Zapraszamy Na TS3 4Fun

Zombie
Hikatoria
Hikatoria

690x388

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dlaczego ten serwer jest najlepszy skoro oferuje dokładnie to samo co konkurencja? 🤔🤔

MichQ
MichQ

A więc tak...

• Banner rozumiem że jest symbolem Kompleksów bo jest ''troszkę'' za duży 😃. • Ikonki na plus, może nie są Autorskie ale mi się podobają. • Wygląd kanałów / spacerów etc. ujdzie. Są miejsca / strefy które podobają mi się mniej lub bardziej. • Automatyzacja: ''Jakaś'' jest. • Troszkę rozbawił mnie ten kanał: "Name:[cspacer.]☆ яєкσя∂ тѕ3 : 101 ☆ (12252)" a jest tyle slotów: "Current Clients:37 / 70 (-1 reserved)" • Administracja: Szybko i sprawnie działa kolega o nicku: "Nickname: <> This is me <> (13)" • Troszkę się smucę, ponieważ nie ma SinusBotów etc.

Ogólnie to serwer kolejny taki sam jak konkurencja... Nie ma nic specjalnego

Moja ocena: 5/10

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Najlepszy? Na jakiej podstawie, zostały zorganizowane jakieś badania rynku? W ogóle jest takie coś jak rynek TeamSpeaków? Szkolicie administrację? I jak, posłuszni są? Niskie pingi? Pingowałem w cmd i mam timeout, czyli aż za niski, to na plus :)

Miłego wieczoru.

Anno
Anno

Podoba mi się prezentacja 😃

Nad bannerem musicie popracować troche 😉 TeamSpeak3 ładny, administracja na poziomie 😊

Powodzenia 😎

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

"Najlepszy TS na polskim Rynku"

ha, ha!

MichQ
MichQ

Dlaczego KOLEJNY temat o tym serwerze? Tu jest link do 1. Wersji : https://lvlup.rok.ovh/t/zapraszamy-na-ts3-4fun/3712

tirex
tirex

This server configuration is deprecated. Support for this configuration will be dropped in the future. Please contact your server administrator. For details please see this Knowledge Base article.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Połączone

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@Hikatoria, po co próbujesz robić drugi taki sam temat, z takim samym obrazkiem?