2018.07.11 - Zmiany w ofercie KVM Game Pro

LVL UP
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

... na plus, KVM Game Pro Plus.

W ramach wizji na ten rok oraz chęci uproszczenia i ulepszenia oferty https://lvlup.rok.ovh/t/troche-historii-lvlup-pro-oraz-kierunek-rozwoju-na-2018/7347

Od teraz każdy sprzedawany w panelu klienta pakiet 4GB RAM lub większy w lokalizacji FR to teraz VPS z wcześniej zapowiadanej nowszej oferty

https://lvlup.rok.ovh/t/zapowiedz-nowej-oferty-kvm-game-pro/3964

Nie ma już potrzeby tworzenia zgłoszeń w celu zakupu usług z nowej oferty Jednym słowem jest wydajniej, szybciej i wygodniej zarówno dla klientów jak i obsługi :slight_smile:

Porównanie zastąpionych pakietów

4GB RAM -> 4GB RAM+ (59,90zł vs 34,90zł) 8GB RAM -> 8GB RAM+ (119,90zł vs 69,90zł) 16GB RAM -> 16GB RAM+ (239,90zł vs 139,90zł) 32GB RAM -> 32GB RAM+ (439,90zł vs 279,90zł)

Jak widać oszczędność dla klientów to około -40%

Co jeszcze się zmieniło?

Niektóre pakiety nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem, głównie te "przejściowe" pomiędzy równymi pakietami oraz te największe:

  • 3GB RAM (9 szt. aktywnych)
  • 12GB RAM (1 szt. aktywna)

Dlatego zostały wycofane.

Były też takie których nikt obecnie nie miał aktywnych:

  • 5 GB RAM
  • 6 GB RAM
  • 7 GB RAM
  • 10 GB RAM
  • 24 GB RAM
  • 32 GB RAM (z supportem 1h oraz bez)

Te również zostały wycofane

liamdj23
liamdj23

To że kod promocyjny "skript.pl" nie działa na KVM 4GB i wyżej to błąd czy celowe działanie?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zmianę robiłem niecałe 20 minut temu więc jeszcze nie zdążyłem wszystkiego przeanalizować. Postaram się to naprawić.

Infinity
Infinity

undefined

Poniżej suwaka, nadal pokazuje GAME-2 i jego konfiguracje.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Kod promocyjny naprawiony.

@Aylin naniesie zmiany na stronie, nie chciałem pisać tego w pierwszym poście bo pewnie dziś będzie już to poprawione.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Poprawki są już naniesione zarówno na stronie PL jak i EN :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Moje przeoczenie w kodzie panelu v2 sprawiło że 2 nowe VPSy klientów zostały utworzone na nie tych węzłach co trzeba (GAME-2), jesteśmy w trakcie kontaktu z tymi dwoma klientami i naprawiania tego poprzez przeniesienie na GAME-3.

Obecnie błąd ten już nie powinien występować przy tworzeniu serwerów. Sprawdziłem to trzykrotnie na sobie na dwa różne sposoby, łatka działa.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Oba VPSy zostały przeniesione na właściwe węzły.