do M4A1 i jeszcze pootwierać kilka skrzynek, mało mi brakuje. Więc jeśli ktoś ma nie potrzebne resztki i nie ma co z nimi zrobić to proszę o wsparcie. Dziękuje za uwageę :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

Ile ci brakuje? :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
Kubi
Kubi

Mało. Jak będzie mi jeszcze brakować to najwyżej się przebiegne do galerii. Potrzebuje gdzieś tak 1-2 euro a jak za dużo to jakieś centy :slight_smile:

Kubi
Kubi

Brakuje mi 93 centy do doładowania konta steam za 5euro. Mógłby ktoś pomóc ?

filip15932
filip15932

Posiada ktoś resztki psc potrzebne mi 0.38€ ponieważ kupiłem PSC za 20 zł i chciałbym kupić Euro Truck Simulator 2 ale brakuje mi te 0.38€ Proszeee. Potrzebne do jutra.

DoreK
DoreK α-tester v3
Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Oddzielny wątek połączono z tym istniejącym :slight_smile:

swaggy216
swaggy216

Brakuje Mi 4ZŁ DO Vpsa, ma ktoś coś?

DoreK
DoreK α-tester v3

Mogę sprzedać za 4WPLN za 3 złote :kappa:

swaggy216
swaggy216

Nie śmieszne.

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie ma być śmieszne.

swaggy216
swaggy216

Bardziej śmiechłem z Twojej głupoty :D Potrzebuje 4ZŁ do vpsa i zawsze ktoś się znajdzie " mądry " :>

DoreK
DoreK α-tester v3

Mojej głupoty? Ale co Ty możesz wiedzieć o mojej "głupocie"? 😕 Kappa to emotikon, który występuje na czatach w serwisie streamingowym Twitch.tv, przedstawiający twarz byłego pracownika serwisu. Stosowany jest zazwyczaj na końcu zdania w celu podkreślenia ironii, sarkazmu lub dla żartu czy w celu trollowania innych użytkowników serwisu. Kappa jest memem kojarzonym głównie z serwisem Twitch chociaż spotykanym również w innych serwisach głownie związanych z grami komputerowymi.

koweq
koweq

chyba należy zacząć się zastanawiać nad dodawaniem na końcu zdania "IRONIA" zamiast kappy :)

RedDev
RedDev

Da ktoś 20 zł (jeśli da ktoś 1 zł to ok bo zbieram)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

pozycja w google spowodowała, że przypadkowe osoby tutaj wchodzą licząc na to, że za nic ktoś im coś da D:

koweq
koweq

Niestety 😕

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

:rofl:

TOXIC34
TOXIC34

Kupiłem PSC za 20 zł aby doładować sobie 5 euro na steam i oczywiście nie mogę ma ktoś podarować 3 zł PSC? ;v

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak zawsze jest, ahh ten kurs euro :/ Nie mam jak ci pożyczyć, ale ode mnie standardowa rada dla użytkowników psc - nie używajcie go ;) Może kogoś znajdziesz, albo kupisz PSC za 50 zł i doładujesz 10 euro?

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Tak jak Pan @Timo mówi, o wiele lepszym wyjściem jest na przykład założenie konta w banku, nawet jak nie masz 18lat to w BNP masz kartę i konto prowadzone za 0, więc polecam. Omijasz w ten sposób prowizje i inne duperelki i nie musisz się martwić, że nie starczy Ci kasy na doładowanie 5€, bo kurs poszedł w górę 😃 Co do PSC często ludzie oddają takie resztki za drobne skiny, musisz tylko poszukać.

LAKII
LAKII

Siemanko brakuje mi 2zł psc do ważnej rzeczy ogółem nie kupuje psc od 2 lat ale dostałem od ziomka to skorzystam ;p będę bardzo wdzięczny mogę nawet walnąć za to przelew 😃

KaKusss
KaKusss

Czesc,Mialby ktos moze resztki psc ? potrzebuje 1.56 zloty jak by ktos mialby i by mi wyslal to bylo by mega super jestem nowy na lvlupie i napewno zostaje tu na dluzej :slight_smile:

GimpFather
GimpFather

Siemka, jest ktoś w stanie poratować 4 zł na TWD? ;_;

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

GimpFather:

