Zlecę - Skonfigurowanie pluginów oraz serwera minecraft

Zombie
rynek-zlecę
Milogamming
Milogamming

Siemka,czy mugł ktoś by dla mnie skonfigurować server chodzi mi o to że podaje dane do filezilla na pw i on mi tam zrobi takie tam skonfiguruje że naprzykład svip ma fly i repiar rangi i kity som ogarniete więc spoko zapłata np:20 sms i dodatkowe pytanko mam server minecraft normalny na lvlupie i końcuwka ip to jest hostmc.pl i to właśnie troche głupie te hostmc wole normalne .pl i właśnie czy da się to jakoś podmienić za pieniądze czy bez i nie che i nie pisać vps se kup i połącz z domenom....

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Proponowana kategoria: Zlecę Typ zlecenia: Konfiguracja serwera minecraft - rangi Zapłata: 20 zł smsem (?) Dodatkowa usługa: Kupno i konfiguracja domeny do łączenia się z serwerem minecraft ^ To tak dla jasności, jak ktoś nie wie o co chodzi.

Jak na tyle rzeczy, to nie wiem czy ktoś ci zrobi to za 20 zł i to jeszcze smsem, czyli dla niego będzie ok. 10 złotych. Należy też dodać ok. 30-40 złotych za domenę na rok. A co do podania hasła, to teoretycznie jest niezgodne z regulaminem, ale to przecież zlecenie konfiguracji serwera a nie prośba o podanie jakiś komend ;) Jak zaproponujesz większą stawkę z lepszą metodą płatności, to możemy porozmawiać :)

Vylence
Vylence

Milogamming:

połącz z domenom… ale ty nie masz podłączać do kilku domen tylko do jednej :kappa:


Milogamming:

kity som ogarniete

Milogamming:

mugł

Słownik języka polskiego online!


Timo:

Proponowana kategoria: Zlecę

Typ zlecenia: Konfiguracja serwera minecraft - rangi

Zapłata: 20 zł smsem (?)

Dodatkowa usługa: Kupno i konfiguracja domeny do łączenia się z serwerem minecraft

^

To tak dla jasności, jak ktoś nie wie o co chodzi.

Jak na tyle rzeczy, to nie wiem czy ktoś ci zrobi to za 20 zł i to jeszcze smsem, czyli dla niego będzie ok. 10 złotych. Należy też dodać ok. 30-40 złotych za domenę na rok.

A co do podania hasła, to teoretycznie jest niezgodne z regulaminem, ale to przecież zlecenie konfiguracji serwera a nie prośba o podanie jakiś komend 😉

Jak zaproponujesz większą stawkę z lepszą metodą płatności, to możemy porozmawiać :slight_smile: bogu dzięki, gdyby nie ty, bym nie zrozumiał o co mu chodzi


zbyt małe ceny oferujesz i raczej nikt za taką cenę się nie skusi w dzisiejszych czasach :v

luxDev
luxDev Pionier

Hej, czemu nie zrobisz tego sam pluginy są darmowe i łatwe w konfiguracji tak samo serwer

Jeśli się skusisz spróbować to ci może pomóc: https://pluginybukkit.pl https://lvlup.rok.ovh/t/opis-konfiguracja-pliku-server-properties/429 https://lvlup.rok.ovh/t/permissionsex/56

Przy jakiś pytaniach/problemach napisz na forum, jest tu całkiem spora ilość osób która się zna na serwerach do Minecraft

Pozdrawiam :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ogółem zastanawiam się czy ten użytkownik nie jest jakimś trollem. @Timo do Ciebie też pisał na PW w celu pomocy przy tym i tamtym jednocześnie łamiąc zasady języka polskiego przy każdym zdaniu (o ile to można zdaniem nazwać)?

Co do ogarnięcia rang, mógłbym to zrobić za te 20zł ale nie SMS'em tylko paypalem/przelewem, podpięcie domeny gratis :kappa: mowa o podpięciu, a nie o kupnie!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Do mnie nie pisał PW.