Zmiana czasu odpowiedzi na tickety do 48h

LVL UP
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na dużo większą ilość wiadomości do odpowiedzi w ostatnich tygodniach oraz różnej definicji godzin roboczych - zmieniam czas odpowiedzi na 48h. Nie roboczych, po prostu 48h niezależnie od dnia i układu planet, dla uproszczenia.

Nadal będę starać się aby odpowiedzi były udzielone w 24h lecz nie chcę zawieść oczekiwań i stąd ta zmiana.

koweq
koweq

A i tak odpowiedzi będą w 5h xd

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chętnie bym pomógł - po pierwsze nie znasz mnie za bardzo, a po drugie co zrobiłbym z ticketem "proszę o zmianę pakietu z 2gb na 4gb" - dałbyś komukolwiek ROOTa a panelu ? :slight_smile: Fajna opcja, de facto nawet 3 dni krócej czekania :D (przy rozumieniu 8h pracy dziennie, 8:00 - 16:00, pn-pt, napisanego w piątek o 16:01) hyhy

koweq
koweq

Jak krócej? Z 24 na 48h?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

24h robocze = 3x8h dziennie = 3 dni, 24h = 2 dni :D Dni wolne od pracy = weekend. W piątek o 16:01 zostanie odpowiedź napisana max. w poniedziałek o 8:01 :D #dat_logic #offtopic

Kozaks
Kozaks

Spoko ale do dziś masz jeszcze mój backup z 7 grudnia więc, jakbyś mógł to mi go przywróć puki nie jest usunięty 😓

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

Dni wolne od pracy = weekend

Chyba Michał napisał:

SystemZ:

Nie roboczych, po prostu 48h niezależnie od dnia i układu planet, dla uproszczenia.

czyli 48 = 2 dni ;-)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak, innymi słowy teraz odpowiedź jest do 2dni.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dobra zmiana :slight_smile: Teraz nikt nie będzie się głowił jakie są te godziny robocze, może też będzie mniej wpisów "czekam już 5 godzin 😐"

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

adminek153:

Teraz nikt nie będzie się głowił jakie są te godziny robocze, może też będzie mniej wpisów "czekam już 5 godzin 😐"

Na mniej wpisów na ten temat to już nawet nie liczę :slight_smile:

Vortex
Vortex

Znaczy ja już czekam 48h na odpowiedź więc nie wiem gdzie tu rzetelność…

Vortex
Vortex

Witam na sprawie w której rozpatrzymy dany temat.

"Pomoc się spóźnia" Takie są częste słowa użytkowników, rozumiem iż człowiek to nie robot ale jak jest napisane " Prosimy o cierpliwość, odpowiedź może potrwać do 48h." Lecz często następuję taka sytuacja ,że się nie wyrabiacie. Dlatego apeluję o zmianie tego napisu ponieważ nie chciał bym ,że taka serwerowni źle wpływa sama sobie na ocenę. Pozdrowienia Vortex!

Vortex
Vortex

Znaczy ja już czekam 48h na odpowiedź więc nie wiem gdzie tu rzetelność...

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Cały ten temat został wyjaśniony w temacie wyżej