TWD

nowy dolar tajwański?


obraz|536x74

:thinking:

GimpFather
GimpFather

Twd - the walking dead xD Ale zmiana planów, bo znalazłem więcej psc i kuźwa znowu 4 zł bo dragonborn xd

Eyar
Eyar

Brakuje mi 3 ZŁ na VPS dałby ktoś wypłata jeszcze nie przyszła ;/ NP PAYSAFECARD resztki

luxDev
luxDev Pionier

Wszystkie prośby o resztki psc do zakupu VPS lub innych rzeczy piszemy tutaj: https://lvlup.rok.ovh/t/wszystkie-prosby-o-resztki-paysafecard/2265

Pozdrawiam.

Patbox
Patbox

Potrzebuje około 2 zł na VPS na przecenie. Poratuje ktoś?

cpt.smurf
cpt.smurf

mialby ktos okolo 2zl, bardzo bym prosil.

Hubizonek
Hubizonek

Czy ktos moze mial by na zbyciu psc o wartosci min. 1.51zl? 😛 ,bo mam na koncie my paysafecard 38,49zl a potrzebuje 40zl 😕 jak ktos chce to moge dac za to skina w cs:go jakiegos za kilka zl :slight_smile:

mefiu11
mefiu11

Ma ktoś niepotrzebną resztę PSC, bo brakuje mi +/- 50groszy na fortnite, a dzisiaj jest ostatni dzień

AidisProPlayer
AidisProPlayer

Kupiłem PSC 20 zł i zapomniałem o prowizji, ma ktoś 3.26zł Z góry dziekuję

anon10657637
anon10657637

Fajnie by było, gdybyś następnym razem użył wyszukiwarki: https://lvlup.rok.ovh/t/wszystkie-prosby-o-resztki-paysafecard/2265/

Patbox
Patbox

Tak to znowu ja :kappa: Brakuje mi 50 groszy na przedłużenie VPS. Może mnie ktoś poratować? Mogę dać za to VIP'a na serwerze Minecraft :kappa: Nieaktualne

Ziutek1337
Ziutek1337

Witam. Brakuje mi 2zł pay safe card do kupienia servera w cs:go. Jezeli ktos miałby poratowac to bardzo prosze, napewno się odwdziecze

Intel1337
Intel1337

Witajcie serdecznie, brakuje mi ok. 40-50 centów (2-3 złote) na utrzymanie VPN, ledwo mi starczyło. Pilnie wołam o wsparcie! Będe mega wdzięczny. Pozdrawiam!

IBad
IBad

Ma ktoś resztke 50 gr xd

Shorty
Shorty

Oddalby ktos psc 4.10 zł za skina w csie o wartosci 4 zlotych?

kisielek01
kisielek01

Może ma ktoś 27gr? Prosze pisać!

Kacperq5
Kacperq5

Chciałem sobie kupić leaft 4 dead na steam doładowałem konto i zabrakło mi 1zł jak by miał ktoś poratować to dzięki

tunajcik
tunajcik

Ma ktoś poratować 3,80 zł kod paysafecard? Brakuje mi do programu "Discord Bot Maker", z góry dziękuje!

YukiCross
YukiCross

Witam! Chciałam zapytać,czy nie miał by ktoś może podarować 50gr w postaci kodu paysafecard. Będę bardzo wdzięczna :slight_smile:

                                                                                            Pozdrawiam serdecznie ;* <3
BeGood
BeGood

proszę o 70 gr psc Pisać pw jeśli ktoś może (brakuje mi tylko tyle )

lordusiek
lordusiek

Siema, Timo jest szansa, że dorzucisz się 1 zł psc na (owszem mikro płatność w aplikacji mobilnej ale jest to stroik do gitary który darmowy uniemożliwia strojenie gitary na d-standard, a jedynie na e-standard, a jest mi to potrzebne, żeby moja gitara 12- strunowa lepiej brzmiała to znaczy moim zdaniem na strojeniu d-standard jest o wiele lepiej) bardzoo proszę

Whited
Whited

Jak ma ktoś jakieś resztki psc to bym przyjął bo biedak jestem.

artur9010
artur9010
Misiek
Misiek

Proszę dałby ktoś 0.67 psc

Dawudj
Dawudj