Strona WWW , Ciekawostki związane ze swiata i nietylko!

Zombie
współpraca-odrzucone
MarcelTVHD
MarcelTVHD

####Nazwa projektu Ciekawostkiswiat.pl

####Cel Promowanie do jak największej ilości odwiedzających strony oraz zamieszczanie tam ciekawostek związanych ze swiatem oraz innych wiadomości ze swiata.

####Co udało nam się zrobić Zarys strony internetowej

####Plany Tak jak to napisałem w celu promowanie do jak największej ilości uzytkownikow na stronie

####Osoby/organizacje biorące udział (linki)

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Pakiet www: srebro/brąz oraz domena ciekawostkiswiat.pl

####Co mogę zaoferować w zamian Reklame na stronie oraz na fanpage

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Projekt jest unikalny ponieważ zamierzam dodawać tam ciekawostki których nie ma na zadnej stronie www oraz mamy cierpliwość do tego aby strona nie upadla po kilku dniach. Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Pomysł jako taki, miałby szansę przejść, jedynym problemem/przeszkodą jesteś Ty - jedyne moje zastrzeżenia to osoba wykonująca projekt (osoba odpowiedzialna za współpracę). Miałeś już kilka chwil, by wykazać się pomysłem na projekt:

undefined

Lecz nie wykorzystałeś tego czasu dobrze. https://lvlup.rok.ovh/t/test-vps-sinusbot-docker-unlimitedbot/238

https://lvlup.rok.ovh/t/wspolpraca/210

Dla mnie zdecydowanie NIE

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Teraz ten pomysl naprawdę jest do wykonania z mojej strony :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Napisałeś, że masz zarys strony internetowej, podzieliłbyś się tym "zarysem" :)

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Pokaże ale narazie nie mam jak mam projekt który będę wykonywał jak będzie strona

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

MarcelTVHD:

Pokaże ale narazie nie mam jak mam projekt który będę wykonywał jak będzie strona

Napisałeś, że masz już [u]zarys[/u] , pokaż nam go :slight_smile:

MarcelTVHD:

Co udało nam się zrobić? Zarys strony internetowej

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Owszem mam gotowy ale musze go dokonczyc nie pokaże poniewaz strona jeszcze nie jest gotowa wystartuje strona to zobaczycie ^^

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

MarcelTVHD:

Owszem mam gotowy ale musze go dokonczyc

Yyyy... No nie powiem, zjechałeś się... Czy tylko mi to brzmi jakoś nie logicznie? 😂 Zrobiłem, ale nie skończyłem...😄

Pokaż co masz gotowe, nikt w ciemno na taką współpracę nie pójdzie.

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Powtarzam ze ma być to niespodzianka i ze nic nie zdradzę bo ktoś może ten pomysł juz wykorzystać

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ale ortografia oraz interpunkcja dalej leżą i płaczą w koncie [temat wątku] 😭
http://www.jaksiepisze.edu.pl/nie_tylko_pisownia

#####Zaopoznaj się też z tym:

https://lvlup.rok.ovh/t/poprawna-polszczyzna-na-forum/181

Fallen
Fallen Pionier

@MarcelTVHD Zauważyłem strasznie chcesz wyłudzić jakiekolwiek usługi od @SystemZ. Na nie po wiem że na pewno będziesz chciał użyć serwera do innych planów.

MarcelTVHD
MarcelTVHD

@Fallen nie masz racji mam zamiar zrealizować to co napisałem

Fallen
Fallen Pionier

MarcelTVHD Owszem mam gotowy ale musze go dokonczyc nie pokaże poniewaz strona jeszcze nie jest gotowa wystartuje strona to zobaczycie ^^

MarcelTVHD Powtarzam ze ma być to niespodzianka i ze nic nie zdradzę bo ktoś może ten pomysł juz wykorzystać

Za długo cie znam i wiem co robiłeś więc tak jak pisałem NIE. Później an stronie wylądował by tsfuck lub inny shit i byś się tłumaczył że ty tylko testowałeś jak zawsze.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Z miejsca odrzucam. Wątek nie jest nawet utworzony zgodnie z zasadami w tej kategorii.

Pomijając że wszystko jest odwrotnie.

Celem tej kategorii nie jest bezpośrednie uzyskanie usług w lvlup.pro lecz chęć stworzenia czegoś fajnego, pokazania co już się ma i dopiero wtedy na tej podstawie można myśleć o współpracy gdzie przydzielam usługi.

W twoim wypadku wystarczy po prostu wykupić serwer i nie musisz nic więcej robić.

@MarcelTVHD Twoje podejście ma wyraźnie negatywny wpływ na społeczność. Jeśli jeszcze raz utworzysz wątek w tej kategorii - dostajesz bana i to bez dodatkowych ostrzeżeń. To moje finalne ostrzeżenie.