MC-DCraft.pl | Survival z wieloma możliwościami!

Zombie
DoreK
DoreK α-tester v3

prezka|170x500

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zgłaszam błąd - po kliknięciu w obrazek pomniejszyło mi go, a nie powiększyło, jak jest napisane w wątku xD Taki tam serwerek survival, bez gildii, tak o :slight_smile: Nie byłem tam, więc nie oceniam 'zawartości' serwera. Pozdrawiam :D

DoreK
DoreK α-tester v3

Zaraz po wrzuceniu obrazka na forum wszystko się powiększało xD

DoreK
DoreK α-tester v3

Już 12.01.2018 o 18:00 start nowej edycji serwera! Więcej informacji o zmianach: https://mc-dcraft.pl/wiki/index.php/V10.0 Wkrótce również na forum pojawi się podsumowanie roku z działania serwera ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Za pół godziny otwarcie v10! Zapraszamy serdecznie :slight_smile: IP: MC-DCraft.pl

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam https://www.youtube.com/watch?v=yTwz1Ydd1BI w końcu trolle do czegoś się przydały :kappa:

luxDev
luxDev Pionier

Polecam serwer :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Na forum serwera pojawiło się podsumowanie roku 2017! Zachęcam do przeczytania ;) https://mc-dcraft.pl/forum/showthread.php?tid=1029

Vylence
Vylence

Ble, serwer ohydny jak i jego prezentacja czy też zachowanie właściciela w wielu miejscach.


fcraft lepsze

DoreK
DoreK α-tester v3

Podaj nick, sprawdzę czy byłeś na nim w ogóle :thinking:

anon10657637
anon10657637

Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają.

~ Ewangelia św. Łukasza, 6, 27-28

Pewnie zastanawiasz się - dlaczego umieściłem cytat z Biblii, a nie z innej księgi, dzieła, zwał jak zwał. Generalnie od małego byłem wychowywany w duchu wiary katolickiej. Wiadomo - wraz z dorastaniem nasze poglądy się kształtują, znajdujemy swoje miejsce na ziemi. Od czasu jak byłem małym szkrabem zmieniło się sporo, w tym pogląd na wiarę. Jednak nie zmieniło się jedno - mój stosunek do ludzi. Masę osób z którymi rozmawiałem przez Internet znam prywatnie, i one mnie też (grupki facebookowe, rzadziej inne komunikatory) i nie mogą one powiedzieć o mnie jedno - że nie jestem towarzyski. Lubię ludzi, miłuje ich jako chrześcijanin, ale jak widzę takie osoby jak Dorian, to mi się chce rzygać (nie wymiotować - rzygać). Ale dlaczego mam takie podejście do tego człowieka, a nie inne? Zapraszam na jedną z najlepszych sztuk XXI wieku:

Zemsta Doriana P

Nie mylić ze "Zemstą" Aleksandra Fredry - swoją drogą jeden z majstersztyków dawnych czasów.

Akt 1 - twórczość

Dzieciństwo – jeden z okresów rozwojowych w życiu człowieka. Osobnika ludzkiego w tym okresie nazywa się dzieckiem. Dokładne granice tego okresu są trudne do określenia, ponieważ przechodzenie z okresu dziecięcego w dorosłość jest bardzo powolne i brak tu gwałtownych zmian, które mogłyby stanowić granicę. Według S. Baleya dzieciństwo to okres od ukończenia pierwszego roku życia do około 14 lat. Wtedy pamięć dziecka jest coraz lepsza, zaczyna odczuwać chęć kontaktu z rówieśnikami. Ma ogromną chęć poznawania świata przez co zadaje nieustające pytania. Nabywa różnych umiejętności, które będą mu niezbędne w dalszym życiu. W tym czasie kształtuje się charakter i osobowość dziecka.

~ https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzieci%C5%84stwo

Każdy był albo jest dzieckiem. To naturalna kolej rzeczy. Dorastamy, rozwijamy się. Potem rozmnażamy się, przekwitamy i na końcu umieramy. Nikt nie miał w pełni idealnego dzieciństwa, i to z różnych powodów. Może ktoś się wychowywał w rodzinie alkoholików, narkomanów, może ktoś nie był za majętny - magia życia. Niektórzy też popełniają błędy, jak nasz tytułowy bohater - Dorian. Mianowicie o co mi chodzi? Do czego ja drążę? Do twórczości naszego bohatera, a mianowiście do jego kanały na YouTube.

Kacper, jak Ty tak możesz przytaczać twórczość Doriana, jeżeli ona nie jest meritum tego wpisu?

Mogę, nie zabronisz. Nie chcesz - nie czytaj, nie mój problem. Idź sobie, taka osoba jak Ty mnie nie interesuje. Gdybyś dał mi szansę Drogi Czytelniku, pewnie byś się dowiedział, że twórczość naszego pryncypała odnosi się stricte do jego serwera. A mianowicie do innych - poprzez sianie totalnego zamętu. W jaki sposób? Może pokażę: https://www.youtube.com/watch?v=DejP_Yvbhq0 Ładnie, co nie? Działania na szkodę innych serwerów. Co z tego, że one się reklamowały u Ciebie? To nie powód by je niszczyć, od tego są bany. Swoją drogą, mnie to ciekawi jak zdobywałeś hasła do haseł administracyjnych, swego czasu AuthMe pokazywał wpisywane komendy podczas autoryzacji - co za tym idzie, hasła również. Warto zapamiętać także, że przez około 8 edycji, mc-dcraft był serwerem EasyHC - ten fakt się przyda później. Więcej twórczości naszego kolegi możecie znaleźć tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=oLPPlcZnLlA i tu: https://www.youtube.com/watch?v=duidRnTjKQA i tu: https://www.youtube.com/watch?v=CyT9pi1Qttk i tu: https://www.youtube.com/watch?v=uCEfXJCN278 tutaj też będzie: https://www.youtube.com/watch?v=yH979-AHhx8 tutaj także: https://www.youtube.com/watch?v=6qEObJUdgW4 oczywiście jeszcze trochę tego jest: https://www.youtube.com/watch?v=OFXty-Vk2gw nie no, kto by się tego spodziewał, że i tutaj też coś będzie: https://www.youtube.com/watch?v=ut-XKmZN49Q znowu: https://www.youtube.com/watch?v=OuoaqhncPco ale nuda: https://www.youtube.com/watch?v=ryUfi3Ivqjg mamo, ja umieram: https://www.youtube.com/watch?v=dCLWWi0sg94 dammit, znowu: https://www.youtube.com/watch?v=WqA6C0GgEow

Dobra, wiecie co? Zobaczcie lepiej na jego kanał, już mi się nie chcę tego linkować. Ale należy się też Dorianowi pochwała - bo w sposób dość kreatywny i pozytywny stara się promować swój serwer, m.in. poprzez serię Minecraft Milionerzy. Mi ten format się nie podoba, ale nie można powiedzieć jednego - że nie jest on pomysłowy.

Akt 2

Niektórzy kopiują pół habilitacji i jest to ewidentny plagiat naukowy. Ja skopiowałam kilka prostych informacji z Wikipedii i to też nazywa się plagiatem. Chciałabym, żeby mój przypadek przyczynił się do jasnego zarysowania granic plagiatu. Powinniśmy jako naukowcy ustalić, czym jest współczesny plagiat wobec powszechnego dostępu do megaźródeł informacji, jakie są granice wykorzystania internetu.

~ Aldona Kamela-Sowińska, gazeta.pl, 29 marca 2010

Żeby było śmieszniej - wspomnę o FCrafcie. Co o nim mogę powiedzieć? Jakiś survival z upgradeami, z utopijnym podejściem do wygód i utrudnień dla graczy, generalnie coś na czym można fajnie zagrać, lub zmarnować czas - zależy od podejścia. Jak pewnie widać, właściwa wersja serwera FCraft została wydana na początku 2016 roku. Wcześniej istniała ona jako sv.skript.pl. Jako ciekawostkę podam, że silnikiem miał być pierwotnie Sponge, jednak ze względu na ograniczenia w API pomysł został porzucony - masz Dorianie kolejne info, nie zmarnuj jego! Niestety nie jestem w stanie podać na podstawie DCraftowej wiki daty otworzenia tej 9 edycji, ale na podstawie forum jestem w stanie powiedzieć co się działo i porównać to ze zmianami na wersji V2 serwera FCraft.pl. Spore podobieństwa, ale zawsze DCraft wydawał zmiany później, aniżeli FCraft. Dziwne, co nie?

Zbaczając minimalnie od tematu, ja może tylko przypomnę niewtajemniczonym, że Dorian pluł jadem dość mocno na tym forum, za usługi świadczone przez LVL UP. Życzę mu szczęścia, gdyż pewnie jest teraz zadowolony z tego, co ma bezpośrednio w OVH ( ͡° ͜ʖ ͡°), oczywiście za pewnie 2 razy większa cenę i gorszej jakości support:

Tracing route to mc-dcraft.pl [79.137.2.222]
over a maximum of 30 hops:

  1    <1 ms    <1 ms    <1 ms  funbox.home [192.168.1.1]
  2    27 ms    26 ms    26 ms  kra-bng2.tpnet.pl [80.50.18.10]
  3    26 ms    26 ms    26 ms  kra-r1.tpnet.pl [80.50.18.9]
  4    31 ms    32 ms    34 ms  war-r1.tpnet.pl [194.204.175.61]
  5    31 ms    31 ms    31 ms  be100-158.var-5-a9.pl.eu [213.186.32.176]
  6    53 ms    52 ms    52 ms  be100-1167.ams-1-a9.nl.eu [91.121.215.192]
  7    59 ms    60 ms    61 ms  be104.gra-g2-nc5.fr.eu [213.251.128.66]
  8     *        *        *     Request timed out.
  9     *        *        *     Request timed out.
 10    58 ms    59 ms    58 ms  ip222.ip-79-137-2.eu [79.137.2.222]

Szczęścia życzę. Oczywiście żeby ułatwić życie, temat z plucia jadem znajduję się tutaj (no, tutaj też coś jest).

Akt 3

Cokolwiek złego może uczynić wróg wrogowi, lub nienawistny znienawidzonemu, nieopanowany umysł wyządzi sobie większą krzywdę.

~ Budda Siakjamuni

undefined

undefined

I inne tego typu działania, kierowane w stronę konkurencji, przy okazji kradnąc od nich, co się da nawet design chatu i scoreboarda. A, zapomniałem. Dorzucę jeszcze w gratisie logi, zobaczcie sobie do czego ten człowiek jest zdolny. Poważnie? Hitler? Czegoś bardziej ambitnego się nie da?

Finał

Wyżej macie mniej-więcej spory ogląd na tego człowieka, jak i na jego serwer. Coś jeszcze muszę dodawać?

DoreK
DoreK α-tester v3

Oczywiście odpowiem na Twe zarzuty, bo spora część jest niestety wyrwana z kontekstu: Działania na szkodę innych serwerów. Co z tego, że one się reklamowały u Ciebie? To nie powód by je niszczyć, od tego są bany. Weź pod uwagę, że ostatni materiał z tej serii był na kanale ponad pół roku i jeszcze wykorzystywałem luki serwera, a nie zdobywałem hasła jak twierdzisz - głównie rzeczy typu brak authme lub backdoory (stosowałem jeszcze dawniej), aktualnie mnie to nie obchodzi, bo nie mam na to czasu ani ochoty, przyznaję: było to głupie więc z tym skończyłem, jedziemy dalej: Ale należy się też Dorianowi pochwała - bo w sposób dość kreatywny i pozytywny stara się promować swój serwer, m.in. poprzez serię Minecraft Milionerzy. Mi ten format się nie podoba, ale nie można powiedzieć jednego - że nie jest on pomysłowy. dziękuję :kappa: Zbaczając minimalnie od tematu, ja może tylko przypomnę niewtajemniczonym, że Dorian pluł jadem dość mocno na tym forum, za usługi świadczone przez LVL UP Nie zgadzam się, do tematu podchodziłem trochę sarkastycznie ale jednak byłem zdenerwowany tym że z supportem w tym okresie był problem (chodzi oczywiście o czas odpowiedzi) i nie tylko ja miałem problemy, wiele więcej innych użytkowników również. Ale mniejsza. gdyż pewnie jest teraz zadowolony z tego, co ma bezpośrednio w OVH ( ͡° ͜ʖ ͡°), oczywiście za pewnie 2 razy większa cenę i gorszej jakości support: Nie, jestem tu i nigdzie się nie wybieram, choć nie ukrywam - mocno się zastanawiałem nad tym.

Co do ss z bombardowaniem: to był żart, gdybym brał to na poważnie, libter by tego screena nie widział :thinking: A ten obrazek... poproś libtera o całą rozmowę PW, a jak nie ma to streszczę: liczne prowokacje z jego strony, z żadnego powodu nie powstał - szkoda że cwaniak pousuwał wszystkie wiadomości z discorda.

przy okazji kradnąc od nich, co się da chyba trzeba zrobić jakąś komedię "Libter i jego klonowe problemy" - wszędzie widzi klonowanie i jeszcze bezczelnie twierdzi, że nie ma na DC żadnej rzeczy którą sam wymyśliłem (albo chociaż nie ma u niego) :woman_facepalming:

Kolejna sprawa: A, zapomniałem. Dorzucę jeszcze w gratisie logi, zobaczcie sobie do czego ten człowiek jest zdolny. Poważnie? Hitler? Czegoś bardziej ambitnego się nie da? Zdajesz sobie człowieku, że większość tych ataków nie wykonuję ja? Na fc pod multikontami byłem góra 5 razy i to w listopadzie - o innych atakach nawet nie miałem pojęcia. A wspominałem o tym, że mimo licznych prób dojścia do porozumienia pan Libter po pewnym czasie musiał zacząć prowokacje? Nie? Jak mi przykro. Przykro mi też jest z tego powodu, że nie mam jak tego udowodnić, gdyż, jak wspominałem wcześniej, cwaniaczek pousuwał wszystkie swoje wiadomości z Discorda. Myślę że to może Libterowi pomóc: https://4.allegroimg.com/s512/03c8fe/d193477e4dec9c4ee4569b0f9934 Pozdrawiam.

Vylence
Vylence

nie rozumiem po co flagujesz krytyke.

anon10657637
anon10657637

To społeczność, więcej niż jedna osoba, więc automatycznie zostało to oznaczone jako materiał potencjalnie szkodliwy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie pisz rzeczy których sam nie chciałbyś czytać.

[u] Bądź miły i krytykuj pomysły a nie ludzi.[/u]

Obrzydliwe szambo się rozlało. Na tym forum bardzo nie lubimy takich sytuacji i od samego początku bardzo je piętnujemy.

anon10657637
anon10657637

adminek153:

Nie pisz rzeczy których sam nie chciałbyś czytać.

Polemizowałbym, lubię czytać krytykę.

adminek153:

Bądź miły i krytykuj pomysły a nie ludzi.

Kiedy tu się nie da, bo i tak wraca to na temat osoby.

adminek153:

Obrzydliwe szambo się rozlało.

Mam tego świadomość, jednak całość nie pozostawiała mi innego wyjścia.

adminek153:

Na tym forum bardzo nie lubimy takich sytuacji i od samego początku bardzo je piętnujemy.

Za co pewnie w dalszej perspektywie ponoszę konsekwencję jak mnienam, co nie?

Libter
Libter Developer

DoreK:

chyba trzeba zrobić jakąś komedię “Libter i jego klonowe problemy” - wszędzie widzi klonowanie i jeszcze bezczelnie twierdzi, że nie ma na DC żadnej rzeczy którą sam wymyśliłem (albo chociaż nie ma u niego) To atakowanie chochoła, nigdy tak nie twierdziłem i niniejszym kolejny raz potwierdzam że na DC są rzeczy które sam wymyśliłeś. Nie zmienia to faktu, że kradniesz pomysły zaczynając od samego trybu serwera, przez część jego aktualizacji (tak jak pisał @anon10657637 - wystarczy porównać listy zmian), a na formatowaniu chatu, scoreboarda, tablisty i tematów z forum kończąc jakby nawet takich drobnostek nie można było wymyślić samodzielnie. Jedyną bezczelnością w tym wątku jest twój post w którym kolejny raz usiłujesz wyprzeć się wszystkiego niezależnie od przedstawionych dowodów.

DoreK:

Zdajesz sobie człowieku, że większość tych ataków nie wykonuję ja? Na fc pod multikontami byłem góra 5 razy i to w listopadzie - o innych atakach nawet nie miałem pojęcia. Tylko twoi jak to ładnie nazywasz pracownicy - przecież cały czas istnieje grupa o wdzięcznej nazwie "SLAMSHÓJ SP.Z.O.O." której prezesem jesteś, a nawet specjalny serwer Discorda na którym koordynujesz te wszystkie szkodliwe działania! Nieprzypadkowo ataki zaczęły się akurat kilka dni temu. Kolejny raz posługujesz się obłudą (w listopadzie zaprzeczałeś nawet jakoby ataki pochodziły od ciebie wskazując fałszywie na zupełnie inny serwer), tym razem wobec całej społeczności forum. Załączam kilka tysięcy nieocenzurowanych linijek czystego szkodnictwa, które niedawno zdecydowałem się zebrać i upublicznić: https://code.skript.pl/E0tgGFa9/

Odnosząc się jeszcze do tematu usuwania wiadomości - omawiamy tutaj publiczną działalność, a nie prywatne przepychanki. Zdarzały się już przypadki rozsyłania prywatnych wiadomości wyrwanych z kontekstu, więc zdecydowałem się na masowe wykasowanie całości za pomocą skryptu.

adminek153:

Obrzydliwe szambo się rozlało. Może forum hostingu nie jest odpowiednim miejscem, ale to musiało się kiedyś wydarzyć. Post @anon10657637 zyskał zresztą całkiem spore poparcie społeczności.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Dołączył na forum 13 minut temu... @moderatorzy zalecam sprawdzenie adresu IP czy coś podobnego.

Edit: ok, nie jest to multikonto.

DoreK
DoreK α-tester v3

Libter:

nigdy tak nie twierdziłem Twierdziłeś i to całkiem niedawno. Takiego bezczelnego kłamania, szczerze mówiąc, jeszcze nie widziałem. Libter:

Tylko twoi jak to ładnie nazywasz pracownicy - przecież cały czas istnieje grupa o wdzięcznej nazwie “SLAMSHÓJ SP.Z.O.O.” której prezesem jesteś, a nawet specjalny serwer Discorda na którym koordynujesz te wszystkie szkodliwe działania!

istnieć istnieje, ale niestety (a raczej stety) niczym nie koordynuję, bo nie byłem aktywny z tym discordem, jedynie osoby które się na nim znajdują, ponownie informuję iż nie miałem żadnych informacji od "pracowników" iż w ten sposób atakują Twój serwer, co w sumie @NoobLenny może potwierdzić bo się na nim znajduje. Poza tym sam Ciebie informowałem na PW jak wiedziałem że ktoś z tej grupy zamierza robić syf, ale pewnie będziesz się wypierał ;)

Libter
Libter Developer

DoreK:

Twierdziłeś i to całkiem niedawno. Takiego bezczelnego kłamania, szczerze mówiąc, jeszcze nie widziałem. Jedynymi bezczelnymi kłamstwami w tym wątku są części twoich postów co nadal będę podtrzymywał. Zamiast odnieść się do tematu plagiatowania wolałeś zaatakować słowa, które nie zostały nigdy napisane i brzmią absurdalnie.

DoreK:

Poza tym sam Ciebie informowałem na PW jak wiedziałem że ktoś z tej grupy zamierza robić syf, ale pewnie będziesz się wypierał Niestety całkowicie przypadkiem ataki następują akurat dokładnie wtedy kiedy jesteś na PW zablokowany. Screen niezależnie od żartobliwości pochodzi właśnie z Discorda o którym mowa. Poza tym jesteś jedyną osobą, która może mieć interes oraz możliwość koordynacji takich ataków (w logach są przecież gracze twojego serwera lub ich multikonta) i wszystkie dowody wskazują na ciebie.

NoobLenny
NoobLenny

Libter:

Niestety całkowicie przypadkiem ataki następują akurat dokładnie wtedy kiedy jesteś na PW zablokowany. Całkowicie przypadkiem. I fakt, uczestniczyłem w nich, ale to akurat dla beki. Bo i tak by zbudowane przez tę grupę 🍆 by zostały zniszczone. A to i tak będą darmowe tabliczki dla graczy, więc budowanie 🍆 jest dla nich korzystne. 😃

Mały offtop zrobiłem, ale no cóż. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. :V

DoreK
DoreK α-tester v3

Libter:

Jedynymi bezczelnymi kłamstwami w tym wątku są części twoich postów co nadal będę podtrzymywał. Libter:

wolałeś zaatakować słowa, które nie zostały nigdy napisane i brzmią absurdalnie. Czy Ty widzisz co piszesz? Na prawdę szkoda że pousuwałeś te wiadomości z PW, bo bym Ci to udowodnił. I wiele innych rzeczy. Libter:

Niestety całkowicie przypadkiem ataki następują akurat dokładnie wtedy kiedy jesteś na PW zablokowany. Bzdura, bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Występowały również wtedy, kiedy nie byłem zablokowany i często podejrzewałeś mnie o nie.

Libter:

Poza tym jesteś jedyną osobą, która może mieć interes oraz możliwość koordynacji takich ataków (w logach są przecież gracze twojego serwera lub ich multikonta) i wszystkie dowody wskazują na ciebie. @NoobLenny od kiedy jesteś graczem mojego serwera? :kappa: Szkoda że nie wspomniałem o tym, że Twoi gracze również atakowali mój serwer jak i mnie - dopiero po moich jasnych, licznych prośbach i upomnieniach zacząłeś reagować.

NoobLenny
NoobLenny

DoreK:

@NoobLenny od kiedy jesteś graczem mojego serwera? :kappa: To Ty nie wiesz, że od połowy kwietnia? :kappa: I grałem do około 20-22 kwietnia, ponieważ mnie zdjąłeś za iksreja. Ale zrobiłeś to słusznie. Bo cóż, jesteś maszyną do klonowania (jak ja, gdyż chciałbym sobie kiedyś zrobić kopię v2 na własny użytek - zrezygnowałem z tego).

DoreK
DoreK α-tester v3

Fakt, nawet musiałem sklonować to że na fc masz bana, zapomniałem :kappa: :kappa: A no i jeszcze takie pytanie do Libtera:

Libter:

Poza tym jesteś jedyną osobą, która może mieć interes oraz możliwość koordynacji takich ataków Jak to jedyną? Czyli według Ciebie żaden inny random nie ma takiej możliwości, tylko ja?

NoobLenny
NoobLenny

DoreK:

Jak to jedyną? Czyli według Ciebie żaden inny random nie ma takiej możliwości, tylko ja?

Ja może zaproponuję czasem zamach, lecz szybko okazuje się, że nie ma to przyszłości.

BTW DCraft. Made in China. :kappa:

DoreK
DoreK α-tester v3

No tak, a potem Libter i spółka zwalają na mnie bo jesteś w grupie :\

Libter
Libter Developer

DoreK:

Czy Ty widzisz co piszesz? Na prawdę szkoda że pousuwałeś te wiadomości z PW, bo bym Ci to udowodnił. I wiele innych rzeczy. Wiadomości prywatne to jedyne na co powoływałbyś się przez całą dyskusję? Od momentu napisania Libter:

kolejny raz potwierdzam że na DC są rzeczy które sam wymyśliłeś ta kwestia powinna być rozwiązana.

DoreK:

Bzdura, bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura. Występowały również wtedy, kiedy nie byłem zablokowany i często podejrzewałeś mnie o nie. Na znacznie mniejszą skalę jako pojedyncze incydenty, wszystko jest w logach zresztą.

DoreK:

Szkoda że nie wspomniałem o tym, że Twoi gracze również atakowali mój serwer jak i mnie - dopiero po moich jasnych, licznych prośbach i upomnieniach zacząłeś reagować. Wiele tych próśb nie było - przyszło może 5 graczy, wybanowałeś i się skończyło, a nie setki multikont koordynowanych w ramach grupy która nadal istnieje i na której czele stoisz.

anon10657637
anon10657637

undefined

To tak apropo rzekomej szczerości Doriana.

NoobLenny
NoobLenny

xEwald:

Marna podróba fcrafta.

Nie bez powodu nazwał się maszyną do klonowania. Połączenie fCrafta i MC-MCPC (dwóch serwerów, które bardzo lubię).

NoobLenny
NoobLenny

DoreK:

Nie podróba a alternatywa, ale masz prawo do posiadania libterowego swojego zdania :kappa:

Maszyny do klonowania już odpalone?

Dobra, to może ja coś powiem. Serwer sprawia wrażenie dopracowanego, choć po dłuższej grze można się przekonać, że jest wiele niedociągnięć. fCraft nie ukrywa, że cuboid jest tylko typem zaznaczenia, a co za tym idzie - regionu. Możesz tam mieć "cuboida", który tak naprawdę jest polygonem 2d. Tutaj wszystko jest cuboidem, a więc nawet convex może nim być. Cuboid = z ang. sześcianoida (nawiązując do angielskiego słowa cube, czyli sześcianu). No ale cóż, w społeczności graczy stworzony został rzeczownik "cub", który oznacza region z pluginu WorldGuard.

CuttingChipset
CuttingChipset

No oczywiście musiał się znaleźć jeszcze jeden świadek (czyt.: ja :kappa:) ataków twojej wesołej kompanii i waszych multikont, nie dość, że na serwerze, to i jeszcze na forum .

DoreK:

Szkoda że nie wspomniałem o tym, że Twoi gracze również atakowali mój serwer jak i mnie - dopiero po moich jasnych, licznych prośbach i upomnieniach zacząłeś reagować. Nie słyszałem, aby ktoś z fCrafta miał robić ataki na twój serwer pomimo mojej rangi. Masz na to dowód? DoreK:

Jak to jedyną? Czyli według Ciebie żaden inny random nie ma takiej możliwości, tylko ja? Z rozmów na prywatnym kanale między @Libter'em i paroma innymi osobami miałbym do tego wątpliwości, aby ktokolwiek poza tobą miałby to robić. NoobLenny:

BTW DCraft. Made in China. :kappa: A co by było, gdyby tak naprawdę serwer Doriana był w Chinach, ale dzięki pewnym trickom sieciowym jest w stanie przeskoczyć ten wielki mur internetowy, dzięki czemu można na nim grać w Polsce? :kappa: Muszę przyznać, że to dobra analogia do podejścia do serwera - zgapiać od innych i zbijać kokosy na podróbie serwera. Well played Dorek.

NoobLenny
NoobLenny

CuttingChipset:

A co by było, gdyby tak naprawdę serwer Doriana był w Chinach, ale dzięki pewnym trickom sieciowym jest w stanie przeskoczyć ten wielki mur internetowy, dzięki czemu można na nim grać w Polsce? :kappa:

Ciekawa teoria, muszę o niej głębiej pomyśleć.

edit: Bo wiesz, w CS:GO mają chińskie serwery, na których jest tickrate 128, podczas gdy reszta świata ma tickrate 64. I tak średnio da się je odpalić poza Chinami, gdyż do tego jest potrzebne konto Perfect World, które wymaga poufnych informacji, ale mogę się mylić, bo o tym było głośno w połowie września.

edit2: A konto Perfect World można zdobyć tylko w Chinach, co utrudnia robotę, ponieważ tutaj nie pomoże nawet VPN. A same serwery są odizolowane.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli chcecie prowadzić tutaj dyskusję to musicie trzymać jakiś poziom, wyzywanie od ścierw i inne takie to średni pomysł.

DoreK
DoreK α-tester v3

@xEwald Większość według Ciebie to cała społeczność fC, która przywędrowała tutaj? Nie jestem na tyle bezczelny żeby sprowadzać swoich graczy; gdybym tak zrobił, większość byłaby pewnie po mojej stronie. Dodam, iż na DC jest kilka rzeczy które są inspiracją fc:

  • system losowej teleportacji, który był na fc (ale już go nie ma; został zastąpiony systemem przyjmowania nowicjuszy, który pewnie skutecznie zniechęca nowych graczy)
  • po części działanie systemu cuboidów, informacja na actionbardze po wejściu i wyjściu z niego, reszta jednak działa nieco inaczej
  • szybsze poruszanie się po ścieżkach, tylko jest pewien "problem" - takie rozwiązanie jest dość znane i nawet na pewnym forum jest plugin na coś takiego
  • nowy system zarabiania jest trochę podobny do tego z fC, ale jednak jest sporo różnic, ale dodam go do spisu żeby nie było
  • funkcja [pos] (szybkie pokazywanie współrzędnych), choć jakimś dziwnym trafem widziałem to na innym serwerze (który jednak szybko padł) :thinking:
  • system namierzania graczy/cuboidów za pomocą kompasu Rzeczy, które sam wprowadziłem:
  • LWC - tego nigdy na fC nie było, a ma jednak jakiś wpływ na rozgrywkę,
  • system warpów przez pewien czas był na DC, o wiele wcześniej przed wprowadzeniem serwera izi fC - mam marudzić, że klonkurencja?
  • system mebli
  • możliwość pisania tęczą na czacie dla vip - drobnostka ale jednak
  • podczas wielkanocy organizowany był event, a na ef ce nic
  • system zarządzania końmi (ZHorse), na fc czegoś takiego nie widziałem
  • bramy, windy, mosty - na fc chyba tylko bramy można było tworzyć, poza tym taka możliwość jest na wielu, wielu innych serwerach
  • u nas system cuboidów jest nieco inny; gracz może mieć tylko 1 cuboida, a VIP 2 - gdzie na fc można mieć ich bez limitu, jest to spora różnica
  • jest też system głosowania: administrator ustawia pytanie, a gracze mają minutę na odpowiedzenie za pomocą komendy /tak lub /nie - na fc tego nie ma
  • system prostego cytowania regulaminu, za pomocą [Rx.x] na czat wysyła się dany punkt regulaminu i jego treść

Warto wspomnieć że jest dużo serwerów survival z cuboidami i ekonomią, ale święty Libter uważa że to tylko jego pomysł i inne serwery ble, inne serwery klonują :woman_facepalming:

Sam serwer znacząco różni się od fc, założę się że nawet na nim nie byłeś, a wyciągasz takie śmieszne wnioski. Pod niektórymi względami to DC jest lepszy, a pod niektórymi fC - zależy kto co woli. Wielokrotnie prosiłem Libtera by pograł dłuższy czas i sam się przekonał że jest inaczej, ale ten oczywiście woli sobie wmawiać bzdurę - nie mój problem. Aktualnie jest nowa edycja, a już mam kilka planów na nowe rzeczy, w przyszłych aktualizacjach